Forum

Komentarze użytkownika "gregreg"

Komentarze użytkownika: gregreg

gregreg / 2007-09-01 08:21
DODAM JESZCZE, JAKIE MAJĄ PRZEDSTAWIONE ZARZUTY, A KOGO ARESZTOWALI ZA UKRADZINE I ZDEFRUDOWANE MILIONY ? POMYŚLCIE O TYM .
GŁOŚNO SIĘ MÓWIŁO O TYM , ZE KACZYŃSKI BOI SIĘ ZEZNAŃ KACZMARKA, A BYŁ TO JEGO CZŁOWIEK, WIĘC GO NA SZYBKO UCISZYLI. KOLESIE CZY TO Z PIS CZY Z INNEJ FRAKCJI ZAWSZE DO SIEBIE DZWONILI I BĘDĄ DZWONIĆ I ROZMAWIAĆ ZE SOBĄ. KAŻDEMU MOŻNA ZARZUCIĆ TO CO IM PRZEDSTAWIONO, KAŻDEMU. A GDZIE CI PRAWDZIWI PRZESTĘPCY ?!

Re: PiS rozbija układ Lecha Kaczyńskiego

gregreg / 2007-09-01 08:09
czy nie widzicie, że PiS robi czystkę i przygotowuje sobie pole do wyborów. Robi to szybko i w ostatniej chwili, a ich reklam nie oglądacie? To nic , że ludzi uniewinnią społeczeństwo zapamięta że to aferzyści i przestępcy. PIS stosuje "lepsze" metody niż komunizm. Pięknie urabia społeczeństwo do wyborów wielotorowo. Szkoda, że na ostatnią chwilę i dopiero jak im się koalicja zawaliła, bo wcześniej wszystko było ok. Poświęcą wszystkich i wszystko by zostać przy władzy. Popatrzcie co tak na prawdę zrobili. Jak dostał się do steru premier, poświęcili Marcinkiewicza. Jak można dopóścić do tego by jedna opcja miała główne stanowiska w państwie, A TERAZ CHCĄ TO UTRZYMAĆ ZA WSZELKĄ CENĘ.
gregreg / 2007-05-08 23:58
Roman może i będzi eświecił dupą , ale czy gołą ?
gregreg / 2007-05-08 23:55
czy ty na prawdę w to wierzysz ?
gregreg / 2007-04-11 23:10
jakbym chciał mieszkać i robić zakupy w Moskwie to już bym tam był, bracie ale jeżeli niezrozumiałeś to o wolność wyboru idzie , o to że państwo ingeruje w moje i Twoje prywatne życie, są ludzie którzy chcą pracować, są i tacy co chcą robić zakupy, dlaczego im tego zabraniać? bo to jest dobre dla wszystkich? czy aby jednak na pewno? to już kiedyś było. pamiętasz ?
gregreg / 2007-04-11 23:00
jak oceniasz że to laluś może tylko odpicowany rolnik lub górnik czy też ktoś inny wystroił się i zasówa w święta po zakupy bo w inny dzień zapieprza równo
gregreg / 2007-04-11 22:55
przydźcie do mnie ja płacę na próbnym 1000, w niedzielę nie pracujemy , lub sam otwórz sklep czy inny interes i będziesz miał wolne kiedy zechcesz lub poznasz smak prawdziwych problemów...
gregreg / 2007-04-11 22:47
skarbie , pracy coraz więcej mozna zawsze zmienić! dosyć płytkie wyobrażenie o tym jak pracują właściciele sklepów ... zresztą jak Ci szkoda to też zostań i zasmakuj tego chleba.
gregreg / 2007-04-11 22:41
te z dupy wyczaśnięty nie 4 a 12 dni ... prawie to samo, ale prawie robi wielką różnicę, np 18-27 tysięcy miejsc pracy.
Proszę nie przekręcaj faktów i naucz się na początek prostej matematyki , a potem może będziesz mógł sobie wyobrazić i obliczyć coś więcej.
W święta nie powinno się ludzi zmuszać do pracy , a nie zakazywać robić zakupów, a to duża różnica.

Re: W przyszłym roku nie powstaną nowe firmy

gregreg / 2006-10-21 11:15
„Ministerstwo Finansów uznaje, że urzędy skarbowe nie są w stanie przyjąć tych obowiązków, które są w ustawie na nie nałożone i protestuje przeciwko tego rodzaju rozwiązaniom. Alternatywą jest umożliwienie rejestracji firm w siedzibach samorządów. Przeciwko temu jednak protestuje MSWiA, które nadzoruje samorządy. Zdaniem resortu samorządy nie są w tej chwili w stanie przyjąć tego zadania na siebie. To trudna sprawa do rozwiązania” – przyznał premier Jarosław Kaczyński.
JA TEŻ TAK MOGĘ /?? NIE JESTEM W STANIE PRZYJĄĆ NA SIEBIE OBOWIĄZKU PRZESTRZEGANIA I WYKONYWANIA USTAWY HA HA HA HAHA..
CO ZA SUPER KRAJ

Najnowsze wpisy