Forum

Komentarze użytkownika "gwałciliel_giełdy"

Re: GPW jest słaba

gwałciliel_giełdy / 2008-05-19 12:21
Słabość wynika z tego że same cioty na tej giełdzie są, brakuje inwestorów z jajami. Ja sam nic nie zwojuje ale jak widzę jak ludzie graja to żal dupe ściska. Ale tak jest jak same gogusie grają. Jak można tak okazywać słabość to nie przyjęcia. Tylko nie radzę sie z tym nie zgadzać bo odrazu wychodzi sie na leszcza. Przez takich ludzi słowa GRACZ GIEŁDOWY tracą moc.

Re: FON

gwałciliel_giełdy / 2008-05-21 15:16
Niech te pedały z zarządu FONa sie określa od czego oni tam są, czekam na swoją kasę z prospektu. Wysłałem już list do Prezesa, napisałem w liście żeby nie robili sobie jaj z ludzi . Zresztą rozpisałem sie na 4 strony.
gwałciliel_giełdy / 2008-05-23 16:05
No ja już mam dosyć czekania. Trochę szkoda że nie sprzedałem fona dzień przed splitem. Teraz to ja nie wiem co sie stanie z tym fonem, wydaje mi sie że cena 0,02 będzie sygnałem kupna bo jak fon spadnei do 0,01 to dupa. Ale patrząc z drugiej strony jak cena spadnie do 0,01 to już gorzej być nie może.
gwałciliel_giełdy / 2008-05-25 13:51
Ja już sam nie wiem jle, dno zostało osiągnięte moze być tylko lepiej. Spekuła zadecoyduje.:P
gwałciliel_giełdy / 2008-06-07 16:49
co z tego że jesteśinwalidą jeżeli nie ma tabliczki nie dotyczy to nie masz prawa tam stawać , a może czerwone światła też cie nie obowiązują ?

Najnowsze wpisy