Forum

Komentarze użytkownika "greenstar"

Komentarze użytkownika: greenstar

Re: jola do Faja 59

greenstar / 2009-05-26 14:34 / Pogromca jeleni
reszta spokojnie czeka i nie biczuje się widokiem minutowych zmian

Re: edek__USD/PLN

greenstar / 2009-05-26 16:29 / Pogromca jeleni
irons........wszystkie dane były gorsze od oczekiwań........poza jednym........indeks zaufania konsumentów był lepszy od oczekiwań.........................trudno zweryfikować kt,óry konsument tak naprawę bardziej ufa, a który tylko tak mówi................hahahaha

Re: jola do elka 25

greenstar / 2009-05-26 18:54 / Pogromca jeleni
tara..................ty masz kasę.........tylko zamrożoną.........to dodatkowy plus..że niby taka oszczędna jesteś............popatrz na to z innej strony...............

Re: SPECJALISTA PRZEMOWIL....

greenstar / 2009-05-26 20:46 / Pogromca jeleni
moj mąż lubił słuchać Lombardu i Małgośkę..........ja wolałam zawsze Lady Pank...................ale nagranie budzi wspomnienia.........................
nie wracam do przeszlosci, szkoda czasu

a ja lubię wspominać.....................

Re: do greeen no to na zamowinie

greenstar / 2009-05-26 20:57 / Pogromca jeleni
tjaaaaaaaaaaaaaaaa dzięki

Re: POLECAM

greenstar / 2009-05-26 21:23 / Pogromca jeleni
sierota...........mocne..............hahaha i tekst z paczką gwożdzi się pojawił.........hahahaha

Re: do greeen no to na zamowinie

greenstar / 2009-05-26 21:24 / Pogromca jeleni
Bania,wodka, harmonia .łosoś.......................żyć nie umierać...............

Re: Do Sierotki- indeks zaufania ???

greenstar / 2009-05-26 21:41 / Pogromca jeleni
psychologia..............Ameryka opiera sie na konsumpcji............................jak zaufanie konsumentów rośnie to znaczy, że konsumpcja będzie większa................

Re: SPECJALISTA PRZEMOWIL....

greenstar / 2009-05-26 22:33 / Pogromca jeleni
http://www.youtube.com/watch?v=JTXo-8MEBaw
to tak a propos wspomnień na dobranoc

Re: krol sie budzi

greenstar / 2009-05-26 22:37 / Pogromca jeleni
to dla króla
http://www.youtube.com/watch?v=E12q7YDkrvQ

Re: krol sie budzi

greenstar / 2009-05-27 02:08 / Pogromca jeleni
może wyjaśnię.........bo za duzo tych pytań , ta skrzynka emalowa ma małą pojemnośc))........................może metafora
król kochał wolność, wiatr i nieznany świat. lecz ukochana poczuła się zdradzona............gdy się Król przebudził nie poznał tego świata. Rozwinął żagle i postanowił wrócić do domu, Mimo wielu przeszkód nie ugiął się. Ukochana czekala na niego a ci co w niego zwątpili skonczyli marnie.............

Re: NIEZLE

greenstar / 2009-05-27 02:27 / Pogromca jeleni
dobre i jedno i drugie.............angielszczyznę Tuska.......to w bezpośrednim przekazie........razem z Lechem się śmiałam
ps mam zablokowana skrzynkę.....to może powiem tylko , ze to sam na początku tylko gmail.com

Re: Dane z USA uratowały euro

greenstar / 2009-05-27 12:10 / Pogromca jeleni
ale dane o inflacji CPI w Niemczech............już nie.................hahahaha

Re: SIEROTA__do BIDNYMANIEK

greenstar / 2009-05-27 12:14 / Pogromca jeleni
sierota - odbierz pocztę, też sobie poczytasz:)..............................

Re: Do wszystkich inwestujących

greenstar / 2009-05-27 15:21 / Pogromca jeleni
nie wkurzajcie bidnegomańka od paru dni nie ma nastroju na żarty...............a to żle wróży............................hahahahaha

Najnowsze wpisy