Forum

Komentarze użytkownika "gviazdeczka6"

gviazdeczka6 / 2010-02-23 23:03
dobrze wiedzieć,dziękuję belladonna i tobie ZulkaM,fajnie macie tutaj na tym forum bardzo mądre i praktyczne rady dajecie,które nie jednej osobie zapewne pomogły,tak jak dla nas...Mam nadzieje ze zarobki z UK wystarcza na podstawie tygodniowych paye slipow,bo teraz w marcu bedziemy w polsce takze chcemy sie rozliczyc i pozamykac wszystkie sprawy na ostatni guzik,a P45 dopiero w kwietniu maz dostanie takze dla nas za pozno i po fakcie...Milego wieczoru i pozdrawiam forumowiczki:)
gviazdeczka6 / 2010-02-23 22:27
Dziękuję za odpowiedz,ale mam jeszcze co do tego watpliwosci,jesli wykaze te dochody to nie bedzie musial sie co roku w Polsce rozliczac?A takze czy jesli nie dolaczymy tego pitu zg to czy grozi cos za to,bo wiem ze duze sie zwraca kwoty do fiskusa a nie usmiecha nam sie placic tyle pieniedzy,jak mozna tego uniknac,czy mozliwe jest ze nie bedzie trzeba nic zwracac wyjdzie sie na zero,tym bardziej ze chcemy odliczyc ulge na dziecko w polsce mimo ze wszyscy jestesmy w Wielkiej Brytanii a rozliczenie jest za rok w ktorym bylismy w Polsce i bylismy w UK,czy to nie stanowi problemu?Pozdrawiam:)

Re: Podwójne opodatkowanie, czyli praca za granicą a fiskus

gviazdeczka6 / 2010-02-23 19:56
Witam wszystkich i proszę o pomoc...Mój mąż od 01.07.2009 roku pracował w UK aż do tej pory(dalej pracuje w UK)i jednocześnie był na urlopie miesiąc płatnym,reszta bezpłatny i z dniem 31.08.2009 r. została umowa w Polsce rozwiązana.Więc jeśli pracował w UK i był na urlopie w Polsce w tym samym czasie to czy przy rozliczeniu w Polsce musi uwzględniać że pracuje w UK i że pracował w tym samym czasie w Wielkiej Brytanii i czy musi to wszystko zaznaczać w rozliczeniu podatkowym w Polsce???Z góry dziękuję za odpowiedz.

Najnowsze wpisy