Forum

Komentarze użytkownika "grzegorz77"

Komentarze użytkownika: grzegorz77

grzegorz77 / 2009-07-21 22:49
Troszke nowych wiadomosci i juz zmiana nastroju :( narazie poczekam z boku bo w spolce robi sie "nerwowo".Tylko ,e jutro wielu moze tak zdecydowac a sadzac po dzisiejszej koncowce kilku zdecydowalo dzis. http://www.bankier.pl/wiadomosc/BEEFSAN-Ustanie-stosunku-dominacji-1989128.html.
Pozdr.
grzegorz77 / 2009-07-21 13:01
Wybieram pierwszą możliwość :) Czytałem już ,że może dojść do 2-3 zł no ale to narazie marzenia hihi. Dzięki za opinie:)
grzegorz77 / 2009-07-20 20:23
U mnie beefsan dziś +15 % ciekawe jak to sie potoczy dalej ,w takich chwilach człowiek myśli "brać co dają czy czekać aż dadzą wiecej" narazie czekam ....pozdr
grzegorz77 / 2009-07-13 08:18
Ok dzięki i pozdrawiam :)

Re: 13.07-17.07 mBank+Emakler

grzegorz77 / 2009-07-12 22:38
Obecnie uciekłem ze wszystkiego prócz spólki beefsan . mam ją od 0,29 gr ale niewielki pakiet. Ale traktuje ja raczej na dłuższy termin (jeśli sie nic w niej strasznego nie stenie) Jak narazie mamy w niej konsolidacje i sporo osób twierdzi ,że kurs jest zaniżany by "grube ryby" mogły wykupić po niskiej cenie.Jesli ktoś mógłby przeanalizować ją lepiej to bede wdzięczny za każdą opinie , ja po tym co czytałem (bez AT choć tam już czytałem o trójkącie ) daje jej szanse na wzrosty .Niektórzy sie nawet zapędzają i piszą o cenie 2-3 zł nawet do końca roku. Podają przykład Dudy która też jest z podobnej branży.Pozdr oczywiście to tylko taka moja mała próba "cierpliwości" :) ps Chciałbym zobaczyć te 2 zł na niej ale też wiem ,że wtedy bym sie wkurzał na siebie ,że nie kupiłem więcej ;) No ale w razie niepowodzenia ....;)
grzegorz77 / 2009-06-19 11:42
Pewno Pani Ziemba cały dzień tylko odpisuje na maile od niezadowolonych klientów;) Pewno już paluszki bolą :( no ale to nie nasza wina ,że jesteśmy niezadowoleni hehe. Pozdrawiam i Panią Ziembe też (może tu zajrzy ) :)
grzegorz77 / 2009-06-18 12:58
Ja dostałem podobne pisemko ,ciekawe ile mają wersji podobnych pisemek. U mnie czekało jedno zlecenie "kowersja" jednego fundu na drugi więc nie było możliwości jak to napisali ...realizująca się dyspozycja transferu...by portfel był zablokowany przez te zlecenie. Zresztą nigdy nie było z tym problemów a teraz nagle jest to ...regulowane jest zapisami ogólnych warunków ubezpieczenia oraz Regulaminu świadczenia usług drogą elektroniczną. He he dobre. Pozdr

