Forum

Komentarze użytkownika "grzegorz77"

Komentarze użytkownika: grzegorz77

Re: 10 VII - 16 VII

grzegorz77 / 2010-07-11 23:51
Spoko chłopaki ja też tam chciałbym powoli coś odkładać ;) konczy mi się mały kredyt i te pieniążki ,które i tak płaciłem można gdzieś odkładac he ;)Dws też myślałem bo sporo fundów może Umart coś powie bo z tego co czytam to sporo tam przebywa . Pozdr Co do meczu teraz możemy się pocieszać ,że Polska przegrała z mistrzami świata 6-0 hihi.
grzegorz77 / 2010-06-01 14:56
Ja zmieniałem portfel 30-tego i wszystko weszło a może jednak lepiej by nie weszło bo wszytko w akcje wrzuciłem no i jeśli wracamy w dół to w tym roku ogony będę gonił ;) No cóż zeszłorocznych forbsów jeszcze nie doczytałem więc mam co czytać ;)pozdr

Re: 21.XII - 25.XII

grzegorz77 / 2009-12-24 21:17
Wesołych i radosnych ,pięknych i spędzonych w gronie najbliższych Świąt oraz spełnienia marzeń tych malutkich i tych większych. Z dalekiej Norwegi przesylam wszystkim :)

Re: 14.XII-18.XII

grzegorz77 / 2009-12-15 12:14
O widze ,że ktoś tu pisze moje nazwizko z małej litery ;)heheh. Kulig już jest ;)

Re: 7.XII - 11.XII

grzegorz77 / 2009-12-10 19:30
John J. Murphy " Analiza techniczna rynków finansowych" ja jako laik próbuję ją ogarnąć i powiem tak, czytać czytać i nie starać się pojąć rozdziału po rozdziale. Zaglądać i porównywać wykresy a z każdym dniem wszystko będzie coraz jaśniejsze ;) choć pewno zawsze będzie jakiś problem a wtedy ... mamy to forum :)pozdr

Re: Liga skarbca uczestników forum money.pl )

grzegorz77 / 2009-12-08 21:21
ups ;)
No cóż nie kazdy jest doskonały ;)a to poczytam jednak ;)

Re: Liga skarbca uczestników forum money.pl )

grzegorz77 / 2009-12-08 20:13
No ;) jak policzą do srody to spadne jeszcze wszystko mam w surowcowych hi. pozdr

Re: PETROLINV

grzegorz77 / 2009-12-07 12:55
Nie jestem tu znawcą ale z tego co wiem to przyśla ci rozliczenie z biura maklerskiego na którym bedą uwzględnione wszystkie operacje i te z zyskiem i te ze stratą .Więc po wpisaniu do pit-a podatek do zapłacenie będzie pomniejszony o strate z Petrola.Jak cos nie tak to niech mnie ktoś poprawi ja tez dostane pierwsze rozliczenie . Pozdr

Re: Liga skarbca uczestników forum money.pl )

grzegorz77 / 2009-12-06 21:30
hehe no tak ;) ale rok temu w LS strzelałem w ciemno , a w skandii miałem duży minus ,który do dzis odrabiam. Rachunek maklerski owszem mam ale pewno jak widziałeś nie zawsze robie dobre ruchy. (centrozap)Dobrze ,że wogóle jestem tam na 0 ;) Zresztą jakoś bardziej odpowiadają mi inwestycje bezpośrednio w GPW a w Skandii mam większosc pieniązków tylko ze składek.Pewno się to zmieni gdy będe miał więcej środków bo wtedy troszke więcej zdywersyfikuje moje oszczędności.Tak własciwie to dopiero ostatnio troszke bardziej wziąłem się za AT i powoli zaczynam rozumieć. Może nie laik ale duużo mam przed sobą nauki.Jak porównam moją wiedze z tym jaką miałem jakiś rok temu to już nie laik ale jak pomyśle ile jeszcze nauki to laik pełną gęba ;) hi. pozdro

Re: Liga skarbca uczestników forum money.pl )

grzegorz77 / 2009-12-06 20:43
Ja będąc laikiem od początku postawiłem na akcje i surowce ,gdy miałem akcje tez tak latałem między 1000 a 30 miejscem. Potem uciekłem z akcji( troszke za wcześnie) w surowce ,wtedy zadomowiłem się miedzy 20-40 miejscem.No ale ja jak już mówiłem dopiero zaczynam więc .... rok temu byłem dalekoooo w tyle ;).
grzegorz77 / 2009-12-06 20:06
No tak jeden fund ,widać ,że jestem ze Skandii :) choć w realu w Skandii mam 5 róznych ;)pozdr

Re: Liga skarbca uczestników forum money.pl )

grzegorz77 / 2009-12-06 19:59
Co do zasad chodziło mi bardziej ,że można było robić jedną konwersje na tydzień ;)Sorki za niedoprecyzowanie :)No i te niby 4 fundy ,które trzeba było mieć w portfelu min 10% .Choć ja szybko uciekłem w dwa o potem już miałem tylko jeden. pozdr

Re: 7.XII - 11.XII

grzegorz77 / 2009-12-05 22:37
Odpoczynek od danych się należy :) im więcej rozumię z tych wykresów tym bardziej zauważam ,że trzeba "odpocząć" bo się kreseczki zlewają ;-).Hilsen fra Norge

Re: 7.XII - 11.XII

grzegorz77 / 2009-12-05 22:04
Flot !!!:) Witam witam i dalej czytam ;)

Re: 7.XII - 11.XII

grzegorz77 / 2009-12-05 21:47
Czasem tak myśle jak można zobrazować to forum :) Jest tu kilka "głów" za to im chwała są też piekne ramiona co dają podpore "Kinia" i tak myśle ,że każdy jest potrzebny innym uczestnikom ,tym mniej odważnym ,tym co dopiero się uczą ,tym co pewno powoli będą "uczestniczyć " i dawać coś od siebie :) takim jak ja ,który jest tu od 1,5 roku a pewno nikt o tym nie wie:) . Tak czasem się zastanawiam ilu takich jest ,tych którzy tylko czytają i co dzień uczą się czegoś nowego. Myśle ,że była by niezła impreza jakbyśmy się wszyscy spotkali ;)pozdrowionka dla "tych" wszystkich :)
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6

Najnowsze wpisy