Forum

Komentarze użytkownika "gronkiew"

Komentarze użytkownika: gronkiew

Re: złodziejski GE Money Bank

gronkiew / 2009-09-02 13:14
Ja mam również z tym bankiem bardzo przykre doświadczenia. Kupiłam mini wieże na raty na długi okres kredytowania zaciągnięte w Ge Money Bank . Przedstwiciel banku poinformował mnie, że muszę podpisać umowę na kartę kredytową , której nie chciałam. Pani powiedziała że inaczej nie dostanę kredytu a kartę zawsze mogę wyrzucić do mkosza co zresztą zrobiłam. Nastepnie wpłaciłam pierszą ratę w wysokości 28,77 zł jeden dzień po terminie nie wiedząc jakie będą tego konsekwencje i bank naliczył mi karę tzn opłatę za nieterminową wpłatę w wysokości 45 zł , a że było ciekawiej ponieważ zdenerwowana doszłam do wniosku że zapłacę tą karę w innym terminie płacąc jednocześnie terminowo wymaganą kwotę 28,77 bank naliczył mi karę od kary tzn razem 90.00 od 28,77 oczywiście . A na dodatek postanowiłam , że spłacę kredyt szybciej ,żeby nie mieć z tym bankie więcej nic do czynienia i kilka dni później wpłaciam 201 zł tzn kilka dni przed terminem płatności kwoty 28,77 niepłacąc jej w wyzanaczonym terminie i znowu bank naliczył mi 45zł z tytułu nieterminowej wpłaty . Brałam kredyt w wielu bankach i czasami miałam do nich różne zastrzeżenia ale ten bank wyjątkowo ludzi nabija w butelkę i bę de wszytkich przed tym bankiem ostrzegać

Najnowsze wpisy