Forum

Komentarze użytkownika "haak"

Komentarze użytkownika: haak

kara za brak opłaty e-myto

haak / 2012-01-02 11:12
Okazuje się, że samochód typu VAN z przyczepką również musi opłacać e-myto! bo inaczej można dostać karę!!! mandaty to nawet kilka tysięcy złotych!!! jak od takiej kary można się odwołać?

pozwolenie na budowę domu

haak / 2011-09-14 09:33
powiedzcie mi proszę jakie formalności należy przebrnąć aby uzyskać pozwolenie na budowę domu, jak długo trzeba na to czekać? mamy ziemie, pieniądze odłożyliśmy na tyle by móc strać się o kredyt, dlatego budowa własnego domu jest coraz bardziej realna.

płatność kartą kredytową za granicą

haak / 2011-08-09 11:58
zależy jaką masz kartę, w jaki sposób bank przelicza walutę kraju do którego się wybierasz na złotówki, można na tym sporo stracić

wygasza program "rodzina na swoim"

haak / 2011-08-05 11:39
tak stworzą, odbieranie TBS-ów

Re: koniec facebooka

haak / 2011-08-03 13:56
ale chciałbym zobaczyć jak ludzie radzą sobie bez swojego ulubionego portalu, uzależnili się co poniektórzy, firmy straciłyby dobrą, darmową reklamę

Trybunał Stanu dla Kaczyńskiego. Pawlak na "nie"

haak / 2011-07-27 14:54
Ziobro z Kaczyńskim uczynili sobie za swoich rządów prawną samowolkę, powinni za to zostać pociągnięci do odpowiedzialności, a co do Pawlaka, to wydaje mi się że liczy na koalicję z PiS-em w razie gdyby wygrali wybory

Re: PO ma pomysł na kampanię. Będzie szczera

haak / 2011-07-11 14:46
muszę się z Tobą zgodzić, PiS już raz pokazał jak potrafi rządzić naszym krajem, ja dziękuję za takie sposoby sprawowania władzy

sondaż - PO prowadzi

haak / 2011-04-15 09:04
Jak to jest, że w sondażu TNS OBOP PO straciło sporo punktów i zdecydowanie zmniejszyła się przewaga nad PiS-em, a w sondażu Rzeczpospolitej chce na PO głosować 50% badanych? Wyniki są tak rozbieżne, że tak naprawdę nie ma co zwracać na nie uwagi, bo i tak nie wiadomo jak będzie to wyglądało w jesiennych wyborach. Ale idźcie i głosujcie, tak żeby nie rządzili nami szczekacze, którzy głównie zajmują się oszczerstwami!

Katastrofa w Smoleńsku. Dostaniemy kolejne tomy akt

haak / 2011-04-06 15:40
kolejne i kolejne z których nic nie wyniknie, jest rok po katastrofie, nigdy nie dowiemy się prawdy!

żyrowanie pożyczki

haak / 2011-04-01 11:35
Proszę o pomoc, kilka lat temu byłem żyrantem dla pożyczki znajomego, niestety musiałem ją spłacić w jego imieniu, miało to miejsce w 2005 roku, czy mogę jeszcze odzyskać swoje pieniądze? jak mogę to zrobić? pozdrawiam

rozliczenia za 2010 - kwota nieopodatkowana ile wynosi?

haak / 2011-03-31 10:31
w 2010 roku zarobiłem w sumie bagatela4000 zł, czy będę musiał od tej sumy odprowadzić podatek czy może załapie się ona jeszcze na kwotę wolną od podatku ? dzięki z góry :)

Lotos dla Rosjan? Tusk nie wyklucza

haak / 2011-03-29 11:07
kolejny raz zamiast pomóc szkodzą, ile u nas potencjału zostało zmarnowane, rafinerie, stocznie, huty, kopalnie, najlepiej od sąsiadów się uzależniać!

Najnowsze wpisy