Forum

Komentarze użytkownika "gregorek1979"

Jako młody inwestor (czytaj leszcz) pytam co stalo sie w 87roku i 94 roku?

gregorek1979 / 2007-08-17 02:19 / Bywalec forum
Bo nie bardzo wiem, bylo podobne jak teraz ?czy jeszcze bardziej lecialo, acha no i jeszcze jedno pytanie, jesli oglosza krach... to GWP zawiesza wszystko (cos takiego slyszalem w TV) i co potem,... kiedy rusza i z jakiego pulapu. Sorki za pytanie które dla niektorych jest oczywiste, ale tak jak pisalem wyzej jestem jeszcze leszczykiem w tych sprawach. Malo tego zamierzam zainwestowac niemala sumke w fundusze akcji ...albo nie zadam tego pytanie bo przeciez pada ono niemal w kazdym poscie....poprostu sam stwierdze kiedy i na jaki...pozdro dla gróbych rybek... jesli tu takie plywaja...

Haaa A to ciekawe

gregorek1979 / 2007-08-17 18:20 / Bywalec forum
Zauwazylem pewna prawidlowosc ..mianowicie np wczoraj wig20 spadl okolo 5,5% natomiast swig80 okolo 7% co daje nam srednia okolo 6% (mniej wiecej) i wlasnie tyle dzis spadl fundusz bph dynamicznych spolek I nie tylko (mam tu na mysli wszystkie misie) spadly po okolo 6 % czy zatem nie lepiej wbic w akcje bezposrednio i ominac fundusz ,,, ktoremu musimy zaplacic prowzje na wstepie a potem czekac minimum 3 dni na kase .Nadmieniam ze sprawdzilem kilka dni do tylu i caly czas jest to srednia Duzych indeksow (WIG WIG20 sWIG80 ...) albo w gore albo w dol...chyba ze sie myle???
gregorek1979 / 2007-08-18 01:30 / Bywalec forum
hmmm zainteresowalo i to jak.... tylko co to jest?????????
przynajmniej w skrocie.....
dzieki ....
gregorek1979 / 2007-08-18 01:52 / Bywalec forum
acha czyli to jest ten caly miniwig20 ..... powiem szczerze to jest troche dla mnie zawile ....niestety ale dzieki za rady znow sie czegos nauczylem... pozdro

Proste pytanie...

gregorek1979 / 2007-08-19 21:39 / Bywalec forum
Czy w pewnych szczegolnych przypadkach fundusz moze odmowic wypłaty pieniedzy lub czasowo ja wstrzymac jesli tak to w jakich przypadkach ...
gregorek1979 / 2007-08-20 11:21 / Bywalec forum

zadane pytanie udowadnia jak wielu liczy na zysk bez wysiłku...



Wydaje mi sie ze wystarcajacym wysilkiem jest tutaj ryzyko wchodzenia w fundusz akcyjny
gregorek1979 / 2007-08-21 02:02 / Bywalec forum
spoko narazie jeszcze nie kupilem (cale szczescie ...) Narazie zdobywam wiedze...
Zawsze wielkie dzieki za dobre rady (zawsze w cenie hehehehhe...)

Male pytanko w sumie wiem ze nikt nie wie tego na sto procent ale pytam tylko o wasze zdanie wiec.....jak myslicie spadnie w tym tygodniu tak jak w tamtym???
gregorek1979 / 2007-08-21 02:48 / Bywalec forum
Dlaczego akurat ten mis???
przeczucie czy........

Jak to z tymi funduszami zagranicznymi...

gregorek1979 / 2007-08-28 01:16 / Bywalec forum
w tekscie... http://www.fundi.pl/index.php?action=strona&id=2333
napiszano ze fundusze inwestujace za ganica zarobily 230%
Pytam ktore bo jakos nie potrafie ich znalezsc...
gregorek1979 / 2007-08-28 11:44 / Bywalec forum
dzieki wielkie za wyczerpujaca odpowiedz....
gregorek1979 / 2007-08-29 02:18 / Bywalec forum

Jeżeli cokolwiek robi się w Polsce to
niezależnie kiedy podatek bedzie musiał zostać zapłacony.


Nawet jesli sie pracuje za granica i nie mieszka w polsce od 5lat i nie zammierza wracac do poski to i tak rzeba płacic podatki ...

Re: Prosze o rade

gregorek1979 / 2007-09-08 11:20 / Bywalec forum

ja wam
daje kapital, robcie z nim co chcecie, dzielimy sie zyskiem ale nie macie prawa oddac mi
mniej niz wynosil kapital poczatkowy



Sa fundusze które gwarantuja ci zwrot 100% zainwestowanego kapitalu wiec w twoim przypadku o nich powinnas pomyslec, niestety tez gwarantuja marne wzrosty ...
A tak na powaznie to prponuje zainwestowac w kilaka funduszy np. 2 lub 3 i napewno jeden lub dwa na rynki zagraniczne np arka sr wsch europy, albo wogule calosc na investor FIZ...
...wiaze sie to oczywiscie z ryzykiem straty kilku lub kilunastu %...
gregorek1979 / 2007-09-09 15:48 / Bywalec forum
raku ty to jednak glupi jestes
gregorek1979 / 2007-09-10 10:56 / Bywalec forum

Dobrze pamiętam,
jak Grecy dzień przed otwarciem Olimpiady w Atenach malowali jeszcze stadion


...Szkoda tylko ze my w takim tempie w 2012 bedziemy malowac dopiero fundamenty tych stadionow
...jak dla mnie to bedzie to jeden najbardziej ryzykownych fundow na rynku (new connect i wszystkie miski przy tym to prawie jak fundusze pieniezne lub obligacyjne...

investor gold fiz

gregorek1979 / 2007-09-23 12:39 / Bywalec forum
Czy wie ktos moze co stalo sie z tym funduszem bo troszke ze tak powiem spadlo mu sie ...
http://fundusze.wp.pl/POD,2,a,4,b,0,fun_id,124,wizytowki.html
...tym bardziej mnie to dziwi ze wycena tego funduszu jest raz na miesiac, a na oficjalnej stronie nic na to nie wskazuje jeszcze...
http://www.investors.pl/investorGold.php?f=wyniki
...chyba ze certyfikaty tego funduszu mozna kupic na gieldzie i jest to po prostu tylko cena gieldowa... a jesli tak to dlaczego az tak spadla...
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Najnowsze wpisy