Forum

Komentarze użytkownika "grzechu_grzechu"

Re: Depresja u dziecka? Pomoże awatar i ogniste kule

grzechu_grzechu / 2012-08-03 12:18
Zobaczymy co pokażą dalsze badania w tym kierunku.Może rzeczywiście będzie to jakiś krok naprzód.

Re: Studia- jaki kierunek ?

grzechu_grzechu / 2012-08-14 19:14
Kiedys Zarzadzanie bylo w cenie,a jak jest teraz kazdy widzi. Nie dosyc,ze studia wycisna wszystkie soki ze studenta,to jeszcze potem dochodzi stres,poniewaz sa klopoty ze znalezieniem pracy zgodnie z kierunkiem studiow.Ale uwazam,ze warto realizowac wlasne marzenia,mimo pozniejszch problemow i klopotow,ktore po to bywaja,aby mozna bylo je z satysfakcja,ale skutecznie likwidowac.Pozdrowionka.

Re: wypoczynek w Polsce czy za granicą?

grzechu_grzechu / 2012-09-03 20:42
Słyszałem,że lepiej się kalkuluje jechać na wczasy zagraniczne.Pogoda pewna i wody są czyściejsze.

Re: AleGratka.pl przymyka oczy na działania oszusta

grzechu_grzechu / 2012-09-05 10:45
Hmmm.... zawierając z kimkolwiek i jakąkolwiek transakcję, należy wcześniej przeprowadzić dokładny wywiad z kim mamy zamiar ją zawrzeć.W dzisiejszych czasach takich oszusów podszywających się pod wiarygodną działalność jest mnóstwo.Tyle o tym mówią nasze media i opisuje prasa,a ludzie i tak ciągle dają się oszukiwać.

Re: jakie sa konsekfencje za niesplacanie kredytu?

grzechu_grzechu / 2012-10-18 10:20
Do więzienia raczej nie pójdziesz, ale np komornik może zapukać do Twoich drzwi i wtedy,nie będzie zmiłuj. Najlepiej,bez ociągania musisz się udać do tego Banku w którym zaciągnąłeś kredyt i porozmawiać z nimi. Przecież tam też pracują ludzie i znają sytuację swoich rodaków.Takich ludzi jak Ty jest z pewnością więcej.Ale lepiej uzgodnić z Bankiem jaka będzie forma dalszego spłacania i w jakiej kwocie. Powodzenia.Będzie dobrze.Trzymaj się.

Re: Roczny urlop macierzyński. Nowe zasady także dla matek już będących na...

grzechu_grzechu / 2012-10-18 10:26
Uważam osobiście, że pomysł nawet nie jest zły, tylko czy zda egzamin? Jakie będę tego konsekwencje? Z czego matka będzie żyć, jeśli np będzie samotną?, czy państwo jej i dziecku zapewni utrzymanie? W dzisiejszych czasach, kiedy jest tak ciężko? Chyba,że Rząd ma jakies konkretne rozwiązanie,tego skądinąd dobrego pomysłu.

Re: Dymisja Joanny Muchy już dziś? Tusk zdecyduje

grzechu_grzechu / 2012-10-24 10:23
Pani Ministra już dawno powinna być usunięta, każdy chiałby być na Jej miejscu i pobierać takie wynagrodzenie, a nie mieć pojęcia o niczym. Taka Polska,jaki Rząd, niestety.Tak jak piszą zagraniczni dziennikarze, Polska to chory kraj - i z tym każdy się zgodzi. Niestety,jest coraz gorzej i nic nie wskazuje, że będzie lepiej.

Re: Jak dojdzie do końca świata? Obalamy teorie

grzechu_grzechu / 2012-12-05 10:29
Temat "Koniec świata" bajką z pewnością nie jest, ale prawdą jest, że nikt nie zna dnia ani godziny, nadejdzie w nieoczekiwanym przez nikogo momencie i to raczej nie będzie nic wesołego. Pewnie nawet nikt nie zdąrzy niczego pomyśleć. Ale każdy będzie miał taki tego koniec, na jaki zasłużył swoim postępowaniem w całym swoim życiu.Jak w powiedzeniu : jakie życie,taka śmierć.

