Forum

Komentarze użytkownika "greenstar"

Komentarze użytkownika: greenstar

Re: GBPUSD i EURUSD 25.06.2009

greenstar / 2009-06-25 15:56 / Pogromca jeleni

sprawa nie rozstrzygnieta

mamy czas, poczekamy.............:))

pozdrawiam

Re: GBPUSD i EURUSD 25.06.2009

greenstar / 2009-06-25 16:54 / Pogromca jeleni
Wystąpienie Bena.
Wiadomo jaki jest psychologiczny efekt, gdy ktos siedzi nizej i odpowiadajac musi patrzeć na siedzącego wyżej................
Ben jednak spokojny, moze trochę oczy zmęczone-, w glowie kołacze sie myśl - "rzucę w końcu to picie" I jeszcze te wszystkie marionetki wokół. O czym oni do mnie mowią? i dlaczego tak glośno?. O.k. spokojnie dam radę, A jak mnie wk.....wią to ich wszystkich wystrzelam...........dobrze, ze wziałem kolty........ F u c k...zapomnialem o wodzie ........... strasznie ............... suszy"

przekład - green

Re: GBPUSD i EURUSD 25.06.2009

greenstar / 2009-06-25 17:26 / Pogromca jeleni

jezeli przebija 1.39

chyba sie przyłacze do walki............chciałabym zobaczyć te "sanki" :))

Re: SIEROTA__do KLUBU

greenstar / 2009-06-25 17:35 / Pogromca jeleni

pozostaje zagadka.....:)

maniek papugę zabrał ze sobą, szklana kula sieroty - strzela fochy........za wcześniejsze porzucenie...............i taki efekt,........................ czekamy:)))

Re: EUR/USD do końca tygodnia 1.3760 jak znalazł :)

greenstar / 2009-06-25 21:19 / Pogromca jeleni

wracam do astrowave, tu się przynajmniej nie gubię

każdy ma swój sposob na przewidywanie przyszłości, najważniejsze żebysmy dochodzili do wspólnych wniosków:))

Re: EUR/USD do końca tygodnia 1.3760 jak znalazł :)

greenstar / 2009-06-25 21:43 / Pogromca jeleni

ownie dobrze moze zleciec na poludnie

to dobrze......bo ja siedze jeszcze na poludniu.........hahah
os jaco wyskakuj z pozycji.....bedzie latwiej"))

Re: SIEROTA__ROSTOWSKI

greenstar / 2009-06-25 22:08 / Pogromca jeleni
dzsi też powiedzial w Sejmie, ze jezeli on jest klamcą to i Trichet - i to wiekszym bo oszukał ł wiekszą ilośc ludzi.....w calej Uni...........hahahaha

Re: skacze ten eur-dol szkoda ze mnie nie ma sierotka noc jak zwykle daj jaki...

greenstar / 2009-06-25 22:30 / Pogromca jeleni

troszke mieszaja na parach hmmmmmm

mieszają...............samo życie:))

Re: skacze ten eur-dol szkoda ze mnie nie ma sierotka noc jak zwykle daj jaki...

greenstar / 2009-06-25 22:49 / Pogromca jeleni

ty moze

oj bidnymaniek , tak szybko się nie uwolnisz:))

Re: mała optymistyczna wróżba

greenstar / 2009-06-26 00:39 / Pogromca jeleni
no nie wiem dabor, strasznie sie gubisz z tym Elliottem, ale z Bogdanka trafileś,

Re: mała optymistyczna wróżba

greenstar / 2009-06-26 01:30 / Pogromca jeleni
wiem sierotko........................... dostaję alerty z ny...........................

Re: mała optymistyczna wróżba

greenstar / 2009-06-26 01:43 / Pogromca jeleni
http://www.nytimes.com/?emc=na (:...................

Re: mała optymistyczna wróżba

greenstar / 2009-06-26 01:56 / Pogromca jeleni
http://www.elliottwave.com/freeupdates/archives/2009/06/24/June-24-FOMC-Meeting-Can-the-Fed-Defeat-the-Bear.aspx
a to apropos wypowiedzi dabora z zapytaniu o możliwości zanegowania impuslu spadków

Gren do klubu

greenstar / 2009-06-26 10:23 / Pogromca jeleni
Zupelnie nie rozumiem tej paniki niektorych osob a tym bardziej pretensji do wszystkich tylko nie do siebie. Przy tak duzych wahaniach na eur/usd to oczywiste, że zmienność kursu pln bedzie jeszcze większa. Zamiast to wykorzystywac do obrotu, to jest panika. Za moment eur/usd się obsunie i będzie wstyd

ps mnie jeszcze nie wyleszczyli:))

Re: Gren do klubu

greenstar / 2009-06-26 10:33 / Pogromca jeleni
najbardziej oslabił mnie pierwszy wpis z rana....... i juz wiedzialam, ze dziś na forum nie będzie wesolo...............hahahaha taki zły omen............

Najnowsze wpisy