Forum

Komentarze użytkownika "gVarek"

Komentarze użytkownika: gVarek

gVarek / 2008-03-04 16:07 / "zGÓRnikt"
ja kiedyś piłem, albo podobna nazwa była
gVarek / 2008-04-11 18:40 / "zGÓRnikt"
ja rzadko tu piszę, bo raczej chciałbym wynieść coś interesującego niż sam brudzić stronę
wiedza giełdowa, to jest odrębna nauka i nawet wykształcenie ekonomiczne nie gwarantuje sukcesów, a wręcz czasem ro pomaga
są ,tak liczę, dwa sposoby, albo atak ze wszystkich stron na każde słowo - ale to się ani nie uda, a i obrońsy się znajdą, alb dtugie opyujące za milczeniem na każde słowo, ale tu też nie ma jedności, zatem chyba nie poradzisz
Ciebie lubię czytać, ale ktoś mógłby powiedzieć, ze jesteś zaprzeczeniem "tego automatu" czyli piszesz tak samo, ale w drugą stronę, a to także nie jest najlepsze
Jeszcze zapytam, mieszkasz w Warszawie?

Re: Komentarze do portfela "kalot"

gVarek / 2008-04-11 18:49 / "zGÓRnikt"
chciaem spytać naprawdę niczego nie sprzedałeś dziś
gVarek / 2008-04-11 18:51 / "zGÓRnikt"
bez urazy, oczywiście
gVarek / 2008-04-11 18:56 / "zGÓRnikt"
kiedyś do nas wrócą, ale czy my jeszcze tu będziemy?
gVarek / 2008-04-11 19:03 / "zGÓRnikt"
wiesz, czy nie????
gVarek / 2008-04-11 19:05 / "zGÓRnikt"
znowu wpadłem
gVarek / 2008-04-11 19:06 / "zGÓRnikt"

Jak to mawiają: nauka kosztuje :-)

ale ile?
gVarek / 2008-04-11 19:08 / "zGÓRnikt"
ja to już sam nie wiem w co wierzyć!

czytajcie, nie ma dla nas litości

gVarek / 2008-04-11 19:14 / "zGÓRnikt"
WIADOMOŚĆ DO LESZCZY_ PANIKARZY, POSŁUCHAJCIE !!!
Moi Drodzy, samiście winni swojej sytuacji , gdy tracicie oszczędności swojego życia. Jestem pracownikiem jednego z największych Domów Maklerskich w Polsce, obsługuję Klientów mających na giełdzie po kilka lub kilkanaście, a zdarza się że i po kilkadziesiąt milionów złotych. Giełdę znam praktycznie od podszewki ze względu na kilkunastoletni staż pracy i dostęp do informacji, o których przeciętny gracz nawet nie zdaje sobie sprawy. Obecna sytuacja giełdową jest wypadkową wielu czynników których nie będę opisywał, konkluzja jest natomiast taka że to, w uproszczeniu, banki zmówiły się i dzięki swoim ogromnym możliwościom w mediach prowadzą politykę dezinformacyjną, co powoduje samonakręcającą sie spiralę umorzeń i owczy pęd. W ten sposób z Funduszy Inwestycyjnych przebiega ogromna liczona w miliardach złotych na konta bankowe, które dla niedoświadczonych i naiwnych graczy wydają się być właściwą alternatywą. Już teraz, kilka dni po solidnej, 2-dniowej korekcie, baki inwestują pieniądze Klientów np dzwoniąc do domów i oferując tani kredyt. Banki też kupuja teraz za twoje wpłacone im pieniądze tanie akcje , które Ty sprzedałeś. Giełda będzie spadać do czasu, gdy główni inwestorzy i mocodawcy uznają, że została ona już oczyszczona z niedoświadczonych graczy, a ci zniechęceni powrócą dopiero za 2-3 lata w momencie kolejnych większych korekt. W ten sposób wykorzystuje się Was, nie dajcie się manipulować i nie kierujcie się prawem tłumu, miejcie swój rozum a przekonacie się w dłuższej perspektywie ile jeszcze będzie można zarobić na giełdzie. P.S. Moje aktywa giełdowe też zmalały o ok 200-250tys, ale póki ich nie wypłacę, nie mam realnej straty, po prostu przeczekam , a ceny z pewnością wywindują w górę, bo przerabiałem to już nieraz :) P.S 2 - przez kilkanaście lat na polskiej giełdzie zarobiłem już ok 2,5-3mln PLN. Długotrwałe inwestowanie naprawdę się opłaca, głowa do góry!

~Uświadamiacz , 11.04.2008 18:32
gVarek / 2008-04-11 19:25 / "zGÓRnikt"
pewnie masz rację, wkleiłem z iinego miejsca, bo było dość spójne logocznie, oczywiście w porównaniu z innymi pisarzami na onecie
ale widzę,że emocje od razu się pokazały, najlepiej zagryźć tego co przynosi złe nowiny
gVarek / 2008-04-11 19:54 / "zGÓRnikt"
wiesz, w którymś portfelu znalazłem teki tekst, że jak ludzie zaczynają sobie skakać do gaedeł na forum to niedługo zacznie się hossa czy jakoś tak
poszukam, może jeszcze coś ciekawego znajdę w
rych założonych portfeli jest 54tysiące, niektóre są zapisane, a bywa, że całkiem do rzeczy poszukam tal wrażeń, pa
gVarek / 2008-04-27 21:23 / "zGÓRnikt"
czy to -biały rower- jest coś takiego?
gVarek / 2008-04-27 21:26 / "zGÓRnikt"
jeszcze możesz to odrobić, tylko wyczekaj dobry moment
gVarek / 2008-04-07 23:27 / "zGÓRnikt"
przykre, koleś, przykre
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 +25

Najnowsze wpisy