Forum

Komentarze użytkownika "greenstar"

Komentarze użytkownika: greenstar

Re: porady dla zielonych --------------------------- jola

greenstar / 2009-05-08 18:24 / Pogromca jeleni
sierotko dokladnie.........w tym momencie straty joli są tylko wirtualne, bo nie zrealizowała tej straty tzn nie sprzedala,.............................to samo dotyczy zysków.............najlepszy przyklad z papierami, rosną do danego momentu.cieszysz się że niby masz zysk a tu zaskoczenie...........spadają ponizej poziomu zakupu i nic nie zostaje z tych wirtualnych zyskow................najwiekszy błąd to wowczas się ich pozbyć..........

Re: bax

greenstar / 2009-05-08 18:32 / Pogromca jeleni
stoje z boku.............musze poobserować, kurs bo mam dziś zaleglości.............widzę, że trochę pipsów było do złowienia

Re: bax

greenstar / 2009-05-08 18:33 / Pogromca jeleni
gielda w NY pomaga

Re: sierota

greenstar / 2009-05-08 18:49 / Pogromca jeleni
ale chyba do tego poziomu nie dobije, max 1,36 z hakiem.....a potem mozliwa jazda w dół....do 1,27..............

Re: dolary i eurodolar ------------- I MILY WEEKEND

greenstar / 2009-05-08 18:59 / Pogromca jeleni
gdybym miala teraz kupowac.....to ten poziom bylby dla mnie dobry............bo wg mnie poziom 3.25- 3 20..............to dobry moment to zakupow...............i nie zmieniam zdania

Re: bax

greenstar / 2009-05-08 19:07 / Pogromca jeleni
chyba chodzi o 3,24..........................tak..problemy moga się pojawic w momencie wyplaty gotówki.w dolarach.............hahaha.........................ja miałam taki problem już 2008 ale chodzilo o franki....hahaha

Re: dolary i eurodolar ------------- I MILY WEEKEND

greenstar / 2009-05-08 19:24 / Pogromca jeleni
bax..moze nie na temat......gdy zaczynaliśmy tu pisać to zwrócilam uwagę na ilość osób na foreksie....bylo ok 12 tyś.....................popatrz..................teraz jest 16 tyś.....................hahahaha

Re: dolary i eurodolar ------------- I MILY WEEKEND

greenstar / 2009-05-08 19:26 / Pogromca jeleni
ze nie wspomnę o karrambie z krainy deszczowców...czyli tzw. kryzysowym narzeczonym.........hahahahaha

Re: euro-dolar

greenstar / 2009-05-08 19:33 / Pogromca jeleni
chyba czas na południe na parze eur/usd i gpb/usd.............jak myslicie?

Re:do powolnego

greenstar / 2009-05-08 21:43 / Pogromca jeleni
napiszę w skrócie............pln skorelowane jest dodatnio z euro...............a zupełnie prosto.jezeli euro rośnie do usd to zlotowka też rośnie i do usd i do euro- tylko mniej, jęzeli dolar rośnie w stosunku do euro - czyli obserwujesz spadek na parze eur/usd to wowczas zlotówka spada do usd i euro....................i bardziej spada w stosunku do usd

Re: SIEROTA___________do ANKA

greenstar / 2009-05-08 22:02 / Pogromca jeleni
nie zrozumiałeś,,,,,,,albo ja żle wytłumacszyłjeam .........jeszcze prościej jezeli eur/usd rosnie do to eur/pln spada...............czyli zlotówka rośnie.............do usd i do euro - tylko mniej...jeżeli eur/usd spada to usd/pln rosnie i eur/pln rośnie......tylko mniej

Re: SIEROTA___________do ANKA

greenstar / 2009-05-08 22:26 / Pogromca jeleni
powolny....ja nigdy nie myślalam zostać nauczycielem............nie umiem tłumaczyć...............i mam wrażenie że sobie ze mnie jaja robisz.............hahahahah

Re: SIEROTA____________do KLUBU

greenstar / 2009-05-08 22:28 / Pogromca jeleni
'drzewa nie rosną do nieba'

Re: euro-dolar

greenstar / 2009-05-08 22:29 / Pogromca jeleni
witaj jaco.........................milo Cię czytać

Re: SIEROTA____________do KLUBU

greenstar / 2009-05-08 22:36 / Pogromca jeleni
i w dodatku strasznie się pilnują.......na SP&500 najwyższy poziom to 930,17..a zamknięcie na poziomie 929,23.......zabraklo tak niewiele do do podwójnego szczytu....................................

Najnowsze wpisy