Forum

Komentarze użytkownika "Hayat"

Komentarze użytkownika: Hayat

Re: Konto Skarbonka

Hayat / 2009-03-09 14:44
Szerze mówiąc słyszałam o kontach oszczędnościowych, z jednego nawet sama korzystam, ale niestety z niego można wypłacać..Chociaż zawsze lepsze takie konto niż zwykły ROR, oprocentowanie całkiem przyzwoite. Możesz też pomyśleć o lokacie na którą można dopłacać środki.
Hayat / 2009-03-06 14:55
A czy w Eurobanku wymagane są jakieś miesięczne wpłaty minimalne?
Hayat / 2009-03-06 14:51
Ja jestem zadowolona z WBK i BOŚ, na razie tylko z tych dwóch korzystałam, W pierwszym konto oszczędnościowe Ekoprofit , a w drugim złotówkowe i walutowe. Przelewy robię przez internet, prowadzenie bezpłatne ( konto
Hayat / 2009-03-05 14:02
Teraz liczba zaciąganych kredytów hipotecznych ma spaść czy nawet już spadła o 30-40%, a wszystko za sprawą zaostrzenia warunków kredytowych.
Hayat / 2009-03-04 22:28
Cóż to za super inwestycja? Nie sadze żeby były to fundusze, lokata tez nie daje takiego oprocentowania, waluta spada, wiec? Nauczona doświadczeniem funduszy, chętnie się dowiem gdzie można bezpiecznie zarobić..
Hayat / 2009-03-02 15:10
Nie jest aż tak źle, jak podaje artykuł spadła też inflacja , więc realne zyski nie będą dużo niższe, ale pospieszyć się warto. Ja się załapałam na 6,5% w Bosiu, może nie najwyższa, ale odsetki dostałam od ręki;)
Hayat / 2009-03-02 14:55
Szczerze polecam, ja na razie wszystko bez zarzutów, zastanawiam się jeszcze nad uruchomieniem konta internetowego- wydaje się znacznie wygodniejsze;)
Hayat / 2009-02-28 18:47
bezpłatnie wypłacam w bankomatach BZWBK oraz zagranicą, karta bezpłatna, oprocentowanie niestety 0%. Wcześniej miałam H2O w Bosiu, też było fajne, ale niestety jestem już na nie za stara;P

Re: konto studenckie..

Hayat / 2009-02-28 18:43
Ja od dłuższego czasu mam konto studenckie w BZWBK
Hayat / 2009-02-28 00:39
Tak, zwykle i oszczednosciowe tez w Boi~siu, przywiazalam sie do tego banku, nigdy nie mialam zadnych problemow, wiec po prstu korzystam z jeo nowych porduktow, takich jak na przyklad~lokata NDD.
Hayat / 2009-02-26 23:45
Muszę się pochwalić, właśnie założyłam lokatę NDD, odsetki dostałam, co prawda drugiej lokaty nie założyłam, ale wrzuciłam je na konto oszczędnościowe, a co:)
Hayat / 2009-02-25 21:08
W zasadzie to po 6 miesiącach " Na dzień dobry" też się bardziej opłaca niż lokata dynamiczne, nie cały 1%, ale zawsze;) 3 miesiące to bezpieczniejszy okres, nigdy nie wiadomo co może się wydarzyć.

Re: Rankig Money.pl: Najlepsze i najgorsze lokaty

Hayat / 2009-02-24 22:59
Ja wczoraj założyłam lokatę " Na dzień dobry" w BOŚ, oprocentowanie przyzwoite, bo 6,5% a zaleta taka, że odsetki dostałam od ręki:)
Hayat / 2009-02-24 22:54
Małe sprostowanie, niestety nie można dokonywać dopłat uzupełniających w trakcie trwania lokaty, ale można je w każdej chwili wypłacać ponieważ odsetki naliczane są na koniec każdego pełnego miesiąca. Powiem szczerze, że nigdzie nie jest to napisane, ale można przypuszczać, że co miesiąc następuje kapitalizacja odsetek ( są one dopisywane do początkowej kwoty) jako , że co co miesiąc zmienia się także oprocentowanie.
Hayat / 2009-02-23 14:24
Tak, ale możesz wypłacić swoje pieniądze wcześniej , ponieważ odsetki naliczane są na koniec każdego pełnego miesiąca, więc im dłużej trzymasz tym więcej zyskujesz. Możesz też w każdej chwili dokładać kasę na lokatę, a średnia z wszystkich miesięcy daje właśnie 6,41%. Wystarczająca odpowiedź?:)

Najnowsze wpisy