Forum

Komentarze użytkownika "ireneusz_77"

Komentarze użytkownika: ireneusz_77

Re: Wiceprezes ZUS podał się do dymisji. Została przyjęta

ireneusz_77 / 2016-04-14 17:50
Oczywista oczywistość! Wreszcie mówi się o tym prosto z mostu - drogi z nawierzchnią betonową są nie tylko tańsze, ale też bardziej trwałe i nie mają kolein co dodatkowo obniża koszty ekslpoatacji przecież

Re: 'Biała Księga Branży Drogowej': Program Budowy Dróg Krajowych do rewizji

ireneusz_77 / 2016-01-29 11:47
uwzględnienie możliwości budowania dróg w dwóch wariantach nawierzchni to byłby duży progres. Od lat w całej Europie zachodniej budują setki kilometrów betonowych dróg. A u nas tylko asfalt z koleinami.

Re: Jak wybrać miejsce na wyjazd pracowniczy?

ireneusz_77 / 2012-12-22 20:05
Nie rozumiem... temat jest o sposobie na wybór miejsca na wyjazd pracowniczy a niektórzy piszą coś o organizowacji całego takiego wyjazdu... ;) U nas w firmie zwykle miejsce na wyjazdy integracyjne i służbowe wybieramy ze strony accorhotels. Wszystko da się tam zarezerwować online a wybór hoteli jest duży. Standard też jest bardzo zróżnicowany - od najprostszych Ibisów budget aż po eksluzywny Sofitel. Ich hotele są niemal w każdym większym mieście w Polsce i w co popularniejszych kurortach. Żeby coś wybrać trzeba poznać jak najwięcej opcji a tam jest ich bardzo dużo :).

Re: Zobacz najnowszy raport z rynku nieruchomości

ireneusz_77 / 2012-09-05 09:55
Dobrze, ale jest teraz sporo osób, które szukają tego rodzaju apartamentów. Powstaje coraz więcej takich budynków co jest oznaką, że jest także popyt na nie. Sądzę, że za jakiś czas mieszkania w tej okolicy warte będą dwa albo trzy razy tyle.

Re: Zobacz najnowszy raport z rynku nieruchomości

ireneusz_77 / 2012-09-03 14:25
Ceny spadły w stosunku do poprzednich to fakt. Ale jak ktoś ma nosa to powinien szykować się na wzrosty cen. Jest dobry moment, żeby kupić nieruchomość i sprzedać ją za jakiś czas. Powstaje teraz sporo atrakcyjnych mieszkań, z lokalizacjami, która zawsze będą dobrze rokować. W Warszawie chociażby Rezydencja Foksal, w samym centrum, na tyłach Traktu Królewskiego. Wszędzie blisko, więc kupca znajdzie się bardzo szybko. Okolica jest mimo wszystko spokojna, bo nad samą skarpą wiślaną, więc jest gdzie się przejść, czy wyjść z psem. Wiele się w W-wie buduje, ale ważne jest znaleźć coś takiego, co potem zaprocentuje i uda się to sprzedać z zyskiem.

Na co warto byłoby przeznaczyć dotacje z UE?

ireneusz_77 / 2011-09-20 14:11
Jak uważacie? Zgadzacie się z nowymi założeniami PO, że trzeba walczyć o dotacje na szpitale, miejsca pracy i dzieci?

Kubica trafił na stół operacyjny

ireneusz_77 / 2011-02-11 13:09
Kolejna operacja, miejmy nadzieję, że ostatnia. Cała polska trzyma za Roberta kciuki.

Re: Opłaty drogowe dla ciężarówek w górę?

ireneusz_77 / 2011-02-10 13:38
Najłatwiej podnosić ceny, mówiąc, że przyniesie to duży dochód na budowę dróg. Jeszcze było by dobrze jakby na prawdę budowali za to. Pieniądze się jakoś dziwnie rozmywają albo są nieprawidłowo wydawane. Budowane są drogi, które nawet nie mogą być oddane bo mają za mało "asfaltu w asfalcie". Takie rzeczy tylko w Polsce.

