Forum

Komentarze użytkownika "guci0"

Komentarze użytkownika: guci0

guci0 / 2006-10-09 12:10 / Bywalec forum
to sie dopiero zacznie ;) Nikt nie ma dosyc, przynajmniej ja i mysle, ze znaczna grupa rowniez. Grupa, ktora interesuje sie owczesna polityka, a nie udaje ze sie interesuje - jak wiekszosc komentatorow. Pozdrawiam

Re: Samoobrona kusi PiS

guci0 / 2006-10-06 11:49 / Bywalec forum
Hehe ale bzdura... Moze kilku poslow z SO przejdzie i poprze dobry dla Polski rzad, wiem jedno Lepperek jest juz politycznie skonczony.

Re: Minister edukacji na celowniku prokuratury

guci0 / 2006-10-06 10:03 / Bywalec forum
"Zawiadomienie złożył minister edukacji Roman Giertych". Bardzo dobrze
guci0 / 2006-10-05 10:21 / Bywalec forum
czy ja wiem czy dla TV Trwam taki wolny :) Nie bronie, patrze na to ogolnie z boku (media).

Pozdrawiam
guci0 / 2006-10-04 13:04 / Bywalec forum
Rosja nie wchodzi w gre ...

Re: PiS: "Gazeta Polska" odsłania kulisy prowokacji polityc...

guci0 / 2006-10-03 14:04 / Bywalec forum
Brawo! Teraz sie zacznie, TVN + PO + SO + SLD utworzylo koalicje w celu obalenia rzadu, to sie nie uda. Teraz pileczka jest po stronie PiS, oni wladzy dobrej dla Polski nie oddadza i beda walczyc, zreszta w cale sie nie dziwie.

Teraz TVN tlumaczy sie "kwalek prawdy", gdzie tam jest prawda? Nie zapomnie jak Sekielski pokazywal ponoc ta kamere :) Wszystko fajnie, tylko kamery byly dwie i byly to kamery bez nosnikow danych, kamery wysylajace droga radiowa dane do wozu transmisyjnego. Sekielski pokazal obudowe gdzie byla wsadzony ten nadajnik.

Hmmmm... poleca i to szybko. Teraz jest czas, aby zajac sie to sprawa i to najlepszy czas. Od dluzszego czasu TVN24 bylo bardzo stronnicze, temu tez cieko sie jest dziwic. W koncu ludzie juz na sadaze nie patrza, wiec trzeba zrobic to w inny sposob aby "narod to kupil".

Narod tego nie kupi, tylko sie przeciwko takim sytuacja zmobilizuje. Szkoda zreszta gadac, przeciez jestem moherem i gosciem od Rydzyka :) Brawo i jeszcze raz brawo!!!

Pozdrawiam

Re: Autorzy programu "Teraz my": To była nasza inicjatywa

guci0 / 2006-09-27 15:29 / Bywalec forum
Jestem pod wrazeniem, powtarza sie sytuacja z 1992 roku. CIekawe jak tym razem sie skonczy. Przypominam, teraz nie maja prezydenta :)))

Co do calej prowokacji, to myslalem ze TVN ma jednak wiecej rozumu, coz trudno.

Dzis dzieje sie historia, ciekaw jestem jak bedzie to omawiane za jakis czas. Dzieki Bogu, nagralem sobie nocne (nieudana nocna zmiana wydanie II) wystapienie PO w TVN24 (od pewnego czasu juz PO24).

Poprostu szkoda gadac, opamietajmy sie? Chcemy znow aby do wlacdzy przystapily TUSKI i spolka z SLD?

Pozdrawiam
guci0 / 2006-08-29 16:40 / Bywalec forum
Ciezko kiwac, aby kiwac trzeba miec argumenty ... Aby miec argumenty trzeba je zdobyc, cos soba reprezentowac. Mysle, ze nad tym pracuja ...

