Forum

Komentarze użytkownika "hannibal"

Komentarze użytkownika: hannibal

Re: Czas na rekordy

hannibal / 2007-04-10 08:55 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
http://www.bankier.pl/wiadomosc/Minister-nie-chcial-drogich-autostrad-ale-zgadza-sie-na-bardzo-drogie-1569198.html
..eee tam.....ważne ,żeby to były umowy ze Stalexportem :)
hannibal / 2007-04-09 14:11 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
czyli kupując na giełdzie INVFIZ również dajesz kapitał temu funduszowi tak jakbyś wpłacił kupując certyfikat.....i rozumiem ,że oni tę kasę również inwestują w te instrumenty co deklarują....czy się mylę ?
hannibal / 2007-04-09 11:00 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
kupię na giełdzie ....INVFIZ...jakby co sprzedam.....i może odkupię w dołku...pełna wolność.....zastanawia mnie tylko jedno.....na jakiej podstawie giełda wycenia ten papier...no i oczywiście inwestorzy.....dziwny ten układ w każdym razie
hannibal / 2007-04-08 23:02 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
money.pl.....shame on you ;)
hannibal / 2007-04-08 23:01 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
reklamy nie zawsze są złe......jest to nowy produkt....od niedawna dostępny taniej dla ogółu....trzeba po prostu o nim poinformować......ludzie wiedzą tlko o funduszach akcji ,zrównoważonych itp......ostatnio o parasolowych ....a o hedgingowych to prawie nic....mnie ten fund jakoś przekonuje w obecnym czasie bardziej niż te akcyjne tylko
hannibal / 2007-04-08 22:56 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
LBas....pomyliło Ci się z Supermarketem Funduszy w mBanku-tak oczywiście nie kupisz.....z resztą na money.pl w dziale notowania funduszy nie zobaczysz ich wyników-co jest w sumie dziwne....ale kupisz jak masz e -maklera -pod nazwą INVFIZ ;)
natomiast nie kupisz GoldFiz ale to i tak kilkanaście tys. kosztuje-tzn 1 certyfkat.....poza tym to tylko metale.....mogą spadać jednak...a INVFIZ to b.wiele różnych instrumentów
hannibal / 2007-04-08 22:51 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
czyli łatwiej i prościej kupić na giełdzie.....a jest to to samo ?
hannibal / 2007-04-08 22:49 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
jak nie.....wyświetla mi się e Maklerze razem z akcjami do kupna

Re: Przedświąteczna atmosfera sprzyjała wzrostom

hannibal / 2007-04-08 22:17 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Mam pytanie dotyczące Investors FIZ
- certyfikaty są sprzedawane w określonym czasie w określonych miejscach
- czy to,że są notowane na giełdzie to oznacza ,ze można te certyfikaty również zakupić na giełdzie i czy w takim razie ich wartość giełdowa i wartość kupiona w miejscu jak wyżej jest identyczna
-pytam ,bo skoro to jest fundusz tak jakby hedgingowy i mogę go kupić np: poprzez mbank.....to już go chcę :)))czy więc zakup jest również obciążony taką prowizją jak akcje...i czy tylko tym ?
-i czy jest tu jakiś spec od tego ciekawego funduszu tzn zorientowany w temacie???
hannibal / 2007-04-07 17:18 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Twoje przemyślenia nie są mi obce :))

Re: Bykom nie udał się atak na szczyt

hannibal / 2007-04-04 23:01 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Littlephobos.......będę mógł przejechać się porsche jak już wygrasz w XTB ??.....6 pozycja....no pięknie pięknie......

Re: Dzień bez rekordu, to dzień stracony

hannibal / 2007-04-04 13:02 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Dziewczyny i chłopcy......rzućcie trochę szmalu na Warimpex....oddam wam chętnie za 50.00.....psuje mi portfel.....obiecuję,że nikomu nie powiem :)
hannibal / 2007-04-04 08:58 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
możliwe.......ja po prostu niemodny jestem

Re: Dzień bez rekordu, to dzień stracony

hannibal / 2007-04-04 08:55 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jak przeczytam tu jeszcze coś o FON lub TUP to zwymiotuję.......o sorry-niemozliwe-jestem na czczo :)
hannibal / 2007-04-03 19:36 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Najpierw niech zmniejszą podniesiony ostatnio spread z 200 na 150 a potem pogadamy
P.S idzie na nowy szczyt....ale teraz i alum i miedź rośnie ....jak przebije 50 tys. na trwałe to tylko up

Najnowsze wpisy