Forum

Komentarze użytkownika "Heniek L."

Komentarze użytkownika: Heniek L.

Re: Handel z Chinami. Jest nowy program

Heniek L. / 2013-01-23 15:03
Tylko że zazwyczaj towar który jest sprowadzany z Chin , mówię o rzeczach , jest tak nafaszerowany jakimis substancjami chemicznymi że aż strach ubierać to na siebie, czy czasem nie wypali nam skóry.

Amplico

Heniek L. / 2013-01-08 13:38
Zastanawiałem się nad tym czy nie ubezpieczyć się w Amplico...czy ktoś może mi polecić tą firmę ubezpieczeniową? Będe bardzo wziczny za waszą pomoc!!

Re: PKB w Polsce. Prognozy gospodarcze na 2013 rok

Heniek L. / 2012-11-08 14:53
Zastanawia mnie jedna rzecz... w jaki sposób ma wzrosnąć zamożność społeczeństwa skoro ludzi nie stać nawet na to żeby się samemu utrzymać... ludzie któ¶zy mają po trzydzieści lat żyją ze swoimi rodzicami , żeby udało im sie wyrobić do kolejnego miesiąca...

ważne, że wpływ mają "elity III RP" - różnej maści WYKSZTAŁCIUCHY na

Heniek L. / 2012-10-30 14:30
Żyje już długo na tym świecie i powiem szczerze takiego bagna jak jest teraz jeszcze nie widziałem... jest źle, nawet bardzo źle i trzeba to sobie szczerze powiedzieć...

Przecież te dziewczyny się w tej cerkwi tylko modliły...

Heniek L. / 2012-10-17 15:35
W końcu powinni oskarżyć wszystkei kobiety...dla mnie są przestępczyniami ,niczym więcej...

Podatek od wzbogacenia a sprzedaż samochodu

Heniek L. / 2012-10-09 14:55
Wystawiłem na Allegro samochód. Sądzę że pójdzie on conajmniej za dziesięć tysięcy złotych. Czy w takim razie będę musiał płacić podatek od wzbogacenia sie?

Ile wynoszą składki ZUS?

Heniek L. / 2012-09-04 14:06
Pracuje na umowę zlecenie w pewnej firmie. Czy możecie mi powiedzieć ile wynoszą składki ZUS u osoby która pracuje na tak zwanej śmieciowej umowie? Czy da się jakoś obniżyć te składki?

Bank PKO S.A.

Heniek L. / 2012-04-19 13:24
Zamierzałem założyć konto firmowe w tym banku, ale poczytałem sobie parę negatywnych opinii o tym banku i zacząłem się zastanawiać czy w ogóle warto. Co sądzicie o tym banku? Czy warto zaczynać współpracę z tym bankiem?

Co z reforma emerytalną?

Heniek L. / 2012-04-10 15:21
Czy zastanawialiście się kiedyś czemu nasz rząd próbuje usilnie wprowadzić reformę emerytalną, która tak naprawdę totalnie nic nie naprawia, a jedynie szkodzi obywatelowi? Bo kto z nas przy tych zarobkach, nieporadnej opiece medycznej i społecznej dożyje do 67 roku życia? Gdyby jeszcze te pieniądze przechodziły po naszej śmierci na naszą rodzinę, ale to też nie jest pewne...więc co tak naprawdę ma naprawić ta reforma?

Kościół wprowadzi drugą komunię

Heniek L. / 2012-04-10 13:59
Coraz wiecej ludzi ochodzi od kościoła, za dużo fałszu wychodzi na wierzch!!

Re: Rada Polityki Pieniężnej nie zmieniła stóp procentowych

Heniek L. / 2012-04-04 14:43
Stopy procentowe mają aż taki wpływ na to na jakim poziomie w stosunku do euro będzie złoty?

Katastrofa samolotu na Syberii, są ocaleni i zabici

Heniek L. / 2012-04-02 14:28
Kolejna katastrofa...

Zwrot podatku-ile trzeba czekać

Heniek L. / 2012-03-06 12:43
Wczoraj złożyłem zeznanie podatkowe, wyszło mi że powinni mi zwrócić około 500 zł!! Ile czasu ma FISKUS na to żeby przelać mi na konto zwrot podatku? Czy jest szansa że wykonają to w przeciągu miesiąca?

Re: Dotacje unijne wstrzymane. Czyja to wina?

Heniek L. / 2012-02-23 14:26
I kto najbardziej na tym traci? Przecież nie politycy , czy urzędasy, oni stoją ponad... widać że nadal polityk , urzędas moze robić wszystko w tym kraju.

Re: Arłukowicz: Chcę uspokoić pacjentów po przeszczepach

Heniek L. / 2011-12-29 14:21
Jasne politycy są spokojni, bo wszak Oni mają własnych lekarzy.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy