Forum

Komentarze użytkownika "hello2"

Komentarze użytkownika: hello2

hello2 / 2009-01-17 16:25
Mimo głosowania na obecnego premiera, jestem przeciw poniżania prezydenta. Przecież wszystko co ten człowiek powie, zrobi jest ośmieszane. Gdyby niejednokrotnie ktoś inny to samo powiedział lub zrobił byłoby normalne. Gdyby Palikot był w PIS jaka byłaby afera?
hello2 / 2009-01-02 15:45
Tak , osoby pracujące w rządzie będą płacić podatek niższy aż o 8 % pozostali tylko o 1 %.Wszystkie przepisy jak dawniej tak i teraz robione są na korzyść władzy państwowej. A my dalej mamy się cieszyć okłapami i może jeszcze chwalić jak to myślą o nas.
hello2 / 2008-11-19 22:10
Nic ująć , nic dodać ,ja również jestem tego samego zdania.Oprócz górników dołowych wszystkie grupy zawodowe powinni mieć jednakowy wiek przejścia na emeryturę.
hello2 / 2008-11-18 18:26
Droga Pani , obecnie kobiety są tak zadbane ,że w wieku 60 lat nie sa głuchymi staruszkami pod laską. Uważam że jak najbardziej jest to odpowiedni wiek do zakończenia pracy zawodowej w szkolnictwie.Jest wiele zawodów odpowiedzialnych, pracujących z ludżmi, klientami, które sa bardzo stresujące, wymagają zaangazowania przez 10-12 godz. dziennie, oprócz tego równiez cały czas też trzeba się dokształcać i pracowac do pełnego wieku emerytalnego. Nauczyciele również nie poinni mieć przywileji wcześniejszych emerytur , za przywileje niech w końcu docenią wakacje, ferie i krótszy czas pracy.

Re: Nie będzie zmian w pomostówkach

hello2 / 2008-11-18 18:17
odn.komentarza matki nauczycielki. Obecnie kobiety sa zdbane i wiek 60 lat to nie jest staruszka z laską , która jest głucha i ślepa .Jest to wiek gdzie w dobrej formie można kończyć pracę zawodową w szkolnictwie . Każda praca z ludżmi jest w pewien sposób stresująca i jest takich wiele zawodów i działalności gospodarczych , że oprócz stresu trzeba cały czas się uczyć i niestety nie ma wakacji i feri jak to maja nauczyciele. Więc absolutnie jestem przeciw wcześniejszym emeryturom dla nauczycieli.Ich czas pracy jest bez porównania niższy aniżeli innych grup równiez odpowiedzialnycvh . I to powinni traktowac jako duży przywilej

Re: Tusk: Chcemy rozmawiać ze związkowcami

hello2 / 2008-11-15 11:02
Nauczyciele i pomosttówki - przestańmy wreszcie bawić się w przedszkole.Ta grupa zawodowa już dawno powinna stracić przywileje emerytalne.

Re: Nie ma porozumienia w sprawie "pomostówek"

hello2 / 2008-11-15 10:49
Tak trzymać.jeśli premier nie ustąpi , to po jakimś czasie pokaże się wreszcie zielone światełko w tunelu .
Musi być jakaś sprawiedliwość i uczciwość.

Re: Związkowcy zostaną w biurze premiera do Sylwestra?

hello2 / 2008-11-13 19:40
efekt emerytur pomostowych jest taki, że młodzi emeryci na których inni pracują, zatrudniają się na czarno pracując i zarabiając, nie płacąc podatków ani składek zus. Oczywiście są zawody bardzo ciężkie - gdzie fizycznie nie można dłużej pracować np.górnicy dołowi , długość życia tych ludzi jest średnio niższa od innych ,

Re: Mysior: Ani słowa o krachu

hello2 / 2008-11-08 22:02
Do mnie osobiście te drugie komentarze lepiej trafiają.Uważam ,że media zanadto wyolbrzymiały i używały wyrażeń które potęgowały u inwestorów panikę.

Re: Cymański: Przy pomostówkach rząd skłócił Polaków

hello2 / 2008-11-08 21:52
Bzdura, Polacy będa skłóceni jeżeli w tym temacie niewiele sie zmieni. Prowadzę działalność gospodarczą i muszę pracować po 12-14 godz , by po zapłaceniu składek zus , jeszcze zostało na życie. Może tak niektóre grupy zawodowe / w tym nauczyciele/ zastanowiły by się ,nad swoimi bezpodstawnymi żądaniami, rujnującymi pozostałe społeczeństwo.

Re: Kryzys wykończy prasę?

hello2 / 2008-10-28 19:51
Media same w pewien sposób działały na swoją niekorzyść wyolbrzymiając problem kryzysu w Polsce.Nic dziwnego że w przyszłym roku będzie mniej reklam z instytucji finansowych i ubezpieczeniowych.Kij ma zawsze dwa końce.

Najnowsze wpisy