Re: Kommiersant: Kaczyńscy zrobili z kraju pośmiewisko

guci0 / 2006-08-29 15:45 / Bywalec forum
no nie mam pytan, tak najlepiej niech nas wszyscy kompia w dupcie i niech patrza jak puchnie :)

Tak, wszyscy na ookolo przyzywczaili sie, ze mozna bylo nas wykorzystywac. To juz sie skonczylo, przynajmniej w wiekszej mierze ... Kwestia czasu kiedy to my bedziemy stawiac warunki, a co najfajniejsze oni (Rosia i Niemcy) wiedza o tym ... Gdzies tam i ich glowach pojawia sie strach, znaja nasza historie i wlasnie tych ZMIAN sie boja, bo przeciez jest im dobrze, maja swoja historie (falszywa) ... Zwroccie uwage na inwestorow z Niemiec, jest ich coraz wiecej, prosta spraw w Polsce koszty pracy sa nacznie mniejsze i tak naprawde ustabilizowany rzad z pomyslem oczyszczenia Polski z biurokracji, korupcji.

Predzej czy pozniej wszyscy beda chcieli w naszym kraju inwestowac - bo mozna, nie jest to problemem wlasciwie zadnym.

Moge jeszcze powiedziec tak jak to bylo w Portugali kiedy obywatele wyjezdzali za lepszym zyciem, szybko wrocili z kaska :))) Tak bedzie i w Polsce, widze to po znajmych (chociaz nie wszystkim sie udalo, jeszcze) :)

Pozdrawiam
guci0 / 2006-08-25 10:52 / Bywalec forum
oby nie :) Wszystko jest na najlepszej drodze. Zreszta nie zastanawiacie sie czemu Prezydent Tusk w wyborach na prezydenta dzien wczesnijej juz sie nim oglosil? A jakos wyszlo inaczej :) Kto dal tylka, no chyba nie PIS tylko osrodnki badania opinii publicznej. Tak wiec zastanow sie co piszesz... Druga sprawa, powtorze sie i zadam pytanie: "Jeden argument dzieki, ktoremu mialbym popierac PO" jak juz znajdziesz go w glowie, to napierw go przemysl a potem pisz. Strzalka
guci0 / 2006-08-24 12:23 / Bywalec forum
dokladnie
guci0 / 2006-08-24 11:56 / Bywalec forum
"tylko że dzięki polityce tego rządu wyjechali z kraju" najwiekszej bzdury dawno nie slyszalem. Chcesz mi powiedziec, ze jak panstwem rzdziolaby tonaca Platforma to porzucili by mozliwosc zarabiania konkretnych pienazkow? Chyba jestes niesprawiedliwy w swoich osadach, przeciez walsnie po to (rowniez) wstapilismy do UE aby moc pracowac zagranica ...
guci0 / 2006-08-24 11:52 / Bywalec forum
mozesz to jakos uzasadnic?
guci0 / 2006-08-12 13:32 / Bywalec forum
ty to jak napiszesz, to mi sie przelewa ... Myslisz, ze normalni zwyczajni (czyt. nie ogladajacych tv trwam) nie kupuja tych produktow.

Nie wiem jaki target ma TV Trwam, podejrzewam, ze stosunkowo dobry do prezentowanych produktow. Sprzedaz zapewne to 6-8% (na ogol to standard), moze byc nawet wiecej ...

Pozdrawiam
guci0 / 2006-08-11 18:44 / Bywalec forum
Brawo za wypowiedz, ja tez (juz) zyje w IV RP, wszystkim inny tez polecam - jest o niebo lepiej.

Jeszcze proponuje przeznaczyc +- 1 miliard zlotych na efektywne budownictwo drug (technologie). Zapewne nie kazdy wie, ze Polska jezeli chodzi o warunki klimatyczne wlasnie z technologia budowy drug ma problemy.

Nie bede sie rozpisywal glownie chodzi o zmiany temperatury i krzepniecia wody. Mysle, ze tym problemem powinni zajac sie "mozgi" z POLIBUD i innych.

Na koniec dodam, ze oba "produkty" (bron i drogi) to super produkty exportowe, Polska zawalona jest ogumieniem z Niemiec i innych krajow, wiec surowca nie zabraknie.

Pozdrawiam!

Najnowsze wpisy