Forum

Komentarze użytkownika "grzenio000"

Komentarze użytkownika: grzenio000

KPiR prosba o pomoc

grzenio000 / 2008-03-05 21:14 / portfel
Witam. Jetsem na KPiR. Czy każdego miesiąca mimo iż nie mam dochodu muszę wysyłać do US kopie książki bądź inna informację o dochodach? bardzo prosze o wskazówkę

Re: KOLASTYNA

grzenio000 / 2008-11-17 14:41 / portfel
czy ktos wie co to sie dzisiaj stalo ze taki dol? jakies info czy spekulacja? pozdrawiam

Re: Kapitan rządowego tupolewa nie chciał lecieć do Smoleńska

grzenio000 / 2011-02-25 11:37 / portfel
Dlaczego My Polacy nie potrafimy krytycznie spojrzeć i uczciwie na tą sytuację? Przeciez widać, że presja była ktokolwiek Ją inicjował. Błąd był pilota bo ostatecznie mógł powiedzieć "NIE" i zawinąc. Może i by stracił prace ale by żył. To, że Rosjanie popełnili błędy...już widzę Polaków reakcję, że do Smoleńska prezydeta nie chcą wpuścić. Może i wolność mamy od 20 lat...ale głupoty conajmniej 1990. ps-tylko bez dyskusji, że jestem za tymi czy tamtymi. Po prostu szkoda mi,że mogło by byc tu dobrze...no ale nie będzie

Re: Pracownicy Deutsche Bank oskarżeni o giełdowe manipulacje

grzenio000 / 2011-08-22 12:15 / portfel
Ktoś zyskał...pytanie czy oddadzą kaskę tym co stracili, bo znając życie uwalił zwykły malutki koreańczyk. U nas zresztą podobnie Cie umowczą a potem przeprszam. Ty stracisz 2tys i chodzisz zły a oni powiedzą, że to tylko niewielka kwota. Świat nigdy nie był i nie będzie uczciwy....niestety

Re: Inflacja w Polsce. Ceny rosną, ale bardzo wolno

grzenio000 / 2014-03-14 15:20 / portfel
a dlaczego ceny mają rosnąć i to niby dobrze? dlaczego ceny miałyby nie spadać? wtedy obywatel miałby więcej za te same pieniądze! nie rozumie hasła pod tytułem "ceny w Polsce rosną za wolno"! To chyba bardzo dobrze anie źle

Re: Nowy prezes ZUS. Jedyna kandydatka nie przeszła ostatniego etapu konkursu

grzenio000 / 2015-04-14 15:06 / portfel
Piękny przykład jak ustawiane są konkursy w Państwowych a raczej ich prywatnych firmach

Re: Dochodzenie w Deutsche Banku w sprawie prania brudnych pieniędzy

grzenio000 / 2015-06-05 18:45 / portfel
Czy naprawde wszędzie i na każdym szczeblu króluje korupcja? Wszyscy się muszą prostytuować? Nie ma nikogo najnormalniej w świecie uczciwego? Tragedis

Re: Wygrana PiS w wyborach wstrząśnie warszawską giełdą?

grzenio000 / 2015-10-26 09:27 / portfel
Ja płace blisko 50% podatków (VAT, PIT itp) i niekt się mną nie przjmuję zatem rzeczywicie 30% dla banków to tragedia
1 2 3 4
na koniec starsze

Najnowsze wpisy