Forum

Komentarze użytkownika "greenstar"

Komentarze użytkownika: greenstar

Re: gg do bax

greenstar / 2009-05-19 02:23 / Pogromca jeleni

Dodatkowo, na który dzień przewidujecie to mocne wybicie w górę?

Nie za dużo wymagasz? Eur/usd dotarlo do magicznego poziomu 1,3555 i się odbiło, potęcjał do dalszych wzrostów jeszcze jest ale to ostatnie podrygi euro przed ostrym zjazdem w dół.Poziomy na usd/pln 3,25 - 3,20 to poziomy kupna - moim zdaniem, trudno określić dołek i nie zalecam na czekanie na ten najniży poziom, bo moze się okazać, że już był...................................................

Re: SIEROTA__do BIDNYMANIAEK__milej lektury :)

greenstar / 2009-05-19 02:28 / Pogromca jeleni
leszczu drogi, jest powiedzenie - 'gdy Ameryka ma katar cały świat ma grypę'...................................Europa jest daleko w tyle, że nie wspomnę określenia bidnegomańka w czarnej d.- może być też dziurze, szkoda było np pani Melker i innym więcej kasy dorzucić...........Ebc jak śpiąca panienka czeka na pocałunek.............oby nie diabła

Re: gg do bax

greenstar / 2009-05-19 02:39 / Pogromca jeleni
potencjał..............

Re: SIEROTA__do BIDNYMANIAEK__milej lektury :)

greenstar / 2009-05-19 02:52 / Pogromca jeleni

zas zbyt slabe by zdominowac Europe.

ale to chyba dobra wiadomość........hahaha........dla Europy

Re: SIEROTA__do BIDNYMANIAEK__milej lektury :)

greenstar / 2009-05-19 03:59 / Pogromca jeleni
witaj sierotko,............................................................................................................................................................. kurcze nie jestem w temacie ale chyba zerknę, bliższa mi jest para usd/ypy zastanawiam się czy z poziomu 96,63 nie zaryzykować szorta

Re: SIEROTA__do BIDNYMANIAEK__milej lektury :)

greenstar / 2009-05-19 04:37 / Pogromca jeleni
sprawdzę i dziękuję

Re:witam klub

greenstar / 2009-05-19 11:26 / Pogromca jeleni
to byłby wodospad, gdyby złapano kogoś na manipulacji danymi, i okazało się, że zrewidowane dane są o wiele gorsze, albo, że jakiś większy bank w celu pokazania zysku zrobił takie czary mary w zapisach księgowych, że Madoff się chowa

Re: do kobiet zrobilyscie zakupy????????????????????

greenstar / 2009-05-19 11:29 / Pogromca jeleni
edek, może jeszcze coś ugrają do środy - sprzedaż obligacji - bo przecież w tym celu były interwencje na złotym, a w kantorach moze być niżej po ogłoszeniu średniego kursu NBP na dany dzień - ok godz 13-14

Re: do kobiet zrobilyscie zakupy????????????????????

greenstar / 2009-05-19 11:41 / Pogromca jeleni
hej aniu, to fakt, trzeba też brać pod uwagę chciwość banków, to zawsze jest ryzyko -poziomy do zakupu są dobre..........

Re: do baxa

greenstar / 2009-05-19 15:23 / Pogromca jeleni
bardzo dobry poziom zakupu, widzę, że eur/usd w dół to i usd/pln w górę....................i kontrakty terminowe w NY na czerwono to jak na dziś bingo bax.............ps....już spokojnie wracam do wykresów,,,,,,,,,haahahaha

Re: do greennnnnnnnn----------------- co z toba

greenstar / 2009-05-19 15:31 / Pogromca jeleni
bylam, ale nie miał za dużo czasu , bo praca - albo chciał pokazać jaki to on ważny jest..............hashahaha to wróciłam

Re: do greennnnnnnnn----------------- co z toba

greenstar / 2009-05-19 15:40 / Pogromca jeleni
nie wywołuj wilka z lasu...........ale chyba wymęczony ten troll..................hahaha

Re: bax----------euro-dolar

greenstar / 2009-05-19 15:49 / Pogromca jeleni
a ja sobie spokojnie z górki na parze usd/jpy od poziomy 96,63.................i torchę pipsów na gbp/usd ale to rano.................na parze eur/usd też bylam ale trochę za wcześnie weszlam i trochę to trwało na zrobienie paru pipsów............oczywiście na południu teraz spokojnie popatrzę na NY bo jakoś im nie wierzę z tymi spadkami,.................

Re: do greennnnnnnnn----------------- co z toba

greenstar / 2009-05-19 15:50 / Pogromca jeleni
a ja wczesnym rankiem przylapałam trolla na podszywaniu się pod mój nick na bankierze...............

Re: do greennnnnnnnn----------------- co z toba

greenstar / 2009-05-19 16:02 / Pogromca jeleni
M tradycyjnie i z uporem maniaka zieje jadem, ale raczej w stosunku do sieroty, ciekawe dlaczego.................hahahahaha?

Najnowsze wpisy