Forum

Komentarze użytkownika "jawiola"

Komentarze użytkownika: jawiola

Re: Expose Beaty Szydło. Zmiany "Rodzina 500+" i wyższa kwota wolna to...

jawiola / 2015-11-20 11:55
Przecież banki i markety podniosą ceny, a my będziemy za to płacić... takie zamknięte koło. Logiczne przecież.

Re: Expose Beaty Szydło. Zmiany "Rodzina 500+" i wyższa kwota wolna to...

jawiola / 2015-11-20 11:33
Nie ma mojej opinii, była dosłownie kilkanaście sekund. Nie obraziłam nikogo, nie przeklęłam... a szkoda... toteż wklejam ponownie ;) . Nie zgadzam się, iż na reformie nikt nie straci!
Zakładając, że nie przekroczę limitu na jedno dziecko i otrzymam świadczenie w pierwszym roku. To świadczenie doliczane będzie do dochodów i w następnym roku nie dostanę ani grosza... nawet marnej jałmużny w postaci zasiłku rodzinnego, gdyż przekroczymy dochody. Dopiero w trzecim roku ponownie zakwalifikujemy się do świadczenia. Należy dodać, że politycy i bogaci biznesmeni mający więcej niż jedno dziecko, zarabiający krocie tego co my-będą rok po roku dostawać po 500 zł/dziecko... aby się bardziej wzbogacić.... kosztem tych biedniejszych co im w drugim roku świadczenie odbiorą. Niech więc nie franzolą głupot, że nikt na reformie nie straci... no bogaci i wielodzietni z pewnością nie!

Re: Nowy rząd PiS. Premier Szydło powołała trzech wiceministrów w resorcie...

jawiola / 2015-11-20 11:08
Nie zgadzam się, iż na reformie nikt nie straci!
Zakładając, że nie przekroczę limitu na jedno dziecko i otrzymam świadczenie w pierwszym roku. To świadczenie doliczane będzie do dochodów i w następnym roku nie dostanę ani grosza... nawet marnej jałmużny w postaci zasiłku rodzinnego, gdyż przekroczymy dochody. Dopiero w trzecim roku ponownie zakwalifikujemy się do świadczenia. Należy dodać, że politycy i bogaci biznesmeni mający więcej niż jedno dziecko, zarabiający krocie tego co my-będą rok po roku dostawać po 500 zł/dziecko... aby się bardziej wzbogacić.... kosztem tych biedniejszych co im w drugim roku świadczenie odbiorą. Niech więc nie franzolą głupot, że nikt na reformie nie straci... no bogaci i wielodzietni z pewnością nie!

Najnowsze wpisy