Forum

Komentarze użytkownika "Iwona_P"

Komentarze użytkownika: Iwona_P

Webdesign - jak rozwiązujecie problem z projektami stron.

Iwona_P / 2011-03-07 13:33
Z chęcią też się dowiem jak rozwiązywać takie problemy. Moja znajoma ostatnio ma taką klientkę z wybujałą wyobraźnią, że sama już jest bliska zrezygnowaniu ze świadczenia jej usług.
Widzimisię klienta to bardzo delikatna sprawa, ciężko to jakoś prawnie uregulować..
Ale może ktoś ma na to sposób.
Iwona_P / 2011-03-10 16:39
Szczerze mówiąc, dzisiaj często spotykam się z opinią, że jak firma nie ma strony internetowej to nie jest profesjonalna i lepiej takiej nie ufać.
Ile w tym prawdy to nie wiem, może faktycznie czasem nie ma takiej potrzeby, ale czasami strona potrafi dodać firmie "postrzeganego profesjonalizmu". Oczywiście jeśli jest zrobiona dobrze. Bo czasem może też zaszkodzić wizerunkowi. I tak często się dzieje.
Iwona_P / 2011-03-14 13:57
Oczywiście jak już robić to jak najbardziej profesjonalnie wyglądająca :)

PROMOCJA FIRMY

Iwona_P / 2011-03-14 14:00
Swoja strona to podstawa. Poza tym polecam działania w mediach społecznościowych (Facebook, nk, itp.)

Re: najlepsza reklama w internecie jest za darmo

Iwona_P / 2011-05-12 13:32
Umiejętnie przeprowadzona reklama szeptana może przynieść bardzo wiele korzyści.

Re: groupon kupony znizkowe

Iwona_P / 2011-05-12 13:40
Korzystałam i myślę, że się opłaca. Groupon dla firm to głównie sposób na reklamę, a nie na bezpośredni zarobek. Dlatego oferty są takie tanie i faktycznie warto się skusić.

Re: Polacy wakacje spedza w Polsce

Iwona_P / 2011-05-13 14:06
Ja jeszcze nie wiem kiedy będę mieć wolne, więc nie mogę nawet nic zarezerwować. Na szczęście mam rodzinę na Podlasiu, więc jakby coś zostaną polskie jeziora :)
Nad morzem może być niezły sajgon w tym roku.

Re: szkoła prywatna dobry wybór?

Iwona_P / 2011-05-13 14:10
Mam bardzo mieszane uczucia odnośnie szkół prywatnych. Z jednej strony skoro my wychowaliśmy się w państwowych to nasze dzieci też sobie tam poradzą. Ale z drugiej strony kiedyś nie działy się w szkołach takie rzeczy jak teraz :/
Osobiście bałabym się, że szkoła prywatna będzie formą trzymania dziecko pod kloszem i potem nie będzie sobie radziło. Na pewno nie wybierałabym najbardziej prestiżowej szkoły, bo znam kilka osób po takiej i mają jakieś wysokie mniemanie o sobie.

Re: zagrożenia wynikające z korzystania z internetu

Iwona_P / 2011-05-13 14:13
Ciekawe ile osób w ogóle nie posiada programu antywirusowego. Warto być świadomym zagrożeń!

Re: sklep internetowy z odzieżą

Iwona_P / 2011-05-16 14:32
Sam pomysł wsparcia tradycyjnej sprzedaży w internecie jest bardzo dobry :) Nie wiem dokładnie ile to kosztuje, ale są strony gdzie można kupić szablonowy sklep internetowy i potem dopasowywać go do swoich potrzeb. Z tego co słyszałam nie jest to trudna sprawa, więc nie trzeba być programistą ;) Może zainteresuj się takimi stronami jak i-sklep.pl

Re: Polacy wakacje spedza w Polsce

Iwona_P / 2011-05-16 14:36
Myślę, że to nie tyle problem pieniędzy, co strachu przed rekinami/zamieszkami/kryzysem/trzęsieniami, itp. ;)

Re: Wiedźmin II bije rekordy!

Iwona_P / 2011-05-30 12:44
O proszę, super :) Ciekawe czy wzrosła też sprzedaż komputerów, które podźwigną tę grę ;) Bo mój niestety nie da rady.

Re: t mobile zamiast ery

Iwona_P / 2011-05-30 12:46
Mam nadzieję, że wyjdzie to na dobre. Podobno stawki mają być dość konkurencyjne. Pożyjemy zobaczymy :)

Re: Biznesowe obiady w Warszawie - gdzie?

Iwona_P / 2011-05-30 12:47
Popieram wniosek o powstanie czegoś na Żoliborzu ;) Ostatnio byłam w sympatycznej indyjskiej restauracji, ale potem całe ubranie mi olejem pachniało :/ Więc już raczej tam nie pójdę.

Re: Gienek wygral X factor, co o tym myslicie?

Iwona_P / 2011-06-06 12:16
A ja tam jestem zadowolona. Facet ma talent i nikogo nie udaje.
do początku nowsze
1 2 3

Najnowsze wpisy