Forum

Komentarze użytkownika "gregorek1979"

Proste pytanie...

gregorek1979 / 2007-08-19 21:39 / Bywalec forum
Czy w pewnych szczegolnych przypadkach fundusz moze odmowic wypłaty pieniedzy lub czasowo ja wstrzymac jesli tak to w jakich przypadkach ...
gregorek1979 / 2007-08-18 01:52 / Bywalec forum
acha czyli to jest ten caly miniwig20 ..... powiem szczerze to jest troche dla mnie zawile ....niestety ale dzieki za rady znow sie czegos nauczylem... pozdro
gregorek1979 / 2007-08-18 01:30 / Bywalec forum
hmmm zainteresowalo i to jak.... tylko co to jest?????????
przynajmniej w skrocie.....
dzieki ....

Haaa A to ciekawe

gregorek1979 / 2007-08-17 18:20 / Bywalec forum
Zauwazylem pewna prawidlowosc ..mianowicie np wczoraj wig20 spadl okolo 5,5% natomiast swig80 okolo 7% co daje nam srednia okolo 6% (mniej wiecej) i wlasnie tyle dzis spadl fundusz bph dynamicznych spolek I nie tylko (mam tu na mysli wszystkie misie) spadly po okolo 6 % czy zatem nie lepiej wbic w akcje bezposrednio i ominac fundusz ,,, ktoremu musimy zaplacic prowzje na wstepie a potem czekac minimum 3 dni na kase .Nadmieniam ze sprawdzilem kilka dni do tylu i caly czas jest to srednia Duzych indeksow (WIG WIG20 sWIG80 ...) albo w gore albo w dol...chyba ze sie myle???

Jako młody inwestor (czytaj leszcz) pytam co stalo sie w 87roku i 94 roku?

gregorek1979 / 2007-08-17 02:19 / Bywalec forum
Bo nie bardzo wiem, bylo podobne jak teraz ?czy jeszcze bardziej lecialo, acha no i jeszcze jedno pytanie, jesli oglosza krach... to GWP zawiesza wszystko (cos takiego slyszalem w TV) i co potem,... kiedy rusza i z jakiego pulapu. Sorki za pytanie które dla niektorych jest oczywiste, ale tak jak pisalem wyzej jestem jeszcze leszczykiem w tych sprawach. Malo tego zamierzam zainwestowac niemala sumke w fundusze akcji ...albo nie zadam tego pytanie bo przeciez pada ono niemal w kazdym poscie....poprostu sam stwierdze kiedy i na jaki...pozdro dla gróbych rybek... jesli tu takie plywaja...
2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
na koniec starsze

Najnowsze wpisy