Re: Nowe opłaty za śmieci. Sprawdź, czego powinieneś się bać

grzechu_grzechu / 2012-12-05 10:36
Nic tylko każdy wszystkim każdego straszy. Gdybyśmy się chcieli ciągle tylko bać, ludności bardzo szybko by zaczęło ubywać. Jeśli nie mają już czego wymyśleć biorą się za wywóz śmieci. Tak jakby do tej pory tego nie robiono.Każdy przecież je sortuje,a od nowego roku co, będzie to sortowanie inaczej przebiegało?Zamiast trzech worków będzie ich 10?? każdy papierek oddzielnie? Paranoja,a przy tym jakie koszty?.

Re: Nowe opłaty za śmieci. Sprawdź, czego powinieneś się bać

grzechu_grzechu / 2012-12-05 10:39
Nic tylko każdy wszystkim każdego straszy. Gdybyśmy się chcieli ciągle tylko bać, ludności bardzo szybko by zaczęło ubywać. Jeśli nie mają już czego wymyśleć biorą się za wywóz śmieci. Tak jakby do tej pory tego nie robiono.Każdy przecież je sortuje,a od nowego roku co, będzie to sortowanie inaczej przebiegało?Zamiast trzech worków będzie ich 10?? każdy papierek oddzielnie? Paranoja,a przy tym jakie koszty?.

Re: jak znaleźć tanie bilety lotnicze?

grzechu_grzechu / 2013-04-18 16:08
Podejrzewam, że na chwilę przed odlotem tanich biletów nigdzie się nie zdobędzie. Takie cuda nie istnieją. Ja wyjeżdżam w październiku do Wielkiej Brytanii i chcąc mieć tańsze bilety zakupć musiałem je już w zeszłym tygodniu. Chociaż promocje czasami bywają, z tym, że na takie szczęście nie ma co liczyć i to na ostatnią chwilę.Ale może Tobie akurat się to uda?.

Re: Jakie biuro podróży wybrać?

grzechu_grzechu / 2013-07-02 12:16
A ja wychodzę z założenia, że nie ma to jak wczasy indywidualne.Wiemy z samego życia, jakie bywają Biura Podróży. Urlop ma się po to,aby wypocząć, a nie robić wszystko na gwizdek, na godzinę śniadanko, obiadek, kolacja,a gdzie w tym wszystkim zwiedzanie, relaks? Ostatnio byłem na Chorwacji,pokoje wynajęte, wstałem kiedy chciałem, robiłem co chciałem,a przy tym wypoczęłem jak nigdy wcześniej i oczywiście zwiedzałem to co ja chciałem zwiedzić,a jadałem tylko to na co akurat miałem ochotę. Nie wiem, ale takie jest moje zdanie. Pozdrawiam i życzę miłych wakacji.

Re: Podkarpackie: kilkadziesiąt interwencji strażaków po nawałnicach

grzechu_grzechu / 2013-08-13 21:34
To bodaj najgorszy okres w całym roku kalendarzowym, najpierw afrykańskie upały, a potem ludzkie dramaty , po przejściu każdej burzy z tragicznymi skutkami.Tak jakby mało było jeszcze nieszczęść w naszym kraju.

Re: Polski eksport. To meble, chemia i żywność uratowały nas przed recesją

grzechu_grzechu / 2013-08-13 21:43
Dobrze, że mamy co wysyłaś na eksport, przy pozamykanych zakładach. Gdyby nie polikwidowane Przedsiębiorstwa,wysyłki byłyby większe - Huty, Papiernie,Zakłady Wełniane,Emaliowane i inne, zyski były, tylko fabryk już nie ma.

Re: Jak znaleźć pracę za granicą?

grzechu_grzechu / 2013-11-04 12:01
W każdym większym mieście istnieją biura pośredniczące.Łatwiej bywa studenton,jeśli chcą podczas wakacji zarobić sobie na dalsze studia.Samemu chcąc wyjechać do pracy na Zachód - należałoby mieć kogoś znajomego, który już tam się zaaklimatyzował (chodzi o mieszkanie) i zależy także w jakim charakterze mamy pracować,ale należy też pamiętać, że na Zachodzie płacą za pracę,a nie obijanie się.Zresztą dobry fachowiec, znający język z pracą problemów miał nie będzie nawet i za granicą.:)

Najnowsze wpisy