Forum

Komentarze użytkownika "grzesiek235"

Komentarze użytkownika: grzesiek235

Tanie mieszkanie

grzesiek235 / 2012-02-01 13:45
Jeżeli w Krakowie chcesz, znaczy w obrębie miasta, to najtańsze są okolice Borku Fałęckiego i Czyżyn,Nowej Huty, podobno na Kurdwanowie też całkiem nieźle. Ale nie opłaca Ci się barzdiej kupić coś pod Krakowem zaraz? Kasa ta sama, ale metraż większy będziesz miał.

Darmowy Program PIT 2011

grzesiek235 / 2012-02-02 12:13
A czy to rozliczałaś w tym programie? czy jest bezpieczny i pewny? nie mam jakoś zaufania do takiej formy rozliczania i wolę raczej wypełniać na papierze, zawsze tak robiłem do tej pory.

Ceny paliwa na stacjach

grzesiek235 / 2012-02-02 12:56
Ceny nie spadną, na pewno nie tyle. Muszą na czymś zarabiać. A prawda jest taka, ze ludzi powoli przestaje stać na "luksus" jakim jest samochód. Jeszcze niedawno to było dobro powszechne, teraz niestety staje się coraz bardziej luksusowym.

nekanie smsami

grzesiek235 / 2012-02-03 09:40
Oczywiście, ze idź na policję, nie ma na co czekać, tym bardziej, ze wszystko jasne, w sensie, ze macie dane tego kogoś. Nie zapominajcie, ze stalking, bo tak to się fachowo nazywa, od niedawna jest karalny.

zmiany w emeryturze mundurowych?

grzesiek235 / 2012-02-03 14:17
Wiecie, niektórzy zarzucają, ze my - mundurowi mamy za dobrze, ale pomyślcie, czy taki policjant około 40 czy 50 będzie równie sprawny i skuteczny w jakiejś niebezpiecznej akcji? Nie i to nie ulega wątpliwości, wiadomo, ze póki człowiek młody to ma większą sprawność. I z tego względu dotychczasowe rozwiązanie nie są złe.

Wyrejestrowanie z Urzędu Pracy - jaki termin?

grzesiek235 / 2012-02-06 11:24
A co w przypadku, jeśli nie zdązy się tego załatwić w ciągu 7 dni? Czy są wyciągane jakieś konsekwencje przez Urząd Pracy? Czy mogę liczyć się z tym, że dostanę jakąś karę pieniężną na przykład?

Re: Policja skieruje pozew przeciw Rutkowskiemu

grzesiek235 / 2012-02-08 09:21
Ciekawe, że pomimo całego 'show' rodzina stoi murem za Rutkowskim, chyba w ogóle to pierwszy taki spór na linii detektyw - policja. Jestem ciekawy tego procesu, jaki wyrok będzie i też jestem za tym, że powinien być upubliczniony.

Mężczyzna-motyl na procesji. Jest decyzja prokuratury

grzesiek235 / 2012-02-10 12:41
i bardzo dobrze stwierdzili, nie popadajmy w paranoję. Jakby sądy nie miały się czym zajomwać poza tym, tylko człowiekiem motylem na procesji Bożego Ciała.

Dodatkowy urlop wypoczynkowy

grzesiek235 / 2012-02-15 11:39
Urlop wypoczynkowy przysługuje w wymiarze 20 dni, jeśli pracuję poniżej 10 lat, a tak właśnie jest, ale czy z racji tego, ze posiadam orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, przysługuje mi jakiś urlop dodatkowy, w jakim wymiarze?

Re: Sondaż: Polacy najbardziej lubią Czechów i Słowaków

grzesiek235 / 2012-02-15 13:36
Dlatego, ze ejsteśmy homofobiczni, nie przeszkadzają nam Czesi ani Słowacy, bo jest ich stosunkowo mało u nas, nie :"zabierają" nam pracy, to po 1, a po 2 są najbardziej do nas podobni i kulturowo i obyczajowo

Re: Drzewiecki: Ależ to nie ja odpowiadam za premię Kaplera!

grzesiek235 / 2012-02-16 08:49
Teraz każdy będzie zganiał na każdego, zanim się ustali na kim spoczywa odpowiedzialność to media zajmą się innymi sprawami i sprawa ucichnie.

Re: Wiek emerytalny kobiet musi się zmienić. PO upiera się przy swoim zdaniu

grzesiek235 / 2012-02-17 09:17
Dokłądnie, chcą koniety rónego traktowania? Mają okazję urzeczywistnić swoje marzenia, ale teraz zaczynają protestować, ze im to nie pasuje, ze to, że siamto. Łatwo się krzyczy, ale jak przyjdzie co do czego, to już nie ma takiej determinacji.

Praca za granicą-co warto wiedzieć?

grzesiek235 / 2012-02-17 13:55
Wszystko to, co wziąłbyś, gdybyś jechał do pracy do innego miasta w Polsce, jeśli będziesz miał umowę, to nie potrzebujesz dodatkowego ubezpieczenia ani nic takiego. Zabierz po prostu dokumenty

Re: Protesty przeciwko Putinowi. Rosja wyjechała na ulice

grzesiek235 / 2012-02-20 10:24
I co z tego że wyjeżdżają na ulice, że demonstrują, nie ma tak silnej opozycyjnej partii, która by dopilnowała aby wybory były uczciwe i wsparła ych strajkujących obywateli. Putin wciąż jest za silny i tak naprawdę nikt nie jest mu w stanie podskoczyć

łupkowe prawo do wywłaszczeń

grzesiek235 / 2012-02-22 15:03
tak, niestety nie będzie miała pani prawa do odmowy, jako że wydobywanie gazu łupkowego znalazło się w katalogu tzw celów publicznych
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7

Najnowsze wpisy