Forum

Komentarze użytkownika "gutek21"

Komentarze użytkownika: gutek21

gutek21 / 2010-04-03 13:24
Moim skromnym zdaniem warto-uważam,że w ogóle w zyciu warto próbować róznych rzeczy,bo nie wiadomo do czego człowiek ma predyspozycje.Ja osobiście nie jestem długo na giełdzie.Zacząłem półtora roku temu na forexie .W ciągu 3 miesięcy straciłem około 5000 tyś wycofałem się zabierając 1000tyszł/nie przegrywałem cały czas,a kiedy szło dobrze na walucie to spróbowałem na złocie i ropie i tu poległem /Odpoczełem ponad rok.Trochę uzupełniłem wiedzę pograłem wirtualnie i po ponad roku w lutym znów spróbowałem.Mimo,ze wiekszość forumowiczów mówiła ,że to kiepski czas i raczej odradzała spróbowałem.Nie Załuje nie mam piorunujących wyników,ale nauczyłem się ciąć straty /stop loss-ja ustawiam w okolicy 7% strat,ale kazdy robi to indywidualnie i Ty sam sobie to musisz wypracować/Mimo,że jak sam stwierdzasz 1000złto niewiele możesz spróbować np kupisz 300 akcji po 3zł i w ciagu jakiegoś czasu 2dni 1 miesiąc cena będzie 3.50-sprzedasz będzie 150 odjąć prowizje np 2x6zł +podatek około 28żł razem zarobisz około 110zł/oczywiście to przykład może być odwrotnie,że będzie spadek,ale jak ustawisz stop lssa to stracisz 80-100zł i inwestujesz dalej.Jak uda Ci się trafnie wytypować spółkę i zarobisz pierwsze pieniądze zobaczysz jaka to frajda.Bądż cierpliwy tnij koszty i do przodu.Wierzę,że Ci się uda.Pozdrawiam wszystkich życząc spokojnych i mile spedzonych Świąt

Najnowsze wpisy