Forum

Komentarze użytkownika "hannibal"

Komentarze użytkownika: hannibal

Re: Emakler

hannibal / 2009-05-05 08:27 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
po co się bawicie w akcje i fundusze....na gmtrading już prawie 1000pkt zarobili na kontraktach w tym roku....nawet opłaty podnieśli -tacy są dobrzy.....

Re: Wg was jak długo potrwa to odbicie?

hannibal / 2009-04-04 19:51 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
oj potrwa trochę.....może parę miechów...jak przebijemy 1740 to lecimy dalej-tzn skorygujemy nieco besse....bierz longi w poniedziałek....a jak trochę opadnie to dobierz więcej.....lub kup fund akcji
hannibal / 2009-02-16 23:21 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
ja korzystam...ale teraz w zasadzie tylko poglądowo bo piszą dobre raporty o stanie rynków.....fakt-jakoś mało było ostatnio wzrostów popartych obrotami które nie kończyłyby się po 3-4 dniach....a to jest portal funduszy .....2 razy w 2008 r. udało mi się nieco zarobić bo podali sygnał kupna-najlepszy był w lipcu-ok.10 dni.....to dobre na czas hossy lub korekty bessy.....zatem sobie poczekamy...ja już mam abonament od roku u nich i czytam wszystko co piszą....ale korzystam tylko do gry na kontraktach
hannibal / 2009-02-16 07:57 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
sygnały na kontrakty.....waluty....surowce.....szukajcie a znajdziecie :)
Każdy z Was jak dobrze poszuka to znajdzie.....tzn przeciętnie inteligentny inwestor.....dałem wędkę...a nie rybę....bez przesady
P.S na Kajmany przyjdzie jeszcze czas....poza tym co ja bym tam robił-nuuuudy.....na razie za mało ,żeby żyć z godnych odsetek..ale wszystko jest na dobrej drodze....najbliższy cel-porzucenie durnowatej pracy....kwestia 3-4 miesiecy.....koniec chwalenia się
hannibal / 2009-02-15 23:20 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
dobra....napisz w co teraz byś wpakował przeciętnie inteligentnego Polaka....tzn co niby ma przynieść ten zysk
hannibal / 2009-02-15 01:27 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
tylko ,że wy proponujecie jeden instrument i jeden kierunek....albo zarobicie albo nie.....a w sygnałach to jest dobre,że ważne jest tylko wieksza skuteczność niż jej brak.....i ustawianie stopów i profitów...cała filozofia........a co do gwarancji -gwarancją są dobre,stałe,powtarzalne wyniki w okresie co najmniej roku....a tak kupię sobie strukturę...i po 5 latach dostanę mniej bo inflacacja zeżre tę waszą gwarancję 100%....to samo z akcjami....surowcami.....mnie nie interesuje ułuda zysku w ciągu 5 lat....ja co miesiąc muszę być na spory plus...amen
hannibal / 2009-02-13 19:41 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a potem i tak odwrócicie kota ogonem ,że niby było w umowie ,ze ryzyko.....,że trzeba uśredniać....i takie tam p******* sprzedawców marzeń i wciskaczy kitu frajerom
hannibal / 2009-02-13 19:39 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
gwarancja zysków.....niektórych po tygodniu.....innych po 1-3 mies...a po roku 100% gwarancji zysków.....na wszystkim.....wolę to niż gwarancja braku zysków jak w fundach i strukurach i polisach
hannibal / 2009-02-13 19:35 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a Twoja ?
hannibal / 2009-02-13 16:35 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
sygnały płatne:
-na kontrakty
-na złoto
-na waluty

trochę zębów na tym zjadłem ale teraz mam kilka złotych grali....szukajcie a znajdziecie....naprawdę warto

Re: Czym się kierować przy wyborze funduszu akcyjnego?

hannibal / 2009-02-12 18:46 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
należy się kierować następujacą zasadą.....jak najdalej od jakichkolwiek funduszy....Ty kupisz fundusz powiedzmy dziś....a za 5 lat możesz mieć +200% albo -50%.....a ja za 5 lat lekko +1000-2000%.....i to jest pewniak...ale wybór należy do Ciebie
P.S nie znam żadnych dobrych zarządzających.....nie ma takich.....to sami amatorzy żądni prowizji a nie Twojego dobra
hannibal / 2009-02-09 22:03 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
no tak.....teraz już nie masz innego wyjścia.....ale zapytam tylko....czy nie miałaś możliwości konwersji w bezpieczny portfel w trakcie okresu ubezpieczenia ?.....ja zrobiłem konwersję późno-bo po spadku zysku do punktu wejścia....ale i tak dobrze zrobiłem bo straciłbym kolejne 40%....czekam na razie na ponowne wejście w akcyjną opcję..to jeszcze nie ten czas choć wydaje się ,że tak
hannibal / 2009-02-03 17:14 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
nie narzekać.....było brać S-ki na wig20

Re: Czy jest sens....?

hannibal / 2009-01-25 19:35 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
wykup sobie www.funduszowe.pl to ktoś za Ciebie pomyśli o tym.....swoją drogą ładować kasę w fundusze....bleeee ;)
hannibal / 2009-01-21 18:45 / portfel / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
spoko.....mój 65 letni ojciec głupsze pytania zadawał na początku...ale już daje rade:)
do początku nowsze
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 +25

Najnowsze wpisy