Forum

Komentarze użytkownika "grzegorz77"

Komentarze użytkownika: grzegorz77

grzegorz77 / 2009-03-23 19:51
Dołączam sie do prośby ,choć ja nie mam jeszcze strat ale jest coraz bliżej :( Myśle zeby wogóle dać sobie spokój z fundami w Mbanku i przenieść wszystko na skandie ,Tam zostane tylko w emaklerze (niewielką kwotą ).
grzegorz77 / 2009-03-22 20:27
Właśnie zaglądałem rzeczywiście lepiej reagował chociażby na ostatnie wzrosty .Czekamy na opinie innych i info o innych fundach :) Pozdro

Re: 23.03.-27.03 mBank

grzegorz77 / 2009-03-22 02:16
Witam ja oprocz skandii gdzie obecnie na topie jest ML5 :) w mBanku mam Dws Gold ,ktore nie jest az tak "polularne" choc narazie na plusie wiec nie narzekam.Zgadzam sie ,iz watek potrzebny i trafiny w "10" :) Pozdrawiam i ..... sam sie zastanawiam co dalej ,choc przyznam ,ze caly czas szukam w mBanku fundow dajacych podobne efekty co fundy w Skandii. Moze ktos wie ,ktore maja podobne efekty ?Nawet jesli obecnie nie sa na "topie" to mysle ,ze przyda sie takie info :)
grzegorz77 / 2009-03-15 14:24
Ja własnie jestem w takiej sytuacji ,pracuje za granicą ale próbuje troszke inwestować na GPW i troche w fundach . Mógłbyś jaśniej opisać czemu cirka 40 % ? pozdr

Re: rozwiązania Skandii

grzegorz77 / 2009-03-14 10:44
Szkoda ,ze w skandii nie mozna wycofac kasy z konta dodatkowego skaladajac zlecenie przez internet :( Chcialbym tam troszke pieniazkow odkladac ale beda to fundusze ,ktore moga byc potrzebne i bede musial je wyplacic a wtedy trzeba slac pismo i pewno troche to trwa :( a tym bardziej ,ze musze slac je z zagranicy bo tu staram sie zarobic na swoja przyszlosc . Jesli sie myle lub jest jakis inny sposob na wycofanie funduszy z konta dodatkowego prosze jakis sygnal .pozdr.

Re: Fundy przez mBank

grzegorz77 / 2009-03-14 09:49
Witam ponownie ;) jeszcze jedno pytanie zwizane z fundami w mBanku- ktrore TFI polecacie ? ktore ma najbardziej zroznicowana oferte itp. pozdr.

Re: Fundy przez mBank

grzegorz77 / 2009-03-13 20:19
Oczywiście mój błąd emakler-akcje, fundy przez supermarket ;)hehe pozdr.

Re: Fundy przez mBank

grzegorz77 / 2009-03-13 19:37
Dzieki wszystkim za odpowiedzi :) lukasz19 -mam emaklera lecz jak narazie próbowałem szczęscia niewielką kwotą w akcje ,sprawdzę i fundy :) i oczywiście czekam na jakieś analizy co do akcji amerykańskich , pozdrawiam.

Fundy przez mBank

grzegorz77 / 2009-03-12 22:01
witam mam pytanko do bardziej obeznanych , jak wyglada konwersja w mBanku? tzn posiadajac przykladowo dws gotowkowy moge wykonac konwersje na przypuscmy skarbiec? czy tylko na wszystkie dws ? i jak to sie ma do podatku belki ,jest odrazu pobierany ,czy dopiero po sprzedazy jednostek? Sorki za pisownie ale nie mam Polskich znakow . pozdrawiam
grzegorz77 / 2009-03-10 20:51
S&P up ,dzięki temu troszke odrobie straty bo 2/3 mam w akcjach USA . Teraz pytanie jak długo i kiedy uciekać ? a może już składać zlecenie ? pozdr.

Re: Podatek

grzegorz77 / 2009-02-03 21:48
Ja też mam pytanko co do podatku ? Naliczany jest on ze średniej rocznej zysków i strat tak ?A co do wyżej zadanego pytania to z tego co sie orientuje to gdy nie sprzedałeś papierów to nie masz zysku więc i nie naliczają ci podatku, jednym słowem nie przyślą ci PIT-u. Jak sie myle niech ktoś mnie poprawi :)
grzegorz77 / 2009-02-03 20:32
Słuchaj chłopaków co piszą ja też jestem dokładnie rok w Skandii pierwsze pół roku 40% w plecy a potem znalazłem to forum i przestałem słuchać "doradców" dziś prawie "dogoniłem" swoje składki .Do tego troszke literatury i pomocy od ludzi wyżej wymienionych:)Powiem szczerze ,że to dobra nauka zanim będe iwestował większe kwoty :)
grzegorz77 / 2009-02-03 20:06
Właśnie ja wszedłem przy 0,23 choć zastanawiałem sie czy nie dokupić jeszcze troszke ;)pozdr

Re: BEEFSAN

grzegorz77 / 2009-02-03 19:43
Jak myślicie w którą strone podąży teraz Beefsan ? dziś - nie spadł ale też sie nie ruszył .
grzegorz77 / 2009-02-03 18:04
Witam! ja na szczęście obudziłem się po 6 miesiącach i przestałem słuchać tak zwanych doradców ,niestety straciłem już wtedy ok 40% portfela.Dziś mimo bessy a przede wszystkim dzięki ludziom na tym forum no i oczywiście chęci nauki (co przyda sie na przyszłość jak już mój portfel będzie bardziej obszerny ;) .) dotarłem prawie do poziomu który miałem przed spadkami. Przy okazji pozdrawiam najbardziej aktywnych ,już oni napewno wiedzą o kogo chodzi :)

Najnowsze wpisy