Forum

Komentarze użytkownika "jerycho89"

Komentarze użytkownika: jerycho89

jerycho89 / 2013-03-13 07:53 / portfel
Zgadzam się. Koszty prcesu były ogromne, odszkodowanie jeszcze większe, a i tak nie zrekompensuje mu to strat, jakie ponósł. Nie mówie tu o pieniądzach, ale o wyznaczeniu na wyższe stanowisko służbowe, etat generalski i możliwości dalszego rozwoju. Każdy prokurator oraz policjant, w ym przypadku żandarm powinien ponieść odpowiedzialność finansową za takie decyzje. Jakby zapłacił 30 % kosztów i odszkodowania i to jemu zablokowaliby rozwój kariery , to zastanowiłby się nad zasadnością zarzutów. A tak tylko statystyka rośnie, wszczęte śledztwa, zakończone, ilość aktów oskarżenia skierowanych do sądu, jednym słowem super sprawny gość. Tylko wszystko to domy na piasku, a prawdziwi przestępcy chodzą na wolności.

Re: Szkolić się czy nie?

jerycho89 / 2008-04-28 15:46 / portfel
www.szkoleniafinansowe.pl
jerycho89 / 2007-09-04 20:04 / portfel
tak się składa, że mieszkam obok Sanwilu, mam tam dużo zanjomych. Ostatnio otworzyli nowa linie produkcyjną , modernizują sie i zatrudniają, wygląda na to , że zwiększają produkcję. Sądzę, że docelowo w górę, pytanie tylko i ile i kiedy.

Re: SANWILL

jerycho89 / 2007-09-03 09:27 / portfel
pp określono na dzień 07.09.2007
jerycho89 / 2007-08-29 20:55 / portfel
dzwoniłem do nich, wszystko zawieszone, termin nieokreślony skomentuj

Re: SANWILL

jerycho89 / 2007-08-29 20:53 / portfel
dzwoniłem do nich, wszystko zawieszone, termin nieokreślony
jerycho89 / 2007-02-05 12:43 / portfel
Słuchaj, pracowałem w tej instytucji, rozwiązanej przeaz Antka. Takiego bałaganu jak teraz to nigdy nie było. Za to powinien trafić pod sąd. Jestem młody nie skażony, mam chęci do pracy a przyjmuje się ludzi z układu. NIe ważne że h** byle że swój. CAły świat ma agenture wśród dziennikarzy a tylko my o tym mówimy

Najnowsze wpisy