Forum

Komentarze użytkownika "hatersgonahate"

hatersgonahate / 2013-12-30 09:02
aida to program ktory znam od wielu wielu lat i wiele razu udalo mi sie dzieki niemy wiele inforamcji uzyskac na temat mojego komputera co napewno jest mega pomocne przy kompletowaniu i instlaowaniu systemu :)

spowodowanie kolizji

hatersgonahate / 2013-06-17 09:17
Jeśli nie masz ważnego przeglądu to druga strona może się domagać uznania Twojej winy, bo pojazd bez przeglądu nie jest dopuszczony do ruchu. Jeśli poszkodowany nie ma przeglądu nie widzę powodu, dla którego ubezpieczyciel sprawcy mógłby nie wypłacić odszkodowania. Można sobie wyobrazić sytuację, gdy samochód bez przeglądu stoi na parkngu i ktoś w niego wjedzie - kolizja, czemu miałby taki ktoś nie dostać odszkodowania?

Re: Hipoteki: bardzo słaby początek roku

hatersgonahate / 2013-05-24 10:21
dokladnie taka sama dewize zyciowa obral polski rzad! w kupie sila i kupy nikt nie ruszy! z zawzietoscia dalej dewastuija i degraduja polska gospodarke ipolskich obywateli

Re: Prezes Kaczyński oskarżony

hatersgonahate / 2013-05-23 15:12
co nie zmienia faktu ze kazdy kombinuje z politykow a kaczynski pierwszy jest do kombinowania!! nie wmowisz mi ze biale to czarne a czarne to biale!! ahahahahhahaha

grillowanie na balkonie??

hatersgonahate / 2013-05-21 11:20
dzielnicowy ktory zacheca do roznych wydarzen towarzyskich..... masz na mysli ze bawil sie z wami? moze sie m u oddawliscie ze nie otrzymalisicie mandatu??? skoro lamaliice prawo powinniscie zostac ukarane a dzielnicowy powinien pozegnac sie z praca!!

Ciekawostka

hatersgonahate / 2013-04-25 13:01
ooo to warszawa sie moze pochawlic przed swiatem wreszcie czyms reprezentatywnym swiadczacym o rozwoju warszawy! haha

gaz pieprzowy czy legalny?

hatersgonahate / 2013-04-25 09:12
czy posaidanie gazu pieprzowego przy sobei jest legalne? Kupilem taki gaz dziewczynie w obawie o jej zdrowie bo czesto wraca sama wieczorami do domu, teraz sie zastanawiam czy takie posiadanie gazu jest legalne czy trzeba miec na to jakies pozwolenie?

Re: zawieszona kawa

hatersgonahate / 2013-04-05 10:53
niby tak, ale cos mi sie wydaje ze w polsce sie to nei przyjmnei bo u nas jest inna kultura.... niesetety... zaraz to ktos wykorzysta, albo zabierze pieniadze za ta zawieszona kawe do swojej kieszeni albo jako inaczej to rozwiaze.... no niestety polska i bycie polakiem zobowiazuje.... w negatywnym tego slowa znaczeniu

Zmiany w zatrudnianiu niepełnosprawnych pracowników 2013

hatersgonahate / 2013-03-20 14:53
czy chcesz je zatrudnic ze wzgeldu na bonusy wynikajace z tego tytulu zatrudnienia osob niepelnosprawnych?? czy poprostu brakuje ci rak do pracy?

strajk przeciwko fotoradarom

hatersgonahate / 2013-03-15 10:30
ej bo jestem hejterem i nie moge odpuscic, jak tam strajk? udał sie? jakie korzysci wynikly z tego strajku? pewnie takie jak zawsze czyli zadne a rzad dalej bedzie nas doil z kazdego grosza ;/

Re: Nie żyje policjant. Posztrzelony w trakcie szamotaniny

hatersgonahate / 2013-03-12 15:23
nigdzie nie jest napisane ze sprawca byl winien smierci policjanta!! prawdodpoobnie policjan przez nie uwage postrzelil sie smiertelnie, czyli poprostu zabil. prokuratoura wszystko wyjasni wiec trzeba czekac.

Najnowsze wpisy