Forum

Komentarze użytkownika "Jaszczur"

Komentarze użytkownika: Jaszczur

Jaszczur / 2007-07-03 23:51 / portfel
Ja mam Legg Mason Akcji, PZU MIŚŚ, Millenium Akcji, PZU Zrównoważony i DWS Zrównoważony ale kupowałem je na podstawie historycznych wyników a nie na podstawie rozsądku. Ale chcę to zmienić więc każda rada jest dla mnie ważna.
PS. do przerwy 3-1 dla USA
Jaszczur / 2007-07-03 23:40 / portfel
No to mamy podobnie bo ja z MultiBanku a to praktycznie to samo bo to BRE BANK.

Re: Selektywne wzrosty na GPW

Jaszczur / 2007-07-03 23:33 / portfel
Czy ktoś mógłby mi pomóc w skonstruowaniu portfela funduszy inwestycyjnych procentowo ile na jaki typ funduszu? Będe wdzięczny. Nadal przegrywamy 2-1 z USA :(

Re: Selektywne wzrosty na GPW

Jaszczur / 2007-07-03 23:26 / portfel
Przegrywamy 2-1 z USA... na szczęście to jeszcze nie koniec...

Re: Komentarze do portfela "latynoska"

Jaszczur / 2006-09-27 08:30 / portfel
Fajny portfel ale dlaczego same TFI? Trochę więcej "latynoskiego" żaru i kup akcje. Jeżeli nie wiesz co kupić zajrzyj do statystyk portfeli i tam zobaczysz co najczęściej kupują moneyportfelowicze. Ja najwięcej zarobiłem na Getin, Rafako i Bankier.pl. Polecam. Powodzonka w inwestowaniu :)

Re: Komentarze do portfela "Jaszczur"

Jaszczur / 2006-09-13 16:16 / portfel
Witam i mam prośbę. Napiszcie coś drodzy money.pl maniacy o moim portfelu i zaproponujcie zmiany gdyż jestem początkującym "portfelowiczem".
Pozdrawiam.

Re: Kim jesteś - prosimy, napisz

Jaszczur / 2006-09-07 16:14 / portfel
Mam na imię Jacek, pracuję gdzie mnierzuci firma (ciągle w delegacji) a obecnie siedzę w Krakowie. Giełdą zajmuję sie hobbystycznie, bo niestety nie mam jeszcze takich środków żeby z giełdy żyć, choć mam nadzieję że moje skromne inwestycje kiedyś pozwolą mi zajmować się tym w taki sposób żeby móc gdzieś osiąść na stałe. Pozdrawiam wszystkich.

Najnowsze wpisy