Forum

Komentarze użytkownika "grypmann"

Komentarze użytkownika: grypmann

Re: Polski Mechanik - konkurs

grypmann / 2010-11-03 16:24
Super, 200 zlotych na glowe, tyle to ja w godzine zarobie u siebie na naprawie jakiejs czesci!
grypmann / 2010-11-03 16:23
Zaden alarm nie gwarantuje bezpieczenstwa auta! Jak masz dobry samochod, to i tak podrzedny zlodziejaszek sie do niego nie dotknie, a profesjonalista polozy taki alarm w moment! A jak masz starego grata, to i tak sie nie oplaca zakladac alarmu zadnego!
grypmann / 2010-11-03 16:21
Nie no, Fordy to dobre samochody, tylko strasznie u********* w naprawianiu, wszystko jest cholernie nieintuicyjne
grypmann / 2010-11-03 16:20
Ja tam dzieki temu mam na chleb. Ale to fakt, kazdy uczciwy mechanik doradzi kupno dwuletniego samochodu, ktory pjezdzi malo awaryjnie (albo bez) jeszcze spokojnie dwa-trzy lata, a juz sporo spadl z ceny!

Co do polonezow i maluchow - nie oszukujmy sie, polonez to nie byla jakas wybitna konstrukcja! Maluch oczywiscie, dobry pomysl, dobry projekt, ale komunizm i tak go zepsul (gorsze materialy i tak dalej)! W dodatku po 90 roku ludzie sie zachlysneli zachodem i przestali szanowac te autka, ile razy widzialem malucha w lesie porzuconego przez jakies dzieciaki pewnie, ktore w 10 sie zrzucily na wrak za 300 zlotych po to, zeby go zarznac
grypmann / 2010-11-03 16:12
Otworzyc rynek musza w koncu, ile mozna czekac! Fakt faktem ze juz teraz maja duzo imigrantow i pewnie beda stawac na uszach, zeby to opoznic, ale maja obowiazki wobec Unii, ktorych nie przeskocza.
grypmann / 2010-11-02 18:06
Jak wszedzie, czasem trafi sie pajac, a czasem uczciwy policjant. Jakos nigdy nie mialem problemow z policja, jesli nie naruszylem prawa! (a kilka mandatow w zyciu juz zaplacilem, niestety, wiadomo, czasem sie czlowiek spieszy) Ale i tak ogolnie jestem wdzieczny policji za to, ze utrzymuja porzadek na przyklad w mojej okolicy, bo do najlepszych to ona nie nalezy!
grypmann / 2010-11-02 18:03
To wszystko zalezy od prowadzacego i szkoly! Sa takie, w ktorych warto uczestniczyc, sa takie, gdzie nie warto sie pojawiac. Ale firm szkoleniowych jest tak duzo, ze ja juz dawno przestalem to ogarniac, najlepiej, zeby na szkolenie wyslal Cie pracodawca!
grypmann / 2010-11-02 18:01
No ciezko dyskutowac! Swiatly wyborca Kaczynskiego pokazal nam droge, swiatelko w tunelu i wyjasnil tajemnice zycia!

Powiedz mi jeszcze cwaniaczku jaki to ma zwiazek z artykulem, ten Twoj bezsensowny wtret

Najnowsze wpisy