Forum

Komentarze użytkownika "grinder7"

Komentarze użytkownika: grinder7

Re: Warszawska giełda pod presją zmian w Europie

grinder7 / 2014-02-07 14:45
Inwestuje od niedawna, jak na razie jedynie na fundach więc każde informacje coś tam znaczą.
Jedna zauważyłem, że to nie jest zbyt wartościowe forum :P

Re: GPW: Indeks WIG20 znowu w pobliżu 2400 punktów

grinder7 / 2014-02-07 11:56
Nie wiedząc, że krach na tym forum jest wiecznie o mało co nie zrealizowałem straty, poniekąd sugerując się komentarzami wspaniałych analityków z tego forum :)

Powoli do góry, ale trend zmieni się zapewne w drugiej połowie roku, mam nadzieje, że bez pękania baniek...

Re: Dobre dane z europejskiego sektora usług. Oto reakcje giełd

grinder7 / 2014-02-05 11:28
Mega kryzys i tąpnięcie na forum moneya! Poziom komentarzy: gimnazjum. Dzieci kłócą się i przezywają, a wartościowych komentarzy jak na lekarstwo...

Re: Korekty ciąg dalszy

grinder7 / 2014-01-31 19:10
Brak linków.
Ostanie zdanie? Żal.

Re: GPW: Kiepski początek po danych z Niemiec

grinder7 / 2014-01-31 11:05
Nie musi, a może zejść do tych poziomów. Równie dobrze może mieć 90% w akcjach.
Oby ruszyli.
Wszyscy tutaj strasznie wieszczą krach, ale to wszystko może tąpnąć równie dobrze dopiero w połowie roku, czyż nie?

Re: WIG20 odreagowuje trzydniowe spadki

grinder7 / 2014-01-28 10:25
To nie są rzekome pieniądze, zacząłem w ubiegłym roku od tego samego fundu połową kwoty i udało się 21 tysi wyrobić w miesiąc wycofując przed początkiem spadków.

Więc jeżeli teraz nie będzie odbicia to wycofam i bede na małym minusie licząc tamten zysk.

To miała być długoterminowa inwestycja z wycofaniem na tegorocznych maximach, ale będą chyba minima...

Re: Fed gotowy do cięcia QE3. Jak zareagują inwestorzy?

grinder7 / 2014-01-27 23:02
Widać co i ile mam w portfelu. Dlatego w tym tygodniu trzeba wybrać, w którą stronę iść.

Re: Znów spore emocje na GPW. WIG20 mocno w dół

grinder7 / 2014-01-27 20:41
Tak widziałem, jakieś komentarze na ten temat :D
Na razie jednak mam dylemat czy realizować strate czy czekać na odbicie.

Przeplatają się tu różne opinie (oczywiście wg wszystkich instytutowych analityków to tylko korekta), zobaczymy co jeszcze pokaże ten tydzień.

Dlatego myślałem, o odrobieniu strat na shorcie, ale skoro nie jest to takie proste jak kup i za 5h sprzedaj, więc pewnie zdecyduje się na short w Quercusie.

Re: Znów spore emocje na GPW. WIG20 mocno w dół

grinder7 / 2014-01-27 20:18
Dzięki za informacje.
Widziałem, że jest możliwość otwierania i zamykania shortów w ten sam dzień, a la forex w trybie natychmiastowym. A tu jednak jakaś strategia?

Najnowsze wpisy