Forum

Komentarze użytkownika "grzegorz77"

Komentarze użytkownika: grzegorz77

grzegorz77 / 2009-06-04 22:22
Doczekasz sie :) i bedziesz chciała więcej... wiedzy :)a co do sch1 to jak już to czytałem nie liczy sie początek tylko koniec wiec dopiero przy wyjściu (na plusie oczywiście)można sie cieszyć :)pozdrawiam z Norwegi.
grzegorz77 / 2009-06-04 22:45
A tak pięknie i jak mówisz daleko :( a na Bora bora piszę sie :)pozdr

Re: 01.VI - 05.VI

grzegorz77 / 2009-06-06 22:29
Mam coś o "grubasach",tak dla poprawienia nastroju :) Idzie dwoch zalanych gości przez most. Jeden potężny siłacz a drugi taki chuderlak. Ten chudy
mówi:
- Ja to podniosłem 200 kilo...
A ten gruby:
- A ja 300 ...
Chudy:
- To ja 500!
Nagle ni stad ni z owad pojawia się przed nimi dwoch gliniarzy. I mówią:
- Dowody!
Na to gruby plum i skacze do rzeki... Po chwili słychać z dołu wołanie:
- Toooonęęęęęę!...
Na to chudy, który został na moście:
- A ja dwie tony.... Więc nie ma co pekać "grubas" i tak utonie a my powolutku do przodu :)pozdr
grzegorz77 / 2009-06-18 12:58
Ja dostałem podobne pisemko ,ciekawe ile mają wersji podobnych pisemek. U mnie czekało jedno zlecenie "kowersja" jednego fundu na drugi więc nie było możliwości jak to napisali ...realizująca się dyspozycja transferu...by portfel był zablokowany przez te zlecenie. Zresztą nigdy nie było z tym problemów a teraz nagle jest to ...regulowane jest zapisami ogólnych warunków ubezpieczenia oraz Regulaminu świadczenia usług drogą elektroniczną. He he dobre. Pozdr
grzegorz77 / 2009-06-19 11:42
Pewno Pani Ziemba cały dzień tylko odpisuje na maile od niezadowolonych klientów;) Pewno już paluszki bolą :( no ale to nie nasza wina ,że jesteśmy niezadowoleni hehe. Pozdrawiam i Panią Ziembe też (może tu zajrzy ) :)

Re: 13.07-17.07 mBank+Emakler

grzegorz77 / 2009-07-12 22:38
Obecnie uciekłem ze wszystkiego prócz spólki beefsan . mam ją od 0,29 gr ale niewielki pakiet. Ale traktuje ja raczej na dłuższy termin (jeśli sie nic w niej strasznego nie stenie) Jak narazie mamy w niej konsolidacje i sporo osób twierdzi ,że kurs jest zaniżany by "grube ryby" mogły wykupić po niskiej cenie.Jesli ktoś mógłby przeanalizować ją lepiej to bede wdzięczny za każdą opinie , ja po tym co czytałem (bez AT choć tam już czytałem o trójkącie ) daje jej szanse na wzrosty .Niektórzy sie nawet zapędzają i piszą o cenie 2-3 zł nawet do końca roku. Podają przykład Dudy która też jest z podobnej branży.Pozdr oczywiście to tylko taka moja mała próba "cierpliwości" :) ps Chciałbym zobaczyć te 2 zł na niej ale też wiem ,że wtedy bym sie wkurzał na siebie ,że nie kupiłem więcej ;) No ale w razie niepowodzenia ....;)
grzegorz77 / 2009-07-13 08:18
Ok dzięki i pozdrawiam :)
grzegorz77 / 2009-07-20 20:23
U mnie beefsan dziś +15 % ciekawe jak to sie potoczy dalej ,w takich chwilach człowiek myśli "brać co dają czy czekać aż dadzą wiecej" narazie czekam ....pozdr
grzegorz77 / 2009-07-21 13:01
Wybieram pierwszą możliwość :) Czytałem już ,że może dojść do 2-3 zł no ale to narazie marzenia hihi. Dzięki za opinie:)
grzegorz77 / 2009-07-21 22:49
Troszke nowych wiadomosci i juz zmiana nastroju :( narazie poczekam z boku bo w spolce robi sie "nerwowo".Tylko ,e jutro wielu moze tak zdecydowac a sadzac po dzisiejszej koncowce kilku zdecydowalo dzis. http://www.bankier.pl/wiadomosc/BEEFSAN-Ustanie-stosunku-dominacji-1989128.html.
Pozdr.
grzegorz77 / 2009-07-25 11:33
Bajzel ale jakoś nie spada poniżej 0,34 (przez ten bajzel pozbyłem sie 50% tego co miałem :(. Wczoraj ogłosili ,że ponad 50% posiada bank spółdzielczy no i posypały sie opinie ,że teraz to już podniosą wycene akcji 1,5-3 zł .Jestem początkujący i beef-san to w sumie moja pierwsza decyzja "na dłużej" (choć w chwili zwątpienia uciekłem z połowy )No zobaczymy narazie nie mam dużego kapitału wiec i tej spółki nie mam dużo ale z każdy miesiącem kapitał sie zwiększa ;)mam nadzieje ,że też i wiedza. pozdr. Sorki dopiero dziś tu zajrzałem (troszke nadgodzin z tymi nie dokońca rozgarniętymi Norwegami )

Re: Liga skarbca uczestników forum money.pl )

grzegorz77 / 2009-10-20 13:17
Ja jak narazie cieszę sie z awansu z ok 4000 pozycji na 123 w dwa dni ;)(może jakaś prenumerata będzie ) A jeśli będzie korekta to szybciutko polece spowrotem hihi. Ktoś już sprawdził czy można konwertować wszystko w jeden fund ? pozdr

Re: Liga skarbca uczestników forum money.pl )

grzegorz77 / 2009-10-21 20:18
Kolegi od "złota" długo nie trzeba było szukać ;) ala jak rozumię Max dopiero szykuje się do skoku z 219 pozycji. Wszyscy będą tracić i cierpliwi wygrają ;) W takim razie ja też się przyczaje na tym 117 miejscu :) A tak na poważnie dajcie laikowi wygrać chociaż prenumerate ;)pozdr

Re: Liga skarbca uczestników forum money.pl )

grzegorz77 / 2009-10-23 13:50
W tym konkursie buja jak na morzu ;) wczoraj 160 dziś 59 :o. EDSKi depcze mi po piętach;) . pozdrawiam

Re: Liga skarbca uczestników forum money.pl )

grzegorz77 / 2009-11-02 10:28
I ja tez :) ale teraz poczekaj tam na mnie ;) tylko się nie cofaj !!! JA dziś 42 ale już powoli nudzi mnie ta winda między 220 a 42 hehe.Jak to się zatrzymuje na górze -poradź :D

Najnowsze wpisy