Re: Światła dzienne w każdym nowym aucie

ireneusz_77 / 2011-02-10 13:37
Bardzo dobrze, że trzeba jeździć cały rok na światłach. Samochód bez oświetlenia jest dużo mniej widoczny. Podśiwadomie można uznać, że taki pojazd jest zatrzymany i się nie porusza po drodzę.
Ile to razy muszę przypominać kierowcą, których mijam by zapalili światła. Teraz ci co kupią nowe samochody nie będą musieli nawet o tym pamiętać.

Re: Listy wyborcze: Zobacz, kto powalczy o Twój głos

ireneusz_77 / 2011-02-10 12:52
Nie mogę słuchać o tych listach. Naprawde "zwisa" mi to i "powiewa" kto będzie na "jedynce" czy na "czwórce". Ciekaw jestem jak sprawdzą się jedno mandatowe wybory do senatu. Mam nadzieję, że będzie podobnie z wyborami do sejmu w przyszłości. Nie będzie wtedy miało znaczenia kto jest na 1 miejscu a kto na ostatnim. Wtedy tacy ludzie jak Drzewiecki czy inne oszołomy z innych partii w końcu stracą swój monopol na sejm i będziemy w końcu oglądać innych ludzi.

Re: Euro ma 20 proc. szans, by przetrwać

ireneusz_77 / 2011-02-08 14:47
EURO jest jedynym gwarantem konkurencyjności EUROPY jako całości względem Chin i USA. Mam nadzieję, że EURO przetrwa mimo wszystko bo źle się stanie jeśli znów będziemy mieli niezliczoną ilość walut.
Widzę, że większość z Was nie zdaje sobie sprawy. EURO poważnie ułatwia i napędza wymianę zagraniczną, która napędza gospodarkę. Z Uniami tak niestety jest, że wszyscy cierpią jeśli jednemu czy dwóm krają idzie słabiej.
Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego.
Ja trzymam kciuki (tak na serio to mam dwa...ale je bede trzymał)

Re: Kolejna australijska plaga. Tym razem pożar

ireneusz_77 / 2011-02-08 14:42
Co tu dużo mówić...słóżby pożądkowe i ratownicze nie narzekają na nudę.
Ciekaw jestem czy w Australii także obwiniają rząd za te klęski żywiołowe ?

Re: Premier chce skrócenia roku szkolnego

ireneusz_77 / 2011-02-08 14:19
Z doświadczenia wiem, że dzieci w czerwcu bardziej nie chodzą do szkoły niż chodzą. Dzieci nie przerabiają nowych materiałów, oceny są z reguły już wystawione.
Jeśli miało by to tak dalej wyglądać to skrócenie roku szkolnego jest dobrym pomysłem. Nie rozumiem Waszego obużenia. Zazdrościcie dzieciom, że sami mieliscie długi rok szkolny?
Dzeci, które chcą sie nauczyć to nauczą się tego co trzeba nawet w skróconym roku szkolnym. Miejmy na uwadzę także zbliżające się EURO 2012. Dzieci mogły by przegapić w szkole taką impreze, która szybko sie u nas nie powtórzy.

Re: Prasa: Trójkąt Weimarski znów funkcjonuje

ireneusz_77 / 2011-02-08 13:59
Bardzo dobrze, że trójkąt odżył na tym wysokim poziomie. Współpraca na poziomie ministerialnym ponoć funkcjonuje. Jest to wyraźny znak, że nie jesteśmy sobie obojętni.
Miejmy nadzieje, że zyska na tym Polska oraz Unia Europejska jako całość. Oby więcej takich spotkań

Z rosyjskich ulic znikną milicjanci

ireneusz_77 / 2011-02-08 13:52
To będzie tylko zmiana nazwy by lepiej sie kojażyła. Rosja jest mistrzem PR i propagandy. "Nie będzie miejsca dla łapówkarzy i nieuków" ... puste słowa by ludzie poczuli sie bezpiecznie.
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy