Forum

Komentarze użytkownika "griffin"

Komentarze użytkownika: griffin

griffin / 2008-11-29 00:16 / portfel / Tysiącznik na forum
Dlatego napisałem, że jak sobie dopieści. Ghost robi dokładną kopię. Wymazuje zawartość bieżącą i wgrywa stan z dnia zrobienia obrazu.

Re: GPW: Prawie 10 proc. odrobione w tydzień

griffin / 2008-11-29 00:06 / portfel / Tysiącznik na forum
Brij wecier :o)
Tomok, jak już wszystko sobie dopieścisz w tym laptopie to polecam programik typu "ghost". Robisz mirror dysku np na dvd i w razie zwałki masz system w 5 minut.
No i pamiętaj, system na c: a dane na d: i dalej.
griffin / 2008-11-27 02:29 / portfel / Tysiącznik na forum
Kiedyś Igłę wciągląłem w nerwową dysputę, teraz Ty, chociaż do Brydzi pisałem... Tak sobię myślę, że każdy wie swoje i jest OK. Niestety nie ma idealnej strategii inwestowania. Czy lepsze jest 200% w rok czy 2% dziennie?
griffin / 2008-11-27 01:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Life, mam zasadę, która mi doopę uratowała.3,5%, 5%, 10% itd.co 10% dalej.Pierwsze to stop loos po zakupe a potem ustawiam stopy 5% zysku, 10% itd co 10 % zmieniam. Czasami są odsępstwa ale tylko na kasie na shortterm. Na CZP dzisiaj nie realizowałem zysków. Jestem miditerm.
griffin / 2008-11-27 01:01 / portfel / Tysiącznik na forum
Life, rany, chciałem tylko Brydzi napisać, że syntos to jednak da zarobić. Ja w obecnej sytuacji nie liczę na 200%. Mo trafnie określała zamknięcia fakańców.
griffin / 2008-11-27 00:56 / portfel / Tysiącznik na forum
Nie Life, nie czuję się z tym źle :o)
Pisalem do Brydzi, myślałem, że z nią podyskutuję. Po prostu uważam, że wahania giełdy można wykorzystać. Bessa to nie jest pionowo w dół (przynajmiej nie zawsze ;oP

griffin [ Bywalec forum ]
Re: GPW: Kolejne testowanie dołków? [5]
Kupiłem sobie plotke ;o)
Na synthosie może być buyback
http://tnij.org/cd0l

2008-11-20 11:53:24 | brydzia [ Uznany Gracz Giełdowy ]
fabryki opon stają , samochody też a Ty kauczuk chcesz kupować
griffin / 2008-11-27 00:45 / portfel / Tysiącznik na forum
Life, ja dalej wam do pięt (no może do kolan) nie dorastam ale lekcja jaką przeszedłem (i dalej przechodzę) jest bezcenna. Nie znam hossy i radzę sobie w warunkach jakie są. Subiektywnie wg mnie to Modliszka jest najbardziej dostosowana do obecnej sytuacji. Cenię sobie jej przemyślenia (oczywiście i tak robię jak uważam).
griffin / 2008-11-27 00:36 / portfel / Tysiącznik na forum
Ja wiem, że to mój wybór i moja kasa (przekonałem się już parę razy - pewnie jak każdy tutaj). Chodziło mi o dyskredytowanie kupna syntosa po 0,57 przez Brydzię. Wszystko jest względne (btw to najsensowniejsze sformułownie na świecie) i mogłem wtopic ale pisałem do Brydzi i to w konkretnej sprawie - sensowności zakupu synthosa.

Re: WIG20 nadal w górę

griffin / 2008-11-27 00:14 / portfel / Tysiącznik na forum
Bri wecier :o)
Brydziu, jednak opony (syntos) nie były taką złą inwestgycją i dały 8% zysku.
To wczoraj a dzisiaj wyczuem centrozap. No chyba, że jutro będzie padaka ale nie sądzę.
Jeszcze parę procent i będę na zero... No chyba że nie.
griffin / 2008-11-21 23:33 / portfel / Tysiącznik na forum
wykorzystać to :o)
griffin / 2008-11-21 23:32 / portfel / Tysiącznik na forum
Może być analogia do dnia dzisiejszego ale na odwrót. Zobaczymy fjuty w poniedziałek.
griffin / 2008-11-20 11:57 / portfel / Tysiącznik na forum
Zobaczymy co z tego wyniknie.
Ja właśnie kupiłem zimówki, kryzys kryzysem ale na łysych nie będę jeździł. Inni pewnie też nie.
Stop ustawiony i niech sobie leży, jakby mocniej wyskoczył to pewnie sprzedam.

Re: GPW: Kolejne testowanie dołków?

griffin / 2008-11-20 11:48 / portfel / Tysiącznik na forum
Kupiłem sobie plotke ;o)
Na synthosie może być buyback
http://tnij.org/cd0l

Re: GPW: Kolejne testowanie dołków?

griffin / 2008-11-20 09:34 / portfel / Tysiącznik na forum
Kurcze, wszystko w promocji jak w styczniu w marketach ;oP
griffin / 2008-11-20 07:58 / portfel / Tysiącznik na forum
Spoko, mocny opór na urodzeniu Chrystusa

Najnowsze wpisy