Forum

Komentarze użytkownika "igutek3"

Komentarze użytkownika: igutek3

Re: Komentarze do portfela "igutek3"

igutek3 / 2007-03-16 15:29
dokupilem midasa i troche modnego ostatnio sanwilu,zobaczymy co sie bedzie dzialo

Re: Komentarze do portfela "igutek3"

igutek3 / 2007-03-05 20:14
zwala na chinskim rynku poglebia sie a ja obawiam sie ze bedzie tak jak rok temu panika wole przeczekac dlatego sprzedalem.zostawilem jedynie midaska bo tu gra sie w inna pilke:)

Re: Komentarze do portfela "igutek3"

igutek3 / 2007-03-02 14:41
hmmm dzisiaj sprzedalem mst ze spora strata ale juz mam dosyc czekania a w jego miejsce kupilem 7000 akcji polcolorit bo jest naprawde bardzo nisko praktycznie dochodzi do minimum z roku a wyniki dziswiejsze nie sa zle poza tym psychologiczna bariera 2 zl za akce czesto dziala pozytywnie na ostre odbicie,zastanawiam sie czy nie sprzedac midasa bo w chwili obecnej rosnie o 13% ale bylem bardzo cierpliwy do tej spolki wiec jeszcze nie zdecydowalem,z drugiej strony poprzednie wszystkie wyskoki midasa w gore konczyly sie powolnymi spadkami na kolejnych sesjach ale chyba sprobuje jeszcze raz i przytrzemam

Re: Komentarze do portfela "igutek3"

igutek3 / 2007-02-27 19:01
co za lipolaza troche wtopilem jak narazie no ale zobaczymy za jakis czas,midas nikt nie wie co sie wydarzy chyba ciagle pod presja tych co wzieli te papiry za 10groszy/szt w ostatniej emisji(stopa redukcji bardzo mala),mmp nowa spolka zobaczymy,mst kupilem po 0,29 wiec teraz jestem przybity ale coz poczekamy zobaczymy

Najnowsze wpisy