Forum

Komentarze użytkownika "Iwona_P"

Komentarze użytkownika: Iwona_P

Re: pozycjonowanie strony

Iwona_P / 2011-07-18 13:36
No nie wiem, ja bym chyba nie zaufała takiej firmie. Chyba lepiej zatrudnić kogoś sprawdzonego, kto w tym siedzi i wtedy może będzie drożej, ale efekt powinien być.

Re: pytanie podczas rekrutacji

Iwona_P / 2011-07-19 11:54
Na pewno musisz przygotować sobie odpowiedzi na pytania:
- Powiedz coś o sobie
- Twoje 3 największe zalety
- Twoje 3 największe wady
- Jakie korzyści może przynieść naszej firmie zatrudnienie Ciebie
- Jak widzisz siebie za 5 lat
To taki standard, a resztę to już ciężko przewidzieć :)
Czasem pytają o rzeczy związane z konkretnym stanowiskiem, czasem o wiedzę. Warto też wiedzieć coś o firmie do której aplikujesz, bo o to potrafią również zapytać.

Re: zdjecie obowiazkowe w CV?

Iwona_P / 2011-07-19 11:56
A to akurat zależy. Na Zachodzie (a szczególnie w Stanach) nie do pomyślenia jest, żeby do CV dawać zdjęcie. Więc jeśli firma jest amerykańska to lepiej bez zdjęcia, bo można jeszcze na tym stracić.
A tak w ogóle to nie jest obowiązkowe i w sumie ciężko przewidzieć gdzie jest mile widziane.

Re: rejestracja firmy online

Iwona_P / 2011-07-19 11:59
Podobno działa. Słyszałam, że w tydzień od uruchomienia tej możliwości, zarejestrowano ponad tysiąc firm. Trzeba tylko mieć podpis elektryczny lub w urzędzie skarbowym zrobić jakieś konto zaufania. Ale gdzie to się zakłada to nie wiem :/

Re: Praca w małych firmach najczęściej po znajomości

Iwona_P / 2011-07-22 12:37
Atmosfera w małych firmach jest o niebo lepsza niż w korporacjach, a to działa korzystnie na nasz dobrostan psychiczny. Mówię z teorii i doświadczenia :)

Re: Wynająć czy sprzedać mieszkanie?

Iwona_P / 2011-07-22 12:40
Zależy też od Twojej osobistej sytuacji. Jeśli pracujesz i z pensji spokojnie się utrzymujesz to możesz sprzedać i inwestować. A jeśli brakuje do pierwszego to lepiej wynająć i mieć jakiś stały comiesięczny dochód. Tylko niestety zachodu więcej z wynajmowaniem.

Re: czas przelewu między bankami

Iwona_P / 2011-07-22 12:41
Ja przelewając pieniądze między innymi bankami czekałam najdłużej 2 dni.

Re: Rezygnacja ze sprzedaży na Allegro

Iwona_P / 2011-07-22 12:43
Pewnie nie chciała sprzedać za 13 zł i za jakiś czas wystawi ponownie lub sprzeda inną drogą.

Re: zaklad pogrzebowy-to dobry interes?

Iwona_P / 2011-08-03 13:54
Ja się tak zastanawiam kiedy ten "rynek" się przesyci. Już teraz jak się patrzy to obok każdego cmentarza i szpitali jest masa zakładów pogrzebowych, jeden obok drugiego. Biznes raczej jest pewny, ale nie wiem jak to wygląda z konkurencją.

Re: biuro rachunkowe czy księgowa

Iwona_P / 2011-08-03 13:55
Ja mam zaufaną księgową, ale nigdy nie korzystałam z biura rachunkowego, więc nie mam porównania.
1 2 3
na koniec starsze

Najnowsze wpisy