Forum

Komentarze użytkownika "guma83"

Komentarze użytkownika: guma83

guma83 / 2010-09-14 10:12
tak ale jeszcze jest jedna sprawa bo autko które zostało skradzione wyrejestrowałem i
kupiłem inne i przeniosłem na nie oc a po jakimś czasie się odnalazło to skradzione i
sprzedałem je na części a kupujący jeździł nim a przed sprzedażą jak chciałem je nan nowo zarejestrować to sprawiano mi problemy w urzędzie komunikacji i posyłano mnie najpierw na policje po papierki że je znalazła potem do żeczoznawcy żeby określił że nie zostały zmienione nr.nadwozi i znowu na policje która nie wydaje dokumentów które mówią że auto jest nie naruszone i tak od iwana do pogana

Czy jest możliwość napisania podania o umorzenie kary

guma83 / 2010-09-10 09:37
Chiałbym się poradzić miałem autko które zostało skradzione więc je wyrejestrowałem i kupiłem inne i przeniosłem na nie oc po jakimś czasie się odnalazło to skradzione i sprzedałem je na części a kupujący jeździł nim złapała go policja a do mnie przychodzą papierki o zapłacenie kary grzywny za to że kupujący jeździł bez oc jak napisać podanie o umorzenie takiej kary proszę o pomoc . Dziękuję z góry .

Re: Wniosek o umorzenie kary grzywny w ekstremalnym przypadku.

guma83 / 2010-09-09 14:09
Przepraszam ale dołączając się do wątku mam taki problem sprzedałęm autko na części kupujący jeździł nim i złapała go policja wlepiła mu mandat a do mnie wysłali pismo z karą za sprzedanie auta bez ubezpieczenia czy może mi ktoś pomuc z napisaniem wniosku o umorzenie kary lub podania maniarów, linków na takie podania dziekuję z góry Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedź

Najnowsze wpisy