Re: 01.VI - 05.VI

grzegorz77 / 2009-06-06 22:29
Mam coś o "grubasach",tak dla poprawienia nastroju :) Idzie dwoch zalanych gości przez most. Jeden potężny siłacz a drugi taki chuderlak. Ten chudy
mówi:
- Ja to podniosłem 200 kilo...
A ten gruby:
- A ja 300 ...
Chudy:
- To ja 500!
Nagle ni stad ni z owad pojawia się przed nimi dwoch gliniarzy. I mówią:
- Dowody!
Na to gruby plum i skacze do rzeki... Po chwili słychać z dołu wołanie:
- Toooonęęęęęę!...
Na to chudy, który został na moście:
- A ja dwie tony.... Więc nie ma co pekać "grubas" i tak utonie a my powolutku do przodu :)pozdr
grzegorz77 / 2009-06-04 22:45
A tak pięknie i jak mówisz daleko :( a na Bora bora piszę sie :)pozdr
grzegorz77 / 2009-06-04 22:22
Doczekasz sie :) i bedziesz chciała więcej... wiedzy :)a co do sch1 to jak już to czytałem nie liczy sie początek tylko koniec wiec dopiero przy wyjściu (na plusie oczywiście)można sie cieszyć :)pozdrawiam z Norwegi.
grzegorz77 / 2009-06-04 21:15
JA sch1 mam 40% portfela i odrazu widać roznice ;)jeszcze brakuje do odrobienia strat ale to jest tuż tuż :) I za sch1 pokłony w strone łukasza nie zapominając i innych którzy dają nam nadzieje max,zeus,priv i pewno wielu innych no i jest kinia2006 która daje nam uśmiech :)pozdr
grzegorz77 / 2009-06-01 09:54
Tak jest ten 5-cioletni okres po ktorym nie musze juz wplacac jak nie chce lecz wplacona kwota musi zostac do konca umowy a moja jest dluga bo mam zbierac na emeryturke lepsza niz w ZUS-sie:)No ale roznie w zyciu bywa teraz mam "wiecej" za rok moge nie miec dlatego tez ciesze sie ze mam taka skaldke, nadwyzke zawsze moge gdzies ulokowac ,chocby w skandii na koncie dodatkowym. Teraz trzeba leciec zarobic na nadwyzke a ze dzis w Norwegii dzie swiateczny to placa jak za niedziele.pozdr
grzegorz77 / 2009-05-31 23:02
Dzieki :) odpisuje pozno ale jak juz Kinia powiedziala super pogoda i pojechalem dzis na fiordy na slonko:)Co inwestycji to probuje w roznych miejscach i Skandia i troszke eMakler (tam mam za malo wiedzy wiec niewielkie kwoty). Mam dostep do fundow z mBanku. Troszke jest mozliwosci wiec trzeba sie uczyc i probowac:) Jak to napistasales staram sie "aktywnie " inwestowac czyli byc tam gdzie przyniesie to % na plus z moich zarobionych na obczyznie pieniazkow.Ps, do Kini2006 niestety nie moge zwiekszyc skladki regularnej ,juz dzwonilem i pytalem bo tez wiedzialem ,ze wieksza skladka to mniejsze oplaty ale niestety nie przy mojej umowie :(,jak mi powiedziano kazda skladka poprostu bedzie jakby nadplata.Dlatego tez spora czesc srodkow probuje lokowac gdzie indziej,widocznie Skandia nie chce wiecej srodkow na moim koncie;)pozdr
grzegorz77 / 2009-05-31 01:16
Widze ,że jest tu ktoś kto bardziej jest obeznany w tym temacie w związku z tym mam pytanko :) Też chciałbym wiedzieć jaką stope zwrotu osiągam ale jak to obliczyć jeśli co miesiąc wpływa mi na konto 200zł składki regularnej a dodatkowo wpłacam składke dodatkową ,która jest "nieregularna" :) często sie to zmienia w zależności od srodków ale wpłacam tyle abym obecnie nie musiał wypłacać . ( myśle o tym aby ujednolicić składke dodatkową na równe co miesięczne wpłaty).Hilsen fra Norge:)
grzegorz77 / 2009-05-27 12:15
Bardzo sie przyda wszystkim takie info :) podobnie wychodzi jak mamy nawet 10 % jakiegos fundu potem wkladamy dodatkowe srodki (np. na rachunek dodatkowy) w tym momecie to juz nie jest 10% bo zwiekszyla sie wartosc calego portfela.pozdr

Najnowsze wpisy