Forum

Komentarze użytkownika "gtriderxc"

Komentarze użytkownika: gtriderxc

gtriderxc / 2009-03-28 14:04
Dokładnie. Szukają idiotów albo specjalistów, których nie ma, bo wyjechali tam, gdzie im płacą 4xwięcej.

Re: Upał nakłada na pracodawców dodatkowe obowiązki

gtriderxc / 2006-07-19 14:58
A mi klima daje prosto w ucho i z roboty wychodze jakbym caly dzien trzymal glowe w lodowce. Precz z klimatyzacją!!!

Re: Jak pracuje się w Microsofcie - opowiada były menadżer firmy

gtriderxc / 2009-01-24 09:54
1. Obsługa w polskich sklepach i instytucjach jest o niebo lepsza od tej, która można spotkać np. w Niemczech. W Niemczech wchodząc do salonu lub sklepu spotykamy się z nastawieniem "o boże znowu następny klient przyszedł coś kupić". Do tego najczęściej nie mają zielonego pojęcia o oferowanych produktach i ich charakterystyce.
2. Praca z koreańcami, i całą resztą skośnookich to obóz koncentracyjny. Zapytajcie ludzi, pracujących w polskich fabrykach LG, Toschiba Posco itp. To są obozy koncentracyjne, w których traktuje się pracownika jak mrówkę stworzoną do pracy, niewolnika, który musi si ę tłumaczyć ze wszsytkich szczegółów swojego prywatnego życia.
gtriderxc / 2009-01-26 13:59
Zapewniam, że niczym jest to w porównaniu u koreańców!!!! Tak chore zasady co do minut wprowadza się też w polskich firmach. Co jednak dzieje się pod rządem skośnookich nie mieści się w ludzkiej wyobraźni!

Re: Autokar z dziećmi wbił się w wiadukt. Jest 30 rannych

gtriderxc / 2009-03-28 13:44
Znaki są! Mieszkam zupełnie niedaleko. Ten wiadukt jest dobrze oznakowany."Doświadczony", 60-letni kierowca, Wykazał się totalnym brakiem wyobraźni. Dojeżdżając takim autokarem do wiaduktu 3.5 metra zawsze trzeba zwolnić przynajmniej do 20km/h. Żeby Pchać się takim autokarem jak ten o wysokości 3.6 z prędkością 50km/h pod wiadukt oznaczony na, 2.9 trzeba być... samobójcą. To jest wypadek na własne życzenie. Jak facet chciał się zabić na tym wiadukcie, to mógł z niego skoczyć:/ Mam 25 lat i jeśli ktoś mówi mi, że starszy kierowca jest bardziej doświadczony, śmiać mi się chce. Im kierowca starszy, tym mniejszą ma wyobraźnię, słabiej orientuje się w przepisach i jest bardziej pewny siebie, nawet gdy nie ma racji. Mlodszy jest zawsze głupszy tylko ze względu na swój wiek.
Drugą stroną medalu jest fakt, że wiadukty oznakowane są źle i każdy wie, że jeśli jedzie Autokarem 3.6, bez problemu przejdzie pod 3.5-prosty przykład- trasa Kudowa zdr.- Wiedeń przez Brno. Po drodze jest wiadukt (na drodze głównej, "krajowej"!) oznaczony na 3.5m. Przejeżdżają pod nim 4-metrowe TIRy i autobusy dwupokładowe. Inny przykład: Toruń-> wiadukt 2.9 jak pamiętam, a przejeżdżałem pod nim autokarem 3.5m Gliwice> wiadukt 3.1> przejeżdżałem autokarem 3.6m. Nie wiem co za analfabeta stawia te znaki i po co ale nie można się do nich stosować, bo nigdzie by człowiek nie dojechał. Jednak jeśli ktos pakuje się pod wiadukt 2.9 takim autem, powinien spuścić powietrze z poduszek, podjeżdżać do niego nie szybciej niż 10km/h i druga osoba z zewnątrz powinna patrzyć czy nie zdejmie wentylatorów od klimatyzacji, nie pewnie napierać 50km/h!, bo pani z boku powiedziała, że przejdziemy!

Re: Ulga internetowa nie dla każdego

gtriderxc / 2009-01-03 09:33
A moje pytanie z kolei brzmi: kiedy ustalane są ulgi np na 2009 rok? Zmieniam dostawcę internetu i mam do wyboru padlinę za 45 zlotych lub rakietę za 70. teraz tylko pytanie czy ulga na internet przypisana jest juz teraz z gory na rok 2009 i nikt jej nie wycofa, czy lepiej jest wybrac dostawcę za 45 zlotych, bo nie wiadomo, czy za rok ktos taką ulgę przewidzi dla rozliczających sie za rok 2009?

Re: Problemy z ulgą na internet

gtriderxc / 2009-01-03 09:23
A moje pytanie z kolei brzmi: kiedy ustalane są ulgi np na 2009 rok? Zmieniam dostawcę internetu i mam do wyboru padlinę za 45 zlotych lub rakietę za 70. teraz tylko pytanie czy ulga na internet przypisana jest juz teraz z gory na rok 2009 i nikt jej nie wycofa, czy lepiej jest wybrac dostawcę za 45 zlotych, bo nie wiadomo, czy za rok ktos taką ulgę przewidzi dla rozliczających sie za rok 2009? Niejasne jest tez czy internet z sieci komorkowej mozna przypisac do internetu w miejscu zamieszkania? Choc kablowy np. z TP tez moge pociagnac do sasiadow a samemu w ogole w domu go nie miec. Taki warunek przewidziany ustawą nie jest (chyba?) ale w końcu na internecie z Plus GSM tez sobie w domu moge postawić serwer!
gtriderxc / 2009-01-03 09:29
Trzeba było mu powiedzieć, żeby zapoznał się DOKŁADNIE z treścią przepisów. Aby skorzystać z ulgi nie trzeba udokumentować wpłaty, tylko obciążenie fakturą na dane nazwisko.. Co takiego barana kombinatora obchodzi kto mi zapłacil fakturę? Ważne że jest ona wystawiona na mnie reszta to nie jesgo biznes. Nie dajcie się robić w poroże!

Najnowsze wpisy