Forum

Komentarze użytkownika "jachukb"

Komentarze użytkownika: jachukb

nie podpisalem wypowiedzenia bylem juz po pracy ponad 9h co teraz ?? mam juz L4

jachukb / 2008-05-30 16:37
WITAM wszystkich wlasnie dzisiaj nadszedl ten dzien ;/ kierownik zawolal mnie bo biura i daje mi wypowiedzenie :( powiedzialem mu ze jestem po godzinach pracy i nie przyjmuje i wyszedlem odrazu poszedlem na L4 co dalej nie podpisane wypowiedzenie jest nie wazne tak ?? OGOLNIE TWIERDZE ZE NIE JEST ZE MNIE ZLY PRACOWNIK TYLKO KIEROWNIK JEST PORYWCZY WYZYWAL MNIE OD czubkow i ze powinienem miec zolte papiery i ze smarkacz jestem moge go oskarzyc ?? na kazdym sklepie ekspedientki twierdza co innego :) problem w tym ze KIEROWNIK JEST OD POCZATKU PIEKARNI a KIEROWCY ZMIENIAJA sie jak rekawiczki ;/ pomoze mi ktos prosze natutaj albo na MAILA krzysiek270@op.pl

wypowiedzenie na chorobowym

jachukb / 2008-05-31 14:53
witam czy moge dostac wypowiedzenie jak jestem na chorobowym ?? np poczta ?? i jesli tak to od kiedy sie liczy ??? od odebrania ??

Re: Bardzo proszę o radę!

jachukb / 2008-06-01 09:08
wiesz jesli nie podpiszesz powie ci narazie tez niechcialbym placic za innych !!! ale jesli nie ma tego w umowie ....to nie podpisuj najlepiej udaj sie do inspekcji pracy

Re: Nagrywanie własnych rozmów w pracy

jachukb / 2008-06-02 09:15
nie sluchaj tego goscia !! nagraj ja tego nie zrobilem i zaluje !!!! watpie ze cie oskarzy jesli bedziesz mial jakies dowody typu ublizanie albo wyzywanie zaden normalny czlowiek by nie poszedl do sadu jesli bys go nagral a byla by go ewidentna WINA !!!

Najnowsze wpisy