Forum

Komentarze użytkownika "Hoh UPR!"

Komentarze użytkownika: Hoh UPR!

Hoh UPR! / 2007-08-31 09:54
Fakt, Kaczyński prawie nikogo nie ułaskawia.
Jak Pan myśli, czy ułaskawi swojego brata i Ziobrę, jeśli skażą ich przed końcem kadencji?

P.S.
Jeśli ma Pan jakiegoś znajomego prokuratora, niech Pan go zaprosi i przy wódeczce wypyta o stosowane teraz metody. Nie jest źle (jeszcze?) - paznokci nie wyrywają na nodze od stołka nie każą siedzieć jak za Bermana i Brystygierowej.
To, że ja jeszcze takie rzeczy piszę, też świadczy o ich łaskawości. Dobrzy panowie...
Hoh UPR! / 2007-08-31 09:23
Mawiają, że tylko krowa nie zmienia zdania.

Nawiasem, czego więcej Pan oczekiwał? Sołowek? Inwestycji typu Biełomor Kanał i Kołymy? Zakładów wychowawczych wzorowanych na Dachau?
Taka władza, jak Kaczyńskich ma tę niemiłą cechę, że prędzej, czy później MUSI zacząć zjadać swoich akolitów, co się właśnie zaczęło. Pan i Pańska Rodzinka też wylądowałby kiedyś w p******.
Hoh UPR! / 2007-08-31 09:17
Cóż, mawiają, że tylko krowa nie zmienia zdania.
Hoh UPR! / 2007-08-24 10:07
świetnie, myśli niemal genialne.
Proszę o więcej!

Tylko jak zapobiec temu, żeby PiS nie stał się następcą PPR i PZPR? By CBA i CBŚ nie stały się drugim KBW i MBP?
One... już nimi prawie są. Po stracie władzy ruszy fala procesów wytaczanych PiS-owi za ubeckie metody działania. Myślę, że sensowne będzie połączenie deubekizacji z depisyzacją.

Nieco uogólniam - znam tylko jedną, dosyć głośną sprawę z okresu kampanii samorządowej. Prokurator i jego pryncypał - Ziobro mają jak w banku parę lat odsiadki. Ale ile jeszcze takich spraw znają inni ludzie? Sprawa Kaczmarka wskazuje na to, że wiele, bardzo wiele...

Nota bene - sądzę, że Kaczmarek o powyższym wie i przygotowuje sobie dupochron na przegraną PiS. To zimny, cyniczny technokrata beż krzty moralności i honoru, tak jak i Ziobro.
Hoh UPR! / 2007-08-22 13:06
Niechże Pan da już spokój z pisaniem na tym forum.
Przypomina mi Pan trochę mojego dawnego przyjaciela, który uważał, że nawet SB-cy mogą być partnerami do dyskusji.
Nieciekawie na tym wyszedł.

Czy "dyskusje" z pisowską neo-esbecją to taka uciecha?
Zawsze będą bardziej chamscy, bardziej dosadni niż Pan. Logiką chce Pan przekonać kogoś, kto jako argument uznaje pranie po pysku?

Myślę, że ten portal zawiera pożyteczne informacje (rozliczanie delegacji, bankowe i podobne) i chwała mu za to, niemniej fora są hmm, godne synów i wnuków parobków z PGR-ów.
Nawiasem, przepraszam niektórych honorowych i uczciwych ludzi o takim pochodzeniu - chodzi mi o statystyczną większość, przywykłą do bycia praną po pysku i piorącą po pysku.

Skończenie z pisaniem na tych forach nie jest aż tak trudne...
Pozdrawiam
Maa

Re: W dół, coraz szybciej i szybciej

Hoh UPR! / 2007-07-25 08:39
Coraz więcej nikomu nie znanych publicystów.
Coraz głupiej...
Czy to tylko sezon ogórkowy? Oby...

Re: Lekarze z zagranicy nie chcą pracować w Polsce

Hoh UPR! / 2007-07-24 08:38
Należy założyć Lekarskie Obozy Pracy (LOP). Po skończeniu studiów lekarz powinien być na 15 lat zamknięty w takim obozie, by odpracować dobroć i hojność, które wykazało Państwo kształcąc ich.

Pacjenci odwiedzaliby takie obozy, kiedy potrzebowaliby porady, zabiegu etc.

Śmieszne? Bardzo. Ale logiczne, patrząc z jaką determinacją P... Kaczory i ich poprzednicy (może z wyjątkiem T. Mazowieckiego) dbają o zachowanie osiągnięć tow. Bieruta.
Hoh UPR! / 2007-07-23 19:49
Zapewne po to, by dogonić USA w liczbie analfabetów?
Hoh UPR! / 2007-07-23 11:03
"Tezy ściśle powiązane ze strajkiem lekarzy powtarzane są
już od 18 lat?"

...Rozumiem, wszystko przez tych wstrętnych lekarzy i ich niegodziwy i nieetyczny strajk. Uważasz, że przedtem tematu nie było?
Przyczyny ich strajku, chłopcze, mają początek w stalinowskiej służbie zdrowia, której spadkobiercą jest obecna organizacja. Są widoczne jak na dłoni od 18 lat. I od tylu przynajmniej lat ludzie interesujący się tą problematyką piszą - ciągle to samo, ciągle bez skutku.
Do tego przyłączył się twój idol swym wtórnym felietonikiem. Winiecki ze swoim oryginalny też nie jest.

Dlaczego to cie jednak zainspirowało do pisania takich p.i.e.r.d.u.ł na temat Winieckiego?
Wyluzuj, strzel sobie z rana setę wódeczki i popraw browcem.
Żyj jak upeerowski król, niech ci Winiecki swoimi felietonami życia nie skraca!
Hoh UPR! / 2007-07-23 10:22
Plagiat?
Oczywiście. Przecież Korwin-Mikke Wielki wymyślił też, że zwykle 1+1 = 2.

Jak zwykle: warunkiem koniecznym i niewystarczającym dołączenia do pryszczatych licealistów z UPR jest wrodzona ociężałość intelektualna. Nie jesteś wykształciuchem, Bozia rozumu Ci nie dała...
Te tezy, chłopcze powtarzane są mniej więcej od 18 lat i naprawdę ciężko powiedzieć, kto sformułował je pierwszy, zważywszy, że są raczej oczywiste. Zresztą tak samo oczywiste, jak powody, dla których politycy są na te argumenty głusi.

Re: Pi-Ar, Pi-Ar, Pi-Ar, Pi-Ar,....

Hoh UPR! / 2007-07-21 12:58
czy jedynymi "porażającymi" dowodami w pie..nym kaczyńcu są zeznania starających się o status świadka koronnego gangsterów i wykopanego przez wyborców na śmietnik polityka-pijaka?!

Czy gdyby Oleksy się nie spił, a Gudzowaty go nie nagrał, to organy państwa nie mogłyby PIT-ów różnych polityków skontrolować bez tego?!
Mnie może, a polityków nie?!

Ta..., czego się nie robi, by dostarczyć wrednej uciechy ciemnym, "chrześcijańskim" wyborcom PiS...

Re: Ziobro: Nie składamy broni

Hoh UPR! / 2007-07-21 12:41
Prawnicy z UJ powinni być bardziej rozważni dając dyplomy swoim absolwentom.
Przecież Ziobro nie rozumie podstaw prawa, które powinny być oczywiste nawet dla abiturientów!

Niestety dla Ziobry:
1. sprawę ekstradycji Mazura rozpatrywał sędzia Keys, jeden z bardziej szanowanych w USA. Mało kto odważyłby się z nim polemizować.
2. Nie oceniał winy Mazura, a jedynie:
a) czy dowody przeciw niemu uprawdopodobniają jego winę;
b) czy spełnione są wymogi formalne (czyli czy Mazur w Polsce może liczyć na obiektywny proces);

W obu przypadkach odpowiedź brzmiała NIE.
ad a) dowody to tylko pełne sprzeczności zeznania gangstera
ad b) Ziobro - prawniczy dyletant wzorujący się na A. Wyszyńskim ( na szczęście dla nas - obywateli RP bez inteligencji Wyszyńskiego), prokurator generalny roszczący sobie pretensje do nadzoru nad sądami - to wystarcza za odpowiedź w sprawie warunków formalnych.

A Mazur? Fakt, obracał się w kręgach polityczno-mafijnych. Z tego jednak nie wynika, że jest czemukolwiek winien tak długo dopóki mu się tej winy nie udowodni. I tak należy trzymać, bo inaczej nasze sądownictwo przerodzi się w hitlerowsko-stalinowskie.

Można by jeszcze rozważyć alternatywną hipotezę, że Ziobro zna prawo, jednak cynicznie deformuje jego zasady. Przeczy temu jednak np. zachowanie po jego osobistej przegranej sprawie o szantaż. On istoty prawa naprawdę nie rozumie.
Hoh UPR! / 2007-07-21 12:09
Siła argumentów powyższego wpisu "poraża".
Zdaje się, że warunkiem koniecznym bycia wyborcą PiS jest głupota i wredniactwo.

Pożyteczne jest też posiadanie moczarowsko-gomółkowskich poglądów...
Zastanawiam się, co wy tu, w Polsce robicie? Macie kraj marzeń - Białoruś tuż za miedzą...
Hoh UPR! / 2007-07-20 14:10
"łowca" aka noducks( pomylił się, powinno być Yes!Yes!Ducks, ale tatuś nie potrafił zmusić go do nauki angielskiego) głupawy ja zwykle.

Kiedyś, za Olszewskiego zastanawiałem się, dlaczego Korwin-Mikke antyszambrował u Macierewicza. Teraz wiem, że ci "liberałowie" z UPR to jeszcze jeden odłam narodowy socjalistów, dla których nawet prymitywna publicystyka Friedmanna jest niezrozumiała...
Hoh UPR! / 2007-07-18 18:11
Ja też wiem - nikomu.
Tusk to ciepłe kluchy.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy