Forum

Komentarze użytkownika "gromadzia3"

Komentarze użytkownika: gromadzia3

Re: podróż z first minute

gromadzia3 / 2012-03-06 17:37
Z ofert first minute naprawdę warto korzystać. Cena promocyjna nie ulega zmianie przed samym wyjazdem. Przynajmniej tam gdzie ja kupuję wczasy w funclub. Wcześniej zaplanujesz urlop w pracy,kiedy inni będą wiedzieć naprzód o twoich planach, to raczej nikt nie zaproponuje zmniany. Poza tym,jeśli wcześniej zapłacisz za wakacje - masz jeszcze czas, aby coś odłożyć na letnie szaleństwa na urlopie - typu dodatkowa wycieczka fakultatywna, wyjścia do restauracji,itp.Można zasięgnąć dodatkowych informacji o miejscu,w które się udajemy.

Re: tanie oferty wakacyjne biur podróży

gromadzia3 / 2012-03-06 17:15
Proponuję sprawdzić na funclub.pl Ja korzystam z ich wakacyjnych propozycji i często uda się trafić jakąś promocję. Nie mam żadnych zastrzeżeń do organizacji wyjazdów.

Re: Długie weekendy

gromadzia3 / 2012-03-06 16:44
Ja już też czekam na ten majowy weekend. Mam wykupioną wycieczkę "Skarby Italii" w funclub i będę szaleć,hihi. Nasza gospodarka nie zbiednieje od naszych wolnych długich weekendów, skoro stać nasze państwo na wypłaty półmilionowych premii albo i lepiej.A człowiek wykupi kilkudniową wycieczkę i się cieszy, że gdzieś pojedzie - taka to sprawiedliwość.

Re: Wakacje planuje w tym roku 80 proc. Europejczyków

gromadzia3 / 2012-03-06 16:02
Dlatego moja rodzina wypoczywa zagranicą.Zawsze jeżdżę z funclub i mam udane wakacje.Dobre hotele,czyste plaże i w miarę bezpiecznie,dla dzieci przewidziane jakieś atrakcje a dla dorosłych np.wieczór flamenco.Można również wykupić wycieczkę. Na pogodę także można liczyć.

Najnowsze wpisy