Forum

Komentarze użytkownika "gregorek1979"

gregorek1979 / 2007-10-02 13:33 / Bywalec forum
Pytanie do adminow...
Dlaczego nie ma fynduszy zagranicznych przynajmniej tych podstawowych : ML czy tez Templentona???
gregorek1979 / 2007-10-05 03:34 / Bywalec forum
ja naprzykad polecil bym MLIIF Latin American Fund szczegolnie teraz gdy sytuacja na GPW nie jest tak wesola jak przez ostatnie lata.( dolar jest juz tak nisko ze wedlug mnie nizej raczej nie powinien pojsc nizej bo sytuacja w stanach zaczyna sie klarowac) Z kolei uwazam ze chiny to ju za duza banka ktora niedlugo moze peknac, ale to tylko moje prywatne zdanie a decyzje musisz podjac sam na bazie własnych przemyslen i obserwacji
gregorek1979 / 2007-10-05 11:38 / Bywalec forum
Jesli chodzi o moj portfel to jest to 25% portfela

Re: Jak najlepiej zainwestować? Czekam na wsze rady!

gregorek1979 / 2007-10-07 01:13 / Bywalec forum
ad1. Poczytaj forum
ad2. A dlaczego nie
ad3. Jakie przewidujesz ryzyko
ad4. j.w.

prosze bardzo...
gregorek1979 / 2007-10-07 01:15 / Bywalec forum
pewnie dlatego ze zarabia w anglii./...

Re: Komentarze do portfela "gregorek1979"

gregorek1979 / 2007-10-07 01:17 / Bywalec forum
Oprucz tego mam jeszcze po 5.000 $ w
MLIIF World Mining Fund
MLIIF Latin American Fund

narazie jestem zadowolony ze swoich inwestycji ...narazie
gregorek1979 / 2007-10-07 12:47 / Bywalec forum
Chetnie przeczytam twoja ...a załosne było pytanie ...
gregorek1979 / 2007-10-07 20:54 / Bywalec forum
nie wiesz o co chodzi???

jest taka wyszukiwarka nazywa sie google ( www.google.pl) i tam w takim okienku wpisz sobie poszczegolne terminy których nie rozumiesz i powinno ci wyszukac o co chodz i dokladnie wtedy bedziesz wiedzial o czym mowa jesli tam nic nie znajdziesz napisz podam ci inne strony wyszukiwarek...
gregorek1979 / 2007-10-07 21:36 / Bywalec forum
widze ze bedzie ciezko

staaaary jestes na forum o funduszach tak??? wiec mowa pewnie o funduszach tak??? wiec wpisz po kazdej nazwie słowo "fundusz" i powinno byc lepiej ...ech...
gregorek1979 / 2007-10-07 21:50 / Bywalec forum
a ten 1000pln proponuje przeznaczyc na kurs komputerowy a potem pomyslec o funduszach... gwarantuje sto razy lepsza inwestycja
gregorek1979 / 2007-10-07 22:25 / Bywalec forum
w takim razie sorki jesli cie urazilem ale rozbawilo mnie do łez twoje pytanie


Jak wpisuje w Google UI, to wyskakują mi jakieś zagraniczne firmy


Takie podstawowe rzeczy jako informatyk powinienes wiedziec ... tak przynajmniej mi sie wydaje ale spoko wracamy do tematu skoro zakładam że wiesz juz co jest co
Zadając takie pyanie na forum powinienes okreslic czy jestes skłonny podjac duze ryzyko czy duuuuuuuuże ryzyko a moze wogule nie lubisz ryzyka (wtedy zostaje lokata), powinenes napisac na jak dlugo zamierzasz zainwestowac dana kwotę czy chcesz z czasem dopłacać pieniadze. Oto kilka podstawowych informacji które należalo by podac przy pytaniu wtedy nie bedziesz drażnił stałych bywalców na forum (takich postów jak twoj było juz tysiace) Proponuje poczytac wczesniej posty na forum a sam zobaczysz ile razy takie pytania były zadawane, odrobina włsnej inwencji, nie licz na to że ktos powie ci ile i gdzie wpłacic pieniadze zebys miał gwarantowany zysk(najlepiej jeszcze 10% na miesiąc) Nie ma sie co wsciekac tylko czytac czytac i czytac, a z czasem sam powiesz tak kupuję j.u. wlasnie tego funduszu i pojdzie on 10% do góry w pierwszym miesiacu hehehe czego sobie i tobie i wszystkim zyczę...uuffff
gregorek1979 / 2007-10-08 03:15 / Bywalec forum
Mam jeszcze troche luznej lasy i chyba kupie Investora FIZ kilka cert. ale w sumie to sam nie wiem a moze jakies akcje??? tylko jakie??? hehhe

Który dom maklerski wybrac przy inwesttcjach małych kwot

gregorek1979 / 2007-10-08 17:23 / Bywalec forum
Mam przeznaczone na gre na giełdzie około 10,000 pln i tu pytanie gdzie załozyc rachunek maklerski zeby opłaty były jak najnizsze przy inwesowaniu małych kwot (okolo 2000 - 3000 na spolke)
gregorek1979 / 2007-10-08 23:33 / Bywalec forum
Nie wiem czy zdajesz sobie sprawe z tego ze aby otworzyc konto w mbanku musi byc w polsce osobiscie jak łaskawie zjawi sie pan akwizytor kory bedzie mial ze soba papiery do podpisania, nietety na owega czeka sie okolo 2 tygodni mimo ze podaja tydzien tłumaczac sie duzym zainteresowaniem...Sam mieszkam w anglii i prubowałem to zrobic niestety podczas mojego tygodniowego pobytu w polsce nikt sie nie zjawił ( mimo ze zapewniano mnie rzez telefon ze tydzien do duuuuuzo czasu) i niestety załatwiłem przysłowiowe g....wno. Dlatego zraziłem sie troszke do tego banku tymbardziej ze niewiele sobie z tego zrobili. wszysko ładnie wyglada na internecie ale w praktyce już całkiem inaczej

Re: Zalozmy, ze hossa jeszcze troche potrwa...

gregorek1979 / 2007-10-09 16:37 / Bywalec forum
Obawiam sie ze tak szybko nie zainwestujesz w ten fundusz

http://www.pkotfi.pl/index.php?id=f_famiss

poczytaj sobie...
pozdro

Najnowsze wpisy