Forum

Komentarze użytkownika "jborkowskij"

Komentarze użytkownika: jborkowskij

Re: Oszukał mnie broker? a was? lista platform

jborkowskij / 2023-10-20 12:48
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - Marcin Borucki, niebadzkretynemniewierzoszustom, _administrator, ten_post_to_oszustwo, ten_numer_to_scam_z_ukrainy, post_oczekujacy_na_usuniecie_zgloszono_oszustwo. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]

Re: Techniki Venturesxchange i Vexchange

jborkowskij / 2023-10-12 11:39
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - wetej42351, niebadzkretynemniewierzoszustom, _administrator, tenposttooszusto, ten_numer_to_scam_z_ukrainy, post_oczekujacy_na_usuniecie_zgloszono_oszustwo. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]

Re: Windykacja - Sprawdź

jborkowskij / 2023-10-10 13:51
ja polecam kontakt do Pani, dzięki której odzyskaliśmy od dłużnika ponad 40 tysięcy. sprawa trwała zaledwie kilka miesięcy a po około miesiącu już wpłynęła pierwsza część. Polecam numer 571-805-631

Re: Masl Group

jborkowskij / 2023-10-09 16:59
Ja również współpracowałem z Masl. Na początku wszystko wydawało mi się super, ponieważ mi, jako kompletnemu laikowi, który dotychczas nie miał żadnego pojęcia o inwestowaniu wszystko tłumaczyli. Prawdziwy horror rozpoczął się, przy próbie wypłacenia tych pieniędzy. Próbowali wyłudzić kolejne środki, podatki i inne wpłaty w związku z ustawą o praniu brudnych pieniędzy i finansowania terroryzmu. Jawne oszustwo. Po poszukiwaniach udało się znaleźć osoby, które posiadają doświadczenie w odzyskiwaniu środków od tych oszustów. Mi część sumy udało się odzyskać, ale nie wiem ile dokładnie to potrwa. Pozostawię wam tu 507|212|284 możecie poprosić o pomoc. Przede wszystkim maja doświadczenie, potwierdzone sukcesy, pojecie jak to funkcjonuje. I, co najważniejsze nie oceniają, a starają się zrozumieć i pomóc. widzę, że konkurencyjna firma, z którą również się kontaktowałem strasznie się udziala i usułuję dyskredytować konkurencje. szkoda, że firma, która wynajmuję biuro na godziny i nie ma odwagi spojrzeć prawdzie w oczy. widzę, że chyba nikt nie chce z wami współpracować, skoro cąły dzień brak zajęć tylko zgłąszanie rzertelnych opinii na tamat kogoś innego i wstawianie cały czas opinii polecających kontakt z 696 :D:D WSTYD

Re: Montana Trading LTD

jborkowskij / 2023-10-06 16:05
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - wetej42351, niebadzkretynemniewierzoszustom, ten_post_to_oszustwo, ten_numer_to_scam_z_ukrainy, post_oczekujacy_na_usuniecie_zgloszono_oszustwo. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
jborkowskij / 2023-09-19 23:09
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - wetej42351, hegegoszukany, kogiAnna, PaprockaKoralina, jborkowskitooszustTAK. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
jborkowskij / 2023-09-19 23:05
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - wetej42351, hegegoszukany, kogiAnna, jacekjofek, niebadzkretynemniewierzoszustom, tenposttooszusto, ten_numer_to_scam_z_ukrainy, post_oczekujacy_na_usuniecie_zgloszono_oszustwo. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]
jborkowskij / 2023-09-12 13:37
[Wpis został zgłoszony do usunięcia przez użytkowników - wetej42351, hegegoszukany, kogiAnna, PaprockaKoralina, jacekjofek, wiemwszystko, jborkowskitooszustTAK. Aby go wyświetlić kliknij tutaj.]

Najnowsze wpisy