Forum

Komentarze użytkownika "jacccek"

Komentarze użytkownika: jacccek

sposób oszczędzania z zyskiem

jacccek / 2012-01-10 13:06
na Twoim miejscu zgłębiłbym wiedzę odnośnie inwestycji w Forex

pożyczki pozabankowe opinie

jacccek / 2011-12-07 15:24
jak już masz się decydować na pożyczkę pozabankową to polecam SKOK Stefczyka

Jaki bank wybrać ?

jacccek / 2011-12-07 15:04
ja cenię sobie w swoim koncie szybki dostęp do niego przez internet, poza tym niewielkie opłaty za jego prowadzenie i to że jeszcze w dodatku można na nim zarobić, dlatego polecam Ci konto w Alior Banku

Gra komputerowa - ile kosztuje i dlaczego tak drogo?

jacccek / 2011-12-05 14:40
szkoda tylko, że w Anglii płaci się o połowę mniej, a u nas jak zwykle tylko się zdziera z konsumentów kasę

alkomat w samochodzie

jacccek / 2011-12-05 09:19
We Francji podejmują walkę z alkoholizmem, najpierw mają wprowadzić alkomaty w nocnych barach, tutaj jeszcze rozumiem takie zagranie, ale pomysł kolejny to obowiązek posiadania przez kierowce alkomatu, tego już nie jestem w stanie pojąć, jak ma to przeciwdziałać prowadzeniu pojazdów przez pijanych kierowców, jak kierowca będzie chciał zasiąść za kierownicą pod wpływem procentów, to alkomat go nie powstrzyma od tego... a Wy co sądzicie o takim pomyśle?

nielegalne oprogramowanie w firmie

jacccek / 2011-12-01 13:14
Chciałem zapytać, czysto hipotetycznie, co grozi firmie, która ma nielegalne oprogramowanie, chodzi o pakiet MS Office i Windowsa, jak policja może wpaść na trop takiej firmy?

ogrzewanie podłogowe

jacccek / 2011-11-09 12:40
wydaje mi się, że taka optymalna cena to 50 zł za metr kwadratowy,

Rozłam w PiS.

jacccek / 2011-11-03 15:05
odejście Ziobry nie poprawi pozycji PiS i Kaczyński zapewne zdaje sobie z tego sprawę...

wcześniejsza spłata kredytu samochodowego

jacccek / 2011-10-28 09:40
Kilka lat temu zaciągnąłem kredyt na samochód, normalnie spłacałbym go jeszcze przez 5 lat, ale mam możliwość żeby teraz już całkowicie zamknąć tę sprawę, i właśnie stąd moje pytanie, skoro okres kredytowania kończy się dopiero za te 5 lat, to co ja muszę zrobić, by móc spłacić go wcześniej w całości, jakieś pisma, jakie formalności z bankiem trzeba załatwić?

klauzula sumienia farmaceutów

jacccek / 2011-10-14 14:43
Nie wykonują oni należycie swojego zawodu! Nie powinni mieszać do tego religii!!!

wynagrodzenie na zwolnieniu lekarskim

jacccek / 2011-09-28 09:26
z powodu kłopotów zdrowotnych lekarz wysłał mnie na miesiąc na L4, powiedzcie mi proszę jak wygląda sprawa wynagrodzenia na zwolnieniu lekarskim? pracujemy 5 dni w tygodniu, z nadgodzinami, czasem w weekendy, czy te dodatki również będą wliczane do mojego wynagrodzenia? pracuję na umowę na czas określony, z góry dziękuję za odpowiedź

kredyt gotówkowy z najniższym oprocentowaniem

jacccek / 2011-08-01 09:06
czy wiecie w jakim banku mogę dostać najlepszą ofertę kredytu gotówkowego? gdzie kredyty konsumenckie mają najniższe oprocentowanie?

jazda na rowerze pod wplywem alkoholu

jacccek / 2011-07-14 13:51
mieli wprowadzić jakąś zmianę, że prawo jazdy nie będzie łączone z wykroczeniami jakich dopuścimy się na rowerze, ale to chyba w życie jeszcze nie weszło

emerytury będą jeszcze niższe

jacccek / 2011-06-28 10:45
Mogą nas czekać w przyszłości naprawdę niskie emerytury, za około 20 lat Ci , którzy będą mieli na nie przejść mogą dostać naprawdę psie pieniądze bo już we wrześniu Fundusz Ubezpieczeń Społecznych zostanie wypłukany z pieniędzy, dlatego rząd będzie musiał pobrać brakujące środki z Funduszu Rezerwy Demograficznej, co może odbić się na nas właśnie w tak negatywny sposób, więc po co tyle pracuję, po co płacę składki, po co wybieram OFE, skoro nie wiem czego mam się spodziewać na starość i żadnego zabezpieczenia to mi nie gwarantuje?!

ceny ropy spadają, tańsze paliwo?

jacccek / 2011-06-24 09:32
Ceny ropy zdecydowanie spadły, na stacjach benzynowych już można zauważyć obniżki cen paliw, ale czy myślicie że jest szansa że wrócą do poziomu sprzed tej ogromnej podwyżki? teraz czeka nas dużo podróży, więc dobrze że w tym momencie przyszła szansa na niższe ceny...
do początku nowsze
1 2

Najnowsze wpisy