Forum

Komentarze użytkownika "gryska78"

Komentarze użytkownika: gryska78

Re: płaca minimalna, a umowa zlecenie

gryska78 / 2012-01-09 11:53
obstawiam, że dlatego właśnie liczba takich pracowników-zleceniobiorców wzrośnie wraz z podwyżką płacy minimalnej

jak wydłużyć urlop

gryska78 / 2011-12-12 09:16
Zbliżają się święta, bardzo krótkie, wolny jest tylko poniedziałek, a jak ktoś jeszcze pracuje w weekendy, to tak naprawdę będzie miał tylko 2 dni świąteczne wolne od pracy :/ ja zagadnęłam szefa o wolne we wigilię, ale zaprotestował, jak mogę w związku z tym wydłużyć urlop? czy szef mógłby mi odmówić urlopu na żądanie?

kapitał na starość

gryska78 / 2011-08-03 09:08
ponieważ na wysoką emeryturę liczyć nie można, zastanawiam się w jaki sposób można zadbać o nią samemu, jak odkładać pieniądze już dziś, aby nasz kapitał na starość był wystarczający, żeby można było żyć spokojnie?

zarobki a kredyt hipoteczny

gryska78 / 2011-07-28 10:01
czy wiecie może ile mniej więcej powinny wynosić nasze zarobki abyśmy mogli w ogóle starać się o kredyt hipoteczny? czy to jest taka sama suma dla samotnych jak i dla par? wystarczy mieć w sumie 3 tysiące aby być atrakcyjnym klientem dla banku?

Agnieszka Radwańska odpadła z Roland Garros

gryska78 / 2011-05-31 14:42
Niestety po boju z Marią Szarapovą w czwartej rundzie turnieju Roland Garros Agnieszka Radwańska musiała się pożegnać z French Open. Ale nie oddała łatwo wygranej, możemy i tak być dumni z naszej rakiety :)

mieszkania do wynajęcia - ceny

gryska78 / 2011-05-09 11:38
myślicie że jest szansa że ceny najmu mieszkań spadną? przecież teraz wynajmowanie kawalerki jest zupełnie nieopłacalne, wystarczyłoby dołożyć niewielką sumę i byłaby rata kredytu za mieszkanie, ale co z tego skoro żaden bank nie chce go przyznać!

obrona konieczna na czym polega?

gryska78 / 2011-05-05 15:28
witam, chciałam zapytać o obronę konieczną, ile razy jest tak że to ten który jest atakowany ponosi konsekwencje za obronę jakiej się podjął, co w takim razie jest obroną konieczną?

jakie mieszkanie najłatwiej się sprzedają?

gryska78 / 2011-04-21 13:28
witam,
chciałam zapytać na jakie mieszkania obecnie jest największy popyt? czy bardziej pożądane są małe czy może kilkupokojowe? mam możliwość sprzedaży jednego z opcji, po babci odziedziczyłam kawalerkę, a sama mieszkam w już własnościowym mieszkaniu trzypokojowym, zastanawiam się które lepiej wystawić na sprzedać, osobiście większego nie potrzebuję więc nie ma dla mnie różnicy czy dalszą część życia spędzę w kawalerce czy nie.

podatek a darowizna z tamtego roku

gryska78 / 2011-04-05 11:55
a co w przypadku darowizny od rodziców? nie trzeba wtedy płacić?

podatek a darowizna z tamtego roku

gryska78 / 2011-04-04 13:07
chciałam zapytać czy dostając darowiznę muszę odprowadzić od niej podatek w tym roku? jakie są formalności związane z otrzymaniem darowizny, bo przyznam się szczerze że nie poczyniłam żadnych kroków w związku z tym :/

naliczenia wynagrodzenia za urlop

gryska78 / 2011-03-30 14:52
witam, interesuje mnie wyliczenie wynagrodzenia za urlop zdrowotny, który zajął praktycznie cały miesiąc pracy, osoba musiała przejść ciężką rehabilitację, w jaki sposób wynagrodzenie za taki czas jest naliczane przy umowie na czas określony? dziękuję.

e konto czy bezpieczne?

gryska78 / 2011-03-29 12:03
tak o ile będziesz się wylogowywał poprawnie

urlopy macierzyńskie

gryska78 / 2011-03-28 15:33
w którym miesiącu ciąży można pójść już na urlop?

ranking - bank w polsce

gryska78 / 2011-03-21 11:35
które spośród polskich banków polecacie? peako sa, pko bp, ing, wbk? który z nich ma najkorzystniejsze kredyty hipoteczne?

cesja należności

gryska78 / 2011-03-21 11:32
jak wygląda cesja należności za roboty budowlane?
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy