Forum

Komentarze użytkownika "heniuk"

Komentarze użytkownika: heniuk

Przecena mieszkań .

heniuk / 2012-01-11 14:40
teraz wszędzie ceny idą w dół, najlepiej z rynku pierwotnego szukać, w mieście gdzie takich inwestycji było naprawdę dużo, a mało mieszkań się sprzedało, tam będzie najtaniej

podatek od kopalin

heniuk / 2012-01-05 15:15
podatek od kopalin ma wejść w życie z 1 marca, ale tu chodzi o srebro i miedź

Re: umowa zlecenie a staż pracy

heniuk / 2012-01-03 13:09
właśnie nad tym zasiłkiem dla bezrobotnych też się zastanawiałem, bo dużo sprzecznych informacji do mnie dotarło...

umowa zlecenie a staż pracy

heniuk / 2012-01-03 09:18
Chciałem zapytać czy okres jaki przepracowaliśmy na umowie zlecenie wlicza się do naszego stażu pracy? czy może nas on przybliżyć do prawa do urlopu 26 dniowego?

sprzedaż mieszkania na własną rękę czy przez biuro

heniuk / 2011-12-22 10:34
czy uważacie że lepiej sprzedawać mieszkanie na własną rękę czy przez biuro nieruchomości? jakie są wasze doświadczenia w tym temacie? czy biuro faktycznie ułatwia załatwienie tej sprawy? dzięki pośrednikowi dużo szybciej można sprzedać nieruchomość?

jaki biznes zalozyc w dzisiejszych czasach?

heniuk / 2011-10-13 13:31
bezdotykowe myjnie samochodowe w małych miastach to opłacalny interes, jeśli wejdzie się na rynek, który nie jest nimi przesycony

ludzie Palikota

heniuk / 2011-10-11 12:53
Nie interesowałem się specjalnie partią Palikota przed wyborami, bo nie brałem jaj na poważnie, ale widać wiele osób jednak okazało się być innego zdania, nie wiem czy populistyczna partia, która skupiona jest na popularności swojego lidera może zrobić dla nas coś dobrego, ale mają szansę się pokazać, a nóż pozytywnie się rozczaruję :D

ubezpieczenie mieszkaniowe

heniuk / 2011-08-08 12:19
zobacz sobie ofertę Generali, ja tam wykupiłem ubezpieczenie, także mogę spokojnie polecić, choć nie musiałem jeszcze korzystać z ich usług na szczęście

Re: Czy opłaca się zwiększyć składkę emerytalną?

heniuk / 2011-06-09 10:46
skoro już o giełdzie to jakie są wasze opinie o Forex-ie?

Re: Czy opłaca się zwiększyć składkę emerytalną?

heniuk / 2011-06-08 10:24
a gdzie proponujesz ulokować pieniądze w celu wyższej emerytury? bo też bym chętnie zwiększył późniejsze świadczenie

jak dorobić do emerytury

heniuk / 2011-06-03 14:42
dostaję najniższą emeryturę, nie bardzo mogę się z niej utrzymać, w jaki sposób mogę sobie drobić do niej żeby nie stracić świadczenia?

Najnowsze wpisy