Forum

Komentarze użytkownika "gurny77"

Komentarze użytkownika: gurny77

skrzynka depozytowa

gurny77 / 2015-05-11 19:42
witam, potrzebuję wynająć skrzynkę depozytową ale niestety okazuje się, że mimo szerokiej oferty kierowanej do zainteresowanych wszystkie skrzynki...są ale zajęte. ktoś coś wie na temat możliwości przechowywania produktów o małych gabarytach w bezpiecznych warunkach w południowo wschodniej polsce?

Re: skrzynka depozytowa

gurny77 / 2015-05-31 19:10
Dlatego właśnie pytałem o skrytki ale jakie zdziwienie mnie dopadło gdy zorientowałem się o tym, że w skrytce w banku nie można trzymać gotówki! Złodzieje i przekrętasy...nie wiem co mam teraz zrobić. Jakieś pomysły?

Re: Jak skutecznie reklamować się w internecie?

gurny77 / 2018-01-02 23:31
Ja dosłownie dzisiaj wpadłem na ten artykuł na blogu http://netgraf.pl/blog/jak-reklamowac-strone-internetowa,24 i myślę, że już bardziej wyczerpująco tematu się ująć nie da. Bo są podjęte wątki i o tym jak to zrobić i co dana forma sobą prezentuje, czyli koszta (też są darmowe sposoby) albo czas jaki potrzebny jest dla widoczności efektu. Szkoda, że mało takich rzeczowych czytadeł..

Re: Jaka reklama najbardziej skuteczna?

gurny77 / 2018-01-05 08:50
Ale to ważne czy firma działa tylko lokalnie czy gdzies dojeżdża. Czy ma stronę internetową itd. Od wszystkich tych czynników zależy czy Wam się dany typ reklamy opłaci. Na blogu netgraf jest obszerny wpis o tym własnie jak reklamować się skutecznie z takimi podsumowaniami co dla kogo, zajrzeć można i sprawdzić.

Re: Oprogramowanie do inwentaryzacji

gurny77 / 2019-07-16 22:44
A nie masz narzędzi które ułatwiają to, że tak nazwę, po drodze? U nas w firmie śledzenie od produkcji po sprzedaż (i komu) ma nawet oprogramowanie online do wystawiania faktur. Samo to już załatwia sprawę w dużej mierze.

Re: Oprogramowanie do inwentaryzacji

gurny77 / 2019-07-18 09:12
Dokładnie to oprogramowanie, bo dostęp jest z przeglądarki na stronie bizin.pl W ofercie jest coś takiego jak Magazyn z kontrolą stanów i produkcją - nieoceniony jeśli chodzi o remanent i przygotowanie się do inwentaryzacji. Zresztą, robię to od kilku lat i mogę Ci opisać tylko to od praktycznej strony użytkowania, jeśli chcesz poznać spis tych możliwości oprogramowania to albo są na stronie albo napisz do nich, to na pewno Ci coś sensownie opisanego odeślą. To co wiem na pewno to to, że się sprawdza.

Re: Darmowy / tani program do wystawienia faktur na ryczałcie.

gurny77 / 2019-08-21 15:40
Wersję darmową lub płatną do wyboru, w tym możliwość skorzystania z darmowej wersji próbnej dla premium masz w programie BIZIN, dostępny jest online, nie ma potrzeby instalowania go na sprzęcie.

Re: Jaki program do faktur polecacie?

gurny77 / 2019-09-25 15:18
Wydaje mi się, że najlepszym i przede wszystkim niezawodnym programem jest dostępny online www.bizin.pl przy dwóch latach funkcjonowania na nim nie miałem żadnej awarii, wycieku danych ani nic z tych rzeczy. Zabezpieczenia na najwyższym poziomie, obsługa klienta zresztą również. Program spełnia swoją funkcję, zresztą nie tylko bo ma również dużo udogodnień. Jestem zadowolonym użytkownikiem.

Najnowsze wpisy