Forum

Komentarze użytkownika "grzenio000"

Komentarze użytkownika: grzenio000

Składka zdrowotna - ile mozna odliczyć

grzenio000 / 2008-01-19 12:48 / portfel
Prosze o odp na pytanie jaką wartość opłaconej składki zdrowtonej mozna odliczyc od podatku? Niech bedzie ze dochod mam 1000 a skladka wyniosła 200zl. Bardzo prosze o pomoc. dziekuje

Re: Nowy prezes ZUS. Jedyna kandydatka nie przeszła ostatniego etapu konkursu

grzenio000 / 2015-04-14 15:06 / portfel
Piękny przykład jak ustawiane są konkursy w Państwowych a raczej ich prywatnych firmach

Re: Dochodzenie w Deutsche Banku w sprawie prania brudnych pieniędzy

grzenio000 / 2015-06-05 18:45 / portfel
Czy naprawde wszędzie i na każdym szczeblu króluje korupcja? Wszyscy się muszą prostytuować? Nie ma nikogo najnormalniej w świecie uczciwego? Tragedis

Re: Kapitan rządowego tupolewa nie chciał lecieć do Smoleńska

grzenio000 / 2011-02-25 11:37 / portfel
Dlaczego My Polacy nie potrafimy krytycznie spojrzeć i uczciwie na tą sytuację? Przeciez widać, że presja była ktokolwiek Ją inicjował. Błąd był pilota bo ostatecznie mógł powiedzieć "NIE" i zawinąc. Może i by stracił prace ale by żył. To, że Rosjanie popełnili błędy...już widzę Polaków reakcję, że do Smoleńska prezydeta nie chcą wpuścić. Może i wolność mamy od 20 lat...ale głupoty conajmniej 1990. ps-tylko bez dyskusji, że jestem za tymi czy tamtymi. Po prostu szkoda mi,że mogło by byc tu dobrze...no ale nie będzie

Re: 200000 zł W co zainwestować?

grzenio000 / 2007-12-07 22:53 / portfel
jestes beznadzieny! wkurzja mnie tacy ludzie jak ty! wez sie sam zastanow, pomysl pokombiunuj.... nie badz leserem i .....prosze...inni to czytaja i sie zastanawiaja co by zrobili na twoim miejscu...mysl to nie boli. Mozg do myslenia potrzebuje jedynie troszke cukru!

Re: Wygrana PiS w wyborach wstrząśnie warszawską giełdą?

grzenio000 / 2015-10-26 09:27 / portfel
Ja płace blisko 50% podatków (VAT, PIT itp) i niekt się mną nie przjmuję zatem rzeczywicie 30% dla banków to tragedia
grzenio000 / 2007-12-07 23:12 / portfel
błędy posiadam bo nie zależy mi na pisaniu wszytskiego dokładnie, ale żebyś nie miał wątpliwości zrobię to dla Ciebie! Uważam, że przeciętny Polak potrafi wy myśleć coś z taką gotówką. Ja mam dużo mniej oszczędności a jakoś daje sobie rade. No i jak tu nie pisać komentarzy jak dwie linijki wyżej!!!

PKC- prosze o sprostowanie

grzenio000 / 2007-11-05 09:21 / portfel
W jakim celu przed handlem - 9:30 wystawia sie akcje PKC skoro nie mozna ich sprzedac ani kupic? No i to samo sie ma po zamknieciu. Rozumiem sytuacje w trakcie sesji ale przed i po? Prosze o komentarz gdyby ktos mial chwile

Re: PKC- prosze o sprostowanie

grzenio000 / 2007-11-06 22:32 / portfel
dziekuje za posiwcony czas i wytlumaczenie

Re: cena/zysk

grzenio000 / 2007-07-30 12:06 / portfel
na tej stronie. wejdz w zakladki spolki gpw-wpisz nazwe i po prawej stronie bedziesz mial wszytskie info
grzenio000 / 2007-11-23 15:58 / portfel
to jest wlasnie bzdura. widac ile i co myslimy o ameryce. gleboko mam ze oni nadawali debilnych kredytow - wielcy specjalisci. U nas zielono i gdybysmy nie patrzyli w ich te bazyliszkowate oczy bylo by ok. Pozdrawiam dla cierpliwych i wytrwalych
grzenio000 / 2007-11-22 13:45 / portfel
a i jeszcze jedno. dzisiaj były juz po 4,50 wiec mozliwe jest razy trzy czyli w okolice 12 zl ale za jakies 4 miechy przy milym wiatrze

Re: Dlaczego Krosno tak dołuje, przecież to spółka o solidnych fundamentach

grzenio000 / 2007-11-24 17:30 / portfel
to jest giełda. Gdyby wyniki sie przekladaly na kursy to nie mieli bysmy takiej ostrej korekty. Przy kursie raczej nikt nie manipuleje choc fundusze ostatnio pokazaly pare razy ze moga ostro zakrecic. skoro spolka atrakcyjna to inwestuj....no chyba ze jestes graczem i grasz dzis kupie jutro sprzerdam
grzenio000 / 2007-11-24 17:33 / portfel
ja kupilem po 11 i nie chodze z depresja:) to dobra spolka ale ludzia chcieli by po 15 % dziennie. a ja mam cierpliwosc . Jak nie w tym roku to w nastepnym...ps-ale drogi Analityku odpusc bo wiarygodny jestes jak ten co wspominal o tym ze biale nie jest biale itd:)

Re: REKOMENDUJE DROZAPOL - WZROST RAZY TRZY MINIMUM !!!

grzenio000 / 2007-11-21 23:05 / portfel
1-błagam Ciebie daj na luz. 2- ja kupilem po 11. Trzymam bo juz nie mam wyboru. W perspektywie czasu napewno straty jakos odrobie ale naprawde ta spółka to wielkie zaskoczenie. 3- jak czytam forum sporo osób naprawde uważa spółke za niezłą wiec chyba rzeczywiście fundusz albo ktoś kto ma ostry pakiet wyrzuca papier. 4-koniunktora na swiecie nieubłagana wiec chyba wroce do handelku za rok ale moze jeszcze do konca roku lekko dokupie. 5-przestancie biadolic o analizach itd. w chwili obecnej tylko spekuła i tyle. Do końca roku sanki z górki i tyle. pozdrawiam nie tylko takich jak ja
do początku nowsze
1 2 3 4

Najnowsze wpisy