Forum

Komentarze użytkownika "guci0"

Komentarze użytkownika: guci0

Re: Polska gospodarka rośnie jak na drożdżach

guci0 / 2007-03-02 16:01 / Bywalec forum
Tak czytam wasze komentarze i czesem (wiekszosci) glowa mnie boli.

Zadam Wam jedno pytanie, wyobrazcie sobie ze jestescie inwestorem. Chcecie pobudowac fabryke, otworzyc duza firme itp. Macie na to wszystko budzet, ze znalezieniem ludzi do pracy tez nie bedzie problemu.

I co inwestujecie w kraju, w ktorym wszystko zalezy od tego czy da sie w lape czy sie w ta lape urzednikowi nie da? Mysle, ze mielibyscie mocne obawy, z wielu faktow. Na przyklad, wasza konkurencja kupuje urzednika, oni dostaja pozwolenia a Wy nie. Stoicie z budowa/produkcja i tracicie swoje ciezko zarobione pieniadze. Tak bylo i jeszcze chwile bedzie (chociaz juz w znacznie mniejszym stopniu).

Chyba kazdy zgodzi sie ze mna, ze co jak co PiS walczy z plaga korupcji w Polsce. Mozemy wiele mowic o gospodarce, kogo to zasluga kogo to wina i co to da. Rzad blizniakow, pokazuje i to bardzo skutecznie BIERZESZ znajdziemy Cie i bedzie z Toba zle. Poprzez takie wlasnie zabiegi, nie jest to oczywiscie glowny czynnik, choc istotny gospodarka w naszym kraju rowniez sie dzieki temu rozwija. To nie jest tak, ze to tylko wystarczy - pewnie, ze nie!

Przypomina mi sie ciekawa audycja w trojce, gosc powiedzial "Nawet najlepszy kapitan nie doplynie do portu, gdy na statu jest sabotazysta". Mozna o tym dyskutowac, wiem ze zaraz ktos napisze, ze jestem moherem, glupkiem itp - jednak twierdze, ze co jak co PiS sabotazytow na poladzie tepi i nie pozwala im sie dorwac do "sterow".

Gospodarka, obnizka podatkow, z tego co mi sie przypomina w tym roku maja byc poczynione kroki. Obnizanie podatkow, chocby troche przy takim BOOMIE to strzal w dziesiatke, zostanie to napewno dobrze odebrane - no moze nie w polskich mediach.

Pozdrawiam i zycze spokojnego weekendu!

Pawel
Dlatego tez, tego przykladem jest znaczny wzrost inwetycji porzadnych firm. Nie boja sie! Wiedza, ze Polska jest na dobrej drodze. Tak, tak uwazam, ze jest - jezeli z tym sie nie zgadzasz trudno. Czesc spoleczenstwa ma

Re: Kurski: Media wieszczą psychozę grozy

guci0 / 2007-03-01 16:22 / Bywalec forum
Ja uwazam, ze Wildstein zrobil co musial. Zrobil ogolnopolski kanal informacyjny, pare ciekawych programow. Niestety od pewenrgo czasu sledzac sytuacje nic wiecej sie nie dzieje. Jeszcze daleka droga przed TVP i zmiany sa potrzebne. Wpelni zgadzam sie z Kurskim, konflikty nie sa wskazane. Predzej czy pozniej Wildstein i tak by sie pozegnal z TVP, taka to kolej rzeczy.

Pozdrawiam i mysle, ze bedzie znacznie lepiej.

Pawel

P.S. Przypominam zainteresownym o konkursie na stanowisko prezesa TVP S.A! Zachecam do startowania najlepszych!
guci0 / 2007-03-01 16:19 / Bywalec forum
boston - to ma byc Twoj komentarz, jak juz chcesz to powiedziec, to powiedz sobie pod nosem a nie na forum publicznym. Kazdy tak moze, pytanie czy kazdy powinien ?

Pozdrawiam

Re: PO chce komisjii śledczej w sprawie WSI

guci0 / 2007-03-01 09:55 / Bywalec forum
"komisja miałaby zbadać JEDYNIE okoliczności tworzenia raportu oraz nieprawidłowości związane z publikacją."

Zwroccie uwage na slowo JEDYNE, niezle - cale PO. Chca postawic premiera Rokite na czele tej komisji i mysla, ze wygraja nastepne wybory. Przelicza sie, ludzie maja juz dosyc ich skrajnego podejscia do roznych tematow. Zawsze w bark w bark z SLD, zawsze inaczej niz PiS - bo przeciez to partia rzadzaca robi wszystko zle.

Szkoda gadac, powodzenia zycze!

Pawel
guci0 / 2007-02-26 10:29 / Bywalec forum
Przesadzasz, kazdy interes jest dobry. To czy Polak bedzie robil kase na wyspach czy w Polsce to juz zalezy tylko od niego. Jezeli sa mozliwosci to warto z nich sporzystac, bedzie to napewno z zyskiem dla kazdego nawet w Polsce.

Pozdrawiam

Re: "Dziennik" - nasz biznes ucieka na Wyspy Brytyjskie

guci0 / 2007-02-26 10:28 / Bywalec forum
Dobry pomysl...
guci0 / 2007-01-24 16:12 / Bywalec forum
okaże sie :)

Re: Prezydent ujawni raport o WSI

guci0 / 2007-01-23 15:43 / Bywalec forum
Jak to zrobi to, az ze szczescia zapale fajeczke :)

Pozdrawiam
guci0 / 2007-01-22 10:16 / Bywalec forum
a ja jak czytam takie bzdury z zerowym argumentowaniem to tez mi sie chce zygac, wiesz? yes yes yes!
guci0 / 2007-01-19 16:39 / Bywalec forum
bredzisz chlopcze ...

Re: Wrocław: Zarzuty korupcyjne dla członka zarządu PZPN

guci0 / 2007-01-19 15:32 / Bywalec forum
I slusznie, gosc jest z mojego miasta... Byl bezkarny, fikcyjna firma przepisana na syna i w ogole... Ciesze sie, ze w koncu ktos dorwal sie do jego d...py!!!

Pozdrawiam

P.S. O biletach na MS 2006 nie wspomne, chodzily po 1 000 PLN - duzo wczesniej niz bileciki mozna bylo kupic...
guci0 / 2007-01-18 16:56 / Bywalec forum
ale sie wykazales, gratuluje - moze napisalbys czemu?

Czy od tak jest zalosna, czy od tak ze jej nie lubisz... Moze jednak obawiasz sie, ze zrobi dobrze to co do niej nalezy?

Mysle, ze samemu powinienesodpowiedz sobie na to pytanie. A tak na marginiesie to jak juz chcesz wydusic z siebie jakies info to wypowiedz sie pelnym zdaniem, Pani w szkole nie uczyla?

Pozdrawiam
guci0 / 2007-01-18 16:52 / Bywalec forum
dokladnie :)
guci0 / 2007-01-18 11:38 / Bywalec forum
zalozysz sie, ze bedzie slad?

Re: Państwowy OFE kontra prywatny?

guci0 / 2007-01-02 16:21 / Bywalec forum
Bardzo dobrze, konkurencji nigdy za malo :)) Pozdrawiam

Najnowsze